|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Czy kanciasty prowadzi jeszcze tą swoją stronę? Chciałbym się zweryfikować:) Tak, zglos sie do kanciastego albo czyzyka. Potwierdzam sprawna wymiane z moonligt (nie pierwsza zreszta)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
potrzebuje 140zł na MB, oddaje mBank. Przeprowadzilem juz duzo wymian z róznymi uzytkownikami.
gg:578716 zapraszam! pilne! nieaktualne, szybka i sprawna wymiana z uzytkownikiem dawideczek_79  potwierdzam wymiane z kristoskristof
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
mam jeszcze 180 zł na MB wymienie na inteligo 2381889
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439 |
witam widze ze temat działa sprzedam b.duzo euro na MB wzamian za mbank (wymiany powyzej 40e)!przelewam drugi sprawdzony wiele wymian
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Może ktoś pomoże? Potrzebuje tylko 10 zl na moneybookers, wplacam na mbank. Wiem że mała kwota i niewarta zachodu, ale potrzebuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
hmm zapomnialem GG: 2896350 prosze o pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Ok, już ktoś mnie okradł. Moj bład, bo nie powinienem pierwszy wpłacać, ale myślałem że nikt nie zrobi z siebie dziwki za 10 zl. Jeszcze zamieszal Kazika Wichure hehe. Idz kup se cukierki. Bede kiedy w Katowicach to Cie odwiedze. Naucze kultury nawet za 10 zl, bo w przyszłości bedziesz kradł wieksze sumy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
 10 zł ahahha.Co za biedny pasuch takie coś mógł zrobić?Koleś za tą dyche pewnie teraz akordeon kupił od jakiegoś cygana i dorabia po tramwajach.Jak komus nie wstyd.Jak sie dowiesz kto to i bedziesz miałdane to awl tutaj ,niech każdy wie kto kradnie dla 10 zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348 |
Potrzebuje 130 zł na inteligo, płace MB. Jestem tutaj nowy więc chętnie zapłacę jako pierwszy ale tylko ze zweryfikowanymi i uczciwymi użytkownikami.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Zapisałem sobie IP, wiedzialem ze mnie okradnie, nawet zapisalem se jego numer jako Oszust, nie wiem po co przelewalem hehe Mam nadzieje że nie ma zmiennego IP 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
Wczoraj miałem podobny przypadek: Koleś podawał się za loipop, mówił ze kupi karte za 15zł, a jak mu napisałem żeby napisał wiadomosć na priv to napisał że nie chce mu się logowac już dzisiaj... Do dzisiaj nie wiem czy to oszust czy kto...  Chaber, jak widzisz nawet na 10zł ktos będzie chciał oszukać...  Pozdrawiam... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500 |
Witam mam na zbyciu troche srodkow na MB przyjmuje na Inteligo lub Mbank jestem zweryfikaowany na stronce Kanciastego. Wszystkich chetnych zapraszam na gg:4067932 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348 |
Wszyscy z MB do banków  . Odwrotnie nikt nic chce cholercia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500 |
Udana wymiana z urzytkowniekiem Maki na kwote 200 PLN Polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
Udana wymiana z urzytkowniekiem Maki na kwote 200 PLN Polecam  Ja również potwierdzam wymiane z użytkownikiem zmianowy .Szybko i na temat,oby wiecej takich użytkowników .Pozdrawiam i Polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Shadhun zdecydowanie POLECAM!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500 |
Udana wymiana z urzytkownikiem Paraskievi na kwote 105 PLN Polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348 |
Udana wymiana z użytkownikiem Gvizdek. Wszystko szybko, sprawnie i bez problemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 163
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 163 |
Potwierdzam udana wymiane ze Zmianowym  Zero problemow:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|