Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
Czy sportingbet nie bedzie robil problemow jak wplace im poprzez MB i nic nie bede gral i bede chcial wyplacic na konto bankowe.
Ps. ewentualnie u ktorego buka by przeszlo cos takiego?

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Z tego co się orjentuje to brak min wpłaty do sportingbeta poprzez MB. Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
stingus mysle ze w sportingbecie by to nie przeszło ale gb nie robi problemow i nie trzeba obracac tego co sie wplacilo tylko z gb jest taki problem ze nie maja konta w Polskim banku więc też lipa.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Problem ze sportingbetem i moneybookers jest akurat inny, mianowicie ten buk praktycznie jako jedyny nie księguje tych wpłat automatycznie. Pod tym względem żenada... i co najgorsze nie zanosi się na poprawę.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
To ile trzeba byłoby czekac jakbym wpłacić teraz pieniądze przez Moneybookers? wink Pozdrawiam i dziękuje smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by Chelsea_fan
To ile trzeba byłoby czekac jakbym wpłacić teraz pieniądze przez Moneybookers? wink Pozdrawiam i dziękuje smile
jak ktos bedzie na czacie to zaksieguje Ci od reki, jak nikogo nie bedzie, to czekaj smile

max 24h wink

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Musiałbyś czekać aż ktoś z supportu ręcznie to zaksięguje. Zapewne zależy to od pory dnia.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Czesto na sportingbet zdarzaja sie takie awarie servera jak chociazby w tej chwili?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
No właśnie o to samo miałem pytać :/

"Server Error in '/' Application.
Unable to make the session state request to the session state server. Please ensure that the ASP.NET State service is started and that the client and server ports are the same. If the server is on a remote machine, please ensure that it accepts remote requests by checking the value of HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\aspnet_state\Parameters\AllowRemoteConnection.
Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.Web.HttpException: Unable to make the session state request to the session state server. Please ensure that the ASP.NET State service is started and that the client and server ports are the same. If the server is on a remote machine, please ensure that it accepts remote requests by checking the value of HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\aspnet_state\Parameters\AllowRemoteConnection.

Source Error:

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.

Stack Trace:

[HttpException (0x80072740): Unable to make the session state request to the session state server. Please ensure that the ASP.NET State service is started and that the client and server ports are the same. If the server is on a remote machine, please ensure that it accepts remote requests by checking the value of HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\aspnet_state\Parameters\AllowRemoteConnection.]
System.Web.SessionState.OutOfProcStateClientManager.MakeRequest(StateProtocolVerb verb, String id, StateProtocolExclusive exclusiveAccess, Int32 timeout, Int32 lockCookie, Byte[] buf, Int32 cb, Int32 networkTimeout, SessionNDMakeRequestResults& results) +512
System.Web.SessionState.OutOfProcStateClientManager.ReleaseExclusiveAsyncWorker(String id, Int32 lockCookie) +48
System.Web.SessionState.OutOfProcStateClientManager.System.Web.SessionState.IStateClientManager.ReleaseExclusive(String id, Int32 lockCookie) +8
System.Web.SessionState.SessionStateModule.OnReleaseState(Object source, EventArgs eventArgs) +503
System.Web.SyncEventExecutionStep.System.Web.HttpApplication+IExecutionStep.Execute() +60
System.Web.HttpApplication.ExecuteStep(IExecutionStep step, Boolean& completedSynchronously) +87
"


Co to ma być? frown

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Originally Posted by XsebaX
Czesto na sportingbet zdarzaja sie takie awarie servera jak chociazby w tej chwili?

Rzadko.

Właśnie miałem sie zapytać czy to tylko u nie takie problemy są ;]


Conrad średnio raz na miesiąc piszesz to samo o SB ooo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 928
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 928
u mnie juz działa smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Mozecie sie logowac?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Nie można się zalogować. Właśnie skończyłem rozmmawiać na czacie z supportem. Oto przebieg rozmowy:

SB_PL: Dzien Dobry
SB_PL: W czym moge Panu/i pomoc ?
JA: Witam
JA: Mam problem z zalogowaniem sie
JA: pisze tak: Wystąpił błąd logowania. Proszę skontaktować się z Działem Obsługi Klienta.
SB_PL: Przepraszamy za obecne trudnosci z logowaniem spowodowane problemami technicznymi po naszj stronie, usterka to zostala juz zgloszona do Dzialu IT i powinna zostac wkrotce usunieta.
JA: A kiedy można spodziewać się normalnego logowania?
SB_PL: niestety, nie wiem, prosze sprobowac za ok. godz

Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Zmieńcie wersje językową na angielską i bez problemu się zalogujecie.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Twin Peaks, jak oni zaczną automatycznie księgować wpłaty przez Moneybookers (tak jak każdy to robi) to ja przestanę o tym pisać. Obiecuję. smile

W międzyczasie trzeba niestety ostrzec tych, którzy nie wiedzą o tym, że SB nie zaksięguje ich pieniędzy od ręki.

DoQ #936311 06/02/2007 19:49
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Originally Posted by DoQ
Originally Posted by darkoo
Może ktoś podać adres tego buka podobnego wyglądem do sportingbetu który ma promo 100% do 20ojro? W języku hiszpańskim interfejs.

Darkoo mozesz podac jakies wieksze info co z tymi bonusami ..bo ja Spanish nie h*** nie poniemajem a rozumiem ze jesli sie ladujesz w to promo to masz jakąs wiedze na ten temat.

z góry THX
Pozdro

Był temat na forum ale chyba został usunięty, to klon SB i promocja do 20ojro od pierwszego depozytu, a język? No cóż trzeba szukać translatora jakiegoś i radzić sobie wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Mysz@ - byloby pieknie, tylko nie mozna w ogole wejsc na ich strone wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Po niemiecku idzie..

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
mi chodzi po węgiersku ;]

hu.sportingbet.com

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
no to chyba siadlo calkowicie

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, latajaca_holenderka, burbon, alfa, betowiec, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, Sensei, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,796 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1