|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6 |
przepraszam rangiz9 to było do barciu . wybacz. zwracam honor!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6 |
a poza tym skąd wiesz, że jestem facetem??? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
a poza tym skąd wiesz, że jestem facetem???  strzelałem  Prawdopodobieństwo spotkania usera płci żenskiej na forum jest prawie równe zeru 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6 |
to się cieszę, że podniosłam statystyki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265 |
Nowa promocja wystarczy ze obstawimy 7 dni przed meczem Macka Zurawskiego obojetnie jaki kupon na obojetnie jakie zdarzenie a bet24 zaplaci nam az 10 zl za kazda strzelona bramke macka. P.S nie dobrze to wrozy jak juz buki sa tak pewne ze pan maciek nic nie postrzela sobie  inaczej n ie wchodzili by w taka prome.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
ktoś wypłacał na moneybookers. Jak to u nich wygląda, głównie o czas mi chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Zurawski strzela - Ty zarabiasz!
Takiej oferty nie ma zadna inna bukmacherska firma na swiecie. Bet24 od dzis bedzie placic 10 zl za kazda bramke Macieja Zurawskiego strzelona w oficjalnym meczu - czy to w klubie, czy w reprezentacji.
Warunek jest jeden - 10 zl za gola bedzie otrzymywac kazdy gracz z Polski zarejestrowany w Bet24, który byl aktywny (czyli zawarl jakikolwiek zaklad sportowy) w ciagu 7 dni poprzedzajacych trafienie Macka (liczac dzien meczu). Równie dobrze mogą płacić za bramke puszczoną przez Dudka w PL Dzisiaj lepiej wygląda "grecka promocja" 100% zwrot w meczu AEK Athens - Panathinaikos Athens
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
jak tam z tym moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Adres banku : Miasto w którym jest bank : Kod pocztowy banku : Co tam powpisywac?  Dane oddzialu czy jak, bo mam o tym blade pojecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
Adres banku : Miasto w którym jest bank : Kod pocztowy banku : Co tam powpisywac?  Dane oddzialu czy jak, bo mam o tym blade pojecie  Nie ma znaczenia czy wpisujesz dane centrali czy oddziału, w którym zakładałeś konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
pytanie jak powyzej: czy ktos orientuje sie ile idzie wyplata na MB ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Zwykle mówią ze od 2-5 dni roboczych. Ale zaraz po zleceniu wypłaty w zeszłą środę napisałem e-maila po angielsku "z przypomnieniem "  i w czwartek po południu miałem kase na MB. Nie wiem czy to e-mail poskutkował, ale wypłacili dość sprawnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95 |
Ktos wie jak wyglada sprawa 50% zwrotu stawki za mecz Barca-Real ? Sami dopisuja (jesli tak to kiedy ?) czy trzeba sie upominac ?
Rossiak
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Ktos wie jak wyglada sprawa 50% zwrotu stawki za mecz Barca-Real ? Sami dopisuja (jesli tak to kiedy ?) czy trzeba sie upominac ?
Rossiak Powinieneś już mieć zwrócone 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
Dostałem meila: że nie wpłacałem nigdy do nich ble ble no i dają mi 100 % od depozytu. Wpłaciłem no i bonusa ni ma. Fakt napisałem do supportu.. ale pytam czy miał ktoś takiego meila i czy dostał od razu bonus czy jak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
tez dostałem takiego maila , napisz czy Ci dopisali , moze poswiece stowke dla zabawy ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
Dostałem meila: że nie wpłacałem nigdy do nich ble ble no i dają mi 100 % od depozytu. Wpłaciłem no i bonusa ni ma. Fakt napisałem do supportu.. ale pytam czy miał ktoś takiego meila i czy dostał od razu bonus czy jak ? Muryn tez dostalem takiego maila, patrze 2 dni pozniej a tu na głównej stronie 100% bonus do depozytu  . Już myślałem że jestem szczęśliwym wybrancem a tu taką oto taktykę zastosowali. Na szczęście bonus już obrócono i jest nawet niezly plusik więc nie żałuje. Co do dopisania tych 100zł to mają czas do 48h mi dopisali po jakiś 15h.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
Muryn tez dostalem takiego maila, patrze 2 dni pozniej a tu na głównej stronie 100% bonus do depozytu  " BET24 oferuje wszystkim nowym klientom otwierającym konto 100% pierwszego wniesionego depozytu! (do kwoty 100 zł). " a my jesteśmy starzy  Ps. bonusu od razu nie ma.. Napisałem do supportu upomnienie, odpisali żę dopiszą w ciągu 30 minut. Kaska jest, tak więc wszystko w najlepszym porządku
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
Cytat z ich strony głównej: "To oferta wszechczasów! Bet24 płaci 10 zł za każdą bramkę Macieja Żurawskiego w oficjalnym meczu". Oferta wszechczasów, żeby się z cudzego nieszczęścia naigrywać, żałosne ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka