Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Szczerze, ja rowniez nie widze OEB jako dzisiejszego zwyciezce. Ale nie pisze ze na 100% tego nie wygra. Widac ze Norweg przygotowal sie na te MŚ.

B.Ferry - S.Rozhkov @ 1,82 Betgun 7/10
Rozhkov nie startowal w sprincie, a co za tym idzie i w poscigu. W sumie i dobrze bo to slaby biegacz jest. Ale za to moze ty strzelic 19/20 lub 20/20, a przy biegu na 20km i karnych minutach to niemal pewne podium. Ciekawe jak tam warunki pogodowe [szczegolnie wiatr]. Ferry nie popisal sie w biegu na dochodzenia i mial kilka pudel. Tam rowniez byly 4 strzelania, wiec dla mnie faworyt jest oczywisty. Szkoda tylko ze ten betgun ma taka marze smirk 1,82 dla obu ?! Ja bym wycenil na 2,1 - 1,7.

A tak bez wiekszego przekonania:
M.Slesingr - A.Birnbacher @ 2,1 Bwin 4/10
Friedrich Pinter - Andreas Birnbacher @ 2,75 Expekt 3/10

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Tomka po prostu dziś trzeba spróbować na miejsca 1-3. To jego ulubiona trasa, tu był już MŚ w tej konkurencji, formę ma bez dwóch zdań i do trzech razy sztuka. A kurs ... no każdy sobie odpowie czy mu pasuje bo mi bardzo.
PS. A Rosjanie już jakby forma nie ta, o Niemcach nieswpominając

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
witam wszystkich , mam pytanie odnosnie warunkow pogodowych na dzisiaj , bo dopiero przed sekunda postanowilem przylaczyc sie do typowania tych mistrzostw , prosze o odpowiedz badz podanie strony z dokladnymi warunkami pogodowymi , dziekuje

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Z listy startowej wynika że nie startuje dziś Defranse...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
sts znowu wystawia zawodnikow ktorzy nie biegna np svedsen ostatnio zrobili chyba 4 zwroty pajace duzo ludzi sie nabiera a puzniej zamiaj 600 do odbioru jest marce 400 przez pajacy

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
Czyli w Gb bedzie zwrot za Defranse?? skoro nie startuje? orientuje sie ktos?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
tak, w regulaminie masz napisane ze aby zaklad byl wazny obydwaj zawodnicy musza wystartowac i co najmniej jeden z nich ukonczyc zeby zaklad byl wazny, pozdrawiam

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Panowie wiecie na jakiej stronce mozna sledzic strzelanie live tzn. ze wyswietla sie czy strzal celny czy nie celny po kazdym strzale zawodnika

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
tu macie live na biathlon z obrazem

http://eurovisionsports.feedroom.com/ifr_main.jsp?skin=wcbiathlon&nsid=a6a2e3ada:11096f3814b:3c48&st=1170767332953&mp=WMP&cpf=true&fvn=9&fr=011407_051933_w4e06e22fx1101fbaa2b1x3b43&rdm=822651.1261139584

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Ponza M. - Kudrashova O. 1 1.4 STS

jak wiadomo w duzej mierze zadecyduje dzisiaj strzelanie , wiec sugerujac sie przebiegiem tych MS to strzela lepiej Micheala. dodatkowa mobilizacja to wystep przed wlasna publicznoscia

PONZA 6m I 8m 29/30
KUDRASHOVA 20m i 12m 24/30


Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Grubben - Wilhelm 1.62 - no coz wydaje mi sie ze Linda ma dzis ogromna szanse na zwyciestwo... nie beda sie dzis raczej liczyly ani Wilhelm ani Olofsson gdyz po prostu sa regularne na strzelnicy ale w zlym tego slowa znaczeniu... moze jeszcze szwedka sie sprezy ale Kati mysle ze zafunduje nam co najmniej 2-3 pudla wiecej niz Norwezka... a patrzac w niedziele na finisz Grubben i na to z jaka latwoscia wyprzedzila Olofsson nie wierze by dzis mogla stracic na trasie az tyle... go Linda go!

Baverel - Robert 1-10 1.4 - stabilna na strzelnicy i dosc szybko biegajaca Francuzka spokojnie powinna sie dzis znalezc w dziesiatce... zastanawiam sie nawet nad 1-6...

Brankovic - Berger 1.74 - no zastanawia mnie skad prof wytrzasnal taki kurs... od zawodow w Pokljuce Brankovic imponuje forma, na mistrzostwach 8 i 5 pozycja z kolei Berger calkowicie gdzie szgubila forme... jezeli znowu zafunduje nam podobne strzelanie jak w niedziele jestem bardzo spokojny...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by Boubson
Baverel - Robert 1-10 1.4 - stabilna na strzelnicy i dosc szybko biegajaca Francuzka spokojnie powinna sie dzis znalezc w dziesiatce... zastanawiam sie nawet nad 1-6...

stabilna na strzelincy jest ale za szybko to ona niestety nie biega...

Ale mimo wszystko "10" jest w jej zasięgu

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Mysle ze Grubben w parze z Wilhelm nie jest wcale taka pewna,Niemka potrafi takze bardzo dobrze strzelac,ostatnio moze nie jest to jej mocna bron,ale ona zawsze dobrze wypada w waznych startach.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Na dzis oprócz kuponów tradycyjnych H2H - zdecydowałem sie zagrać rozpis (Unibet) - na zajęcie poszczególnych miejsc.
Starałem sie dobierać przez selekcję jak najpewniejszych zawodniczek - ale pamiętajmy że w tym sporcie - najpewniejsze nie zawsze równa się najcelniejsze. Czy potwierdzą dzis swoją stabilność (lub jej brak?)
rozpis 1P+2/3:
World Championships 2007 Antholz: 15km Individual Women - Winner (B)
Gwizdon, M
Czy uplasuje się ona w pierwszej 30? TAK 1.55 (B)

Jeżeli będzie strzelała na swoim przeciętnym poziomie - nie powinna mieć więcej niż 3/4 pudła - co prze dobrym biegu (a tu jest nieźle) - powinno wystarczyć spokojnie na zajęcie miejsca w 30-ce a nawet przy celniejszym strzelaniu - w 15-ce najlepszych.

World Championships 2007 Antholz: 15km Individual Women - Winner
Baverel-Robert, F
Czy uplasuje się ona w pierwszej 10? TAK /2.00/

Obok Lindy główna faworytka do wygrania dzisiejszego biegu

World Championships 2007 Antholz: 15km Individual Women - Winner
Grubben, L
Czy uplasuje się ona w pierwszej 5? TAK /2.00/

Jak wyżej - wg mnie najstabilniejsza z nieźle biegających

World Championships 2007 Antholz: 15km Individual Women - Winner
Ponza, M
Czy uplasuje się ona w pierwszej 15? TAK /2.00/

Znamy jej zdolności strzeleckie - liczę na max. 1 pudło i pomimo niezbyt szybkiego biegu powinna zahaczyć o 10-tkę - oby tylko poszła w ślady Grosa - a nie daj Boże w "Żółwia" Roberta wink


Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
PS. do postu wyżej - kursy w Unibecie troszke się zmeniły - w szczególności przy Grubben i Bavarel-Robert

Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Z oferty expekta wybrałem ciekawe wg mnie pary :
Ponza - Khvostenko i Grubben - Henkel
W pierwszej parze typuje do zwyciestwa włoszkę, dobre wyniki podczas mistrzostw, 6 i 8 miejsce po sprincie i pościgu, w tym sezonie 89% skutecznośc na strzelnicy, a 95% w dwóch rozegranych w tym sezonie biegach na 15km.Ukrainka 16 i 13 podczas mistrzostw, podobne osiągniecia na strzelinicy w tym sezonie. Dobra forma włoszki oraz fakt że mistrzostwa odbywają sie w jej ojczyźnie skłania mnie do zagranie właśnie na nią w tej parze.
Co do pojednyku Grubben - Henkel, myśle że Linda może pozwolić sobie na jedno pudło wiecej od niemki, gdyż biegowo jest świetna. Świetny występ w biegu pościgowym daje dziś nadzieje nawet na zwycięstwo norweżki.
Kursy expekt: Ponza - Khvostenko 1,85 - 1,85
Grubben - Henkel 1,75 - 2,00
Czekam na sugestie , pozdrawiam

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Fulham - w H2H mam zagraną pierwszą parę - drugiej nie grałem - tu H2H na Lindę z estonką po 1.20 - a w unibecie z kim innym.
Od razu kontra i to gigantyczna - jeżeli chodzi o forme biegową napewno henkel słabsza jak na początku sezonu, ale czy wolniej biega od Lindy - wg. mnie napewno nie - powiem więcej - jak Norweżka popełni 1 pudło mniej od Niemki - wcale nie musi z nią wygrać - wg mnie biegają odwrotnie niz napisałeś - czyli Henkel sporo lepiej od Grubben - a w najgorszym przyp. porównywalnie

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Nie mogę dopisać swojego kuponu do private pick więc dopiszę się tutaj w propozycjach z biathlonu:
Henkel A. (GER) v Glagow M. (GER) (1) kurs 1.75 GB

Obrończyni tytułu mistrzyni świata na tym dystansie Andrea Henkel dzisiaj z nikłymi szansami na medal, została sparowana z Martiną Glagow, z którą wygrała już biegowo zarówno na sprincie, jak i dochodzeniu(nawet pomimo gorszego strzelania). W grudniu 2006 przy jednakowym strzelaniu wygrała zawody w Hochfilzen, odstawiając swoją rodaczkę na 50sekund, w sprince na 7,5km w tym roku uzyskała już 40 sekund na samym sprincie. W rewelacyjnej formie nie jest, ale myślę że z Glagow sobie spokojnie poradzi.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Originally Posted by KRAJAN
Fulham - w H2H mam zagraną pierwszą parę - drugiej nie grałem - tu H2H na Lindę z estonką po 1.20 - a w unibecie z kim innym.
Od razu kontra i to gigantyczna - jeżeli chodzi o forme biegową napewno henkel słabsza jak na początku sezonu, ale czy wolniej biega od Lindy - wg. mnie napewno nie - powiem więcej - jak Norweżka popełni 1 pudło mniej od Niemki - wcale nie musi z nią wygrać - wg mnie biegają odwrotnie niz napisałeś - czyli Henkel sporo lepiej od Grubben - a w najgorszym przyp. porównywalnie
Gruben po bezbłędnym strzelaniu lepsza o 2:11 - od Henkel (3 PUDŁA = -3min) - na całe szczęście bo ta inna w unibeie to własnie Henkel wink
z tego wynika, że Norwezka miała zajebistą przewagę w biegu - to tylko taka mała dygresja - coby nie pisać durnot wink

Faworytki nie zawiodły - Bavarel i Grubben - szkoda tylko że Pani madzi zabraklo 2 oczek a bardzo ładny rozpis na miejsca byłby trafiony - ale ogólnie H2H trafione i 2 z rzędu fajny dzień z biathlonem piwo

Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
znana es skaldy na mieszana sztafetet bo wtedy bedzie mozna cos pokombinowac jesli norwegowie wystawia ole svendsena grubenn i ferber albo flatland wedlug mnie moga wygarc

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, betowiec, Szuman, aker, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,072 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1