|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Szczerze, ja rowniez nie widze OEB jako dzisiejszego zwyciezce. Ale nie pisze ze na 100% tego nie wygra. Widac ze Norweg przygotowal sie na te MŚ. B.Ferry - S.Rozhkov @ 1,82 Betgun 7/10 Rozhkov nie startowal w sprincie, a co za tym idzie i w poscigu. W sumie i dobrze bo to slaby biegacz jest. Ale za to moze ty strzelic 19/20 lub 20/20, a przy biegu na 20km i karnych minutach to niemal pewne podium. Ciekawe jak tam warunki pogodowe [szczegolnie wiatr]. Ferry nie popisal sie w biegu na dochodzenia i mial kilka pudel. Tam rowniez byly 4 strzelania, wiec dla mnie faworyt jest oczywisty. Szkoda tylko ze ten betgun ma taka marze  1,82 dla obu ?! Ja bym wycenil na 2,1 - 1,7. A tak bez wiekszego przekonania: M.Slesingr - A.Birnbacher @ 2,1 Bwin 4/10 Friedrich Pinter - Andreas Birnbacher @ 2,75 Expekt 3/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Tomka po prostu dziś trzeba spróbować na miejsca 1-3. To jego ulubiona trasa, tu był już MŚ w tej konkurencji, formę ma bez dwóch zdań i do trzech razy sztuka. A kurs ... no każdy sobie odpowie czy mu pasuje bo mi bardzo. PS. A Rosjanie już jakby forma nie ta, o Niemcach nieswpominając
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
witam wszystkich , mam pytanie odnosnie warunkow pogodowych na dzisiaj , bo dopiero przed sekunda postanowilem przylaczyc sie do typowania tych mistrzostw , prosze o odpowiedz badz podanie strony z dokladnymi warunkami pogodowymi , dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Z listy startowej wynika że nie startuje dziś Defranse...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125 |
sts znowu wystawia zawodnikow ktorzy nie biegna np svedsen ostatnio zrobili chyba 4 zwroty pajace duzo ludzi sie nabiera a puzniej zamiaj 600 do odbioru jest marce 400 przez pajacy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468 |
Czyli w Gb bedzie zwrot za Defranse?? skoro nie startuje? orientuje sie ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284 |
tak, w regulaminie masz napisane ze aby zaklad byl wazny obydwaj zawodnicy musza wystartowac i co najmniej jeden z nich ukonczyc zeby zaklad byl wazny, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Kania gostyń
|
|
Kania gostyń
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841 |
Panowie wiecie na jakiej stronce mozna sledzic strzelanie live tzn. ze wyswietla sie czy strzal celny czy nie celny po kazdym strzale zawodnika
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
tu macie live na biathlon z obrazem
http://eurovisionsports.feedroom.com/ifr_main.jsp?skin=wcbiathlon&nsid=a6a2e3ada:11096f3814b:3c48&st=1170767332953&mp=WMP&cpf=true&fvn=9&fr=011407_051933_w4e06e22fx1101fbaa2b1x3b43&rdm=822651.1261139584
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Ponza M. - Kudrashova O. 1 1.4 STS
jak wiadomo w duzej mierze zadecyduje dzisiaj strzelanie , wiec sugerujac sie przebiegiem tych MS to strzela lepiej Micheala. dodatkowa mobilizacja to wystep przed wlasna publicznoscia
PONZA 6m I 8m 29/30 KUDRASHOVA 20m i 12m 24/30
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Grubben - Wilhelm 1.62 - no coz wydaje mi sie ze Linda ma dzis ogromna szanse na zwyciestwo... nie beda sie dzis raczej liczyly ani Wilhelm ani Olofsson gdyz po prostu sa regularne na strzelnicy ale w zlym tego slowa znaczeniu... moze jeszcze szwedka sie sprezy ale Kati mysle ze zafunduje nam co najmniej 2-3 pudla wiecej niz Norwezka... a patrzac w niedziele na finisz Grubben i na to z jaka latwoscia wyprzedzila Olofsson nie wierze by dzis mogla stracic na trasie az tyle... go Linda go!
Baverel - Robert 1-10 1.4 - stabilna na strzelnicy i dosc szybko biegajaca Francuzka spokojnie powinna sie dzis znalezc w dziesiatce... zastanawiam sie nawet nad 1-6...
Brankovic - Berger 1.74 - no zastanawia mnie skad prof wytrzasnal taki kurs... od zawodow w Pokljuce Brankovic imponuje forma, na mistrzostwach 8 i 5 pozycja z kolei Berger calkowicie gdzie szgubila forme... jezeli znowu zafunduje nam podobne strzelanie jak w niedziele jestem bardzo spokojny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Baverel - Robert 1-10 1.4 - stabilna na strzelnicy i dosc szybko biegajaca Francuzka spokojnie powinna sie dzis znalezc w dziesiatce... zastanawiam sie nawet nad 1-6... stabilna na strzelincy jest ale za szybko to ona niestety nie biega... Ale mimo wszystko "10" jest w jej zasięgu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Kania gostyń
|
|
Kania gostyń
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841 |
Mysle ze Grubben w parze z Wilhelm nie jest wcale taka pewna,Niemka potrafi takze bardzo dobrze strzelac,ostatnio moze nie jest to jej mocna bron,ale ona zawsze dobrze wypada w waznych startach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Na dzis oprócz kuponów tradycyjnych H2H - zdecydowałem sie zagrać rozpis (Unibet) - na zajęcie poszczególnych miejsc. Starałem sie dobierać przez selekcję jak najpewniejszych zawodniczek - ale pamiętajmy że w tym sporcie - najpewniejsze nie zawsze równa się najcelniejsze. Czy potwierdzą dzis swoją stabilność (lub jej brak?) rozpis 1P+2/3: World Championships 2007 Antholz: 15km Individual Women - Winner (B) Gwizdon, M Czy uplasuje się ona w pierwszej 30? TAK 1.55 (B) Jeżeli będzie strzelała na swoim przeciętnym poziomie - nie powinna mieć więcej niż 3/4 pudła - co prze dobrym biegu (a tu jest nieźle) - powinno wystarczyć spokojnie na zajęcie miejsca w 30-ce a nawet przy celniejszym strzelaniu - w 15-ce najlepszych. World Championships 2007 Antholz: 15km Individual Women - Winner Baverel-Robert, F Czy uplasuje się ona w pierwszej 10? TAK /2.00/ Obok Lindy główna faworytka do wygrania dzisiejszego biegu World Championships 2007 Antholz: 15km Individual Women - Winner Grubben, L Czy uplasuje się ona w pierwszej 5? TAK /2.00/ Jak wyżej - wg mnie najstabilniejsza z nieźle biegających World Championships 2007 Antholz: 15km Individual Women - Winner Ponza, M Czy uplasuje się ona w pierwszej 15? TAK /2.00/ Znamy jej zdolności strzeleckie - liczę na max. 1 pudło i pomimo niezbyt szybkiego biegu powinna zahaczyć o 10-tkę - oby tylko poszła w ślady Grosa - a nie daj Boże w "Żółwia" Roberta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
PS. do postu wyżej - kursy w Unibecie troszke się zmeniły - w szczególności przy Grubben i Bavarel-Robert
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Z oferty expekta wybrałem ciekawe wg mnie pary : Ponza - Khvostenko i Grubben - Henkel W pierwszej parze typuje do zwyciestwa włoszkę, dobre wyniki podczas mistrzostw, 6 i 8 miejsce po sprincie i pościgu, w tym sezonie 89% skutecznośc na strzelnicy, a 95% w dwóch rozegranych w tym sezonie biegach na 15km.Ukrainka 16 i 13 podczas mistrzostw, podobne osiągniecia na strzelinicy w tym sezonie. Dobra forma włoszki oraz fakt że mistrzostwa odbywają sie w jej ojczyźnie skłania mnie do zagranie właśnie na nią w tej parze. Co do pojednyku Grubben - Henkel, myśle że Linda może pozwolić sobie na jedno pudło wiecej od niemki, gdyż biegowo jest świetna. Świetny występ w biegu pościgowym daje dziś nadzieje nawet na zwycięstwo norweżki. Kursy expekt: Ponza - Khvostenko 1,85 - 1,85 Grubben - Henkel 1,75 - 2,00 Czekam na sugestie , pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Fulham - w H2H mam zagraną pierwszą parę - drugiej nie grałem - tu H2H na Lindę z estonką po 1.20 - a w unibecie z kim innym. Od razu kontra i to gigantyczna - jeżeli chodzi o forme biegową napewno henkel słabsza jak na początku sezonu, ale czy wolniej biega od Lindy - wg. mnie napewno nie - powiem więcej - jak Norweżka popełni 1 pudło mniej od Niemki - wcale nie musi z nią wygrać - wg mnie biegają odwrotnie niz napisałeś - czyli Henkel sporo lepiej od Grubben - a w najgorszym przyp. porównywalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
Nie mogę dopisać swojego kuponu do private pick więc dopiszę się tutaj w propozycjach z biathlonu: Henkel A. (GER) v Glagow M. (GER) (1) kurs 1.75 GB
Obrończyni tytułu mistrzyni świata na tym dystansie Andrea Henkel dzisiaj z nikłymi szansami na medal, została sparowana z Martiną Glagow, z którą wygrała już biegowo zarówno na sprincie, jak i dochodzeniu(nawet pomimo gorszego strzelania). W grudniu 2006 przy jednakowym strzelaniu wygrała zawody w Hochfilzen, odstawiając swoją rodaczkę na 50sekund, w sprince na 7,5km w tym roku uzyskała już 40 sekund na samym sprincie. W rewelacyjnej formie nie jest, ale myślę że z Glagow sobie spokojnie poradzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Fulham - w H2H mam zagraną pierwszą parę - drugiej nie grałem - tu H2H na Lindę z estonką po 1.20 - a w unibecie z kim innym. Od razu kontra i to gigantyczna - jeżeli chodzi o forme biegową napewno henkel słabsza jak na początku sezonu, ale czy wolniej biega od Lindy - wg. mnie napewno nie - powiem więcej - jak Norweżka popełni 1 pudło mniej od Niemki - wcale nie musi z nią wygrać - wg mnie biegają odwrotnie niz napisałeś - czyli Henkel sporo lepiej od Grubben - a w najgorszym przyp. porównywalnie Gruben po bezbłędnym strzelaniu lepsza o 2:11 - od Henkel (3 PUDŁA = -3min) - na całe szczęście bo ta inna w unibeie to własnie Henkel  z tego wynika, że Norwezka miała zajebistą przewagę w biegu - to tylko taka mała dygresja - coby nie pisać durnot  Faworytki nie zawiodły - Bavarel i Grubben - szkoda tylko że Pani madzi zabraklo 2 oczek a bardzo ładny rozpis na miejsca byłby trafiony - ale ogólnie H2H trafione i 2 z rzędu fajny dzień z biathlonem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
znana es skaldy na mieszana sztafetet bo wtedy bedzie mozna cos pokombinowac jesli norwegowie wystawia ole svendsena grubenn i ferber albo flatland wedlug mnie moga wygarc
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|