Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#931609 05/02/2007 10:53
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Postanowilem raz jeszcze "pobawic" sie w bukmacherke.Pozdrawiam , zycze Wszystkim i sobie powodzenia!!!

tenisRodionova - Tang. 1 1,25
tenisSafina - Krajicek 1 1,3
tenisRazzano - Coh.Al. 1 1,47

buk - tipsport
ako-2,38

Bonus: Unibet
wasp #934426 06/02/2007 11:43
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Originally Posted by wasp
Witam.



tenisRodionova - Tang. 1 1,25 ooo
tenisSafina - Krajicek 1 1,3 ooo
tenisRazzano - Coh.Al. 1 1,47 mad

No to popisalem sie , nie ma co.Troszke szkoda , bo Razzano mogla ograc rodaczke , gdyz ta nie jest w jakiejs rewelacyjnej formie, wlasnie przegrala pierwszego seta 1-6 ze Srebotnik.


#2

siatkaCannes - Kalisz 1 1,32
tenisBogdanovic - Klec 1 1,5
tenisBracciali - Tourte 1 1,4
kostkaBjoerndalen( miejsce 1-3) 1,4

ako-3,88
buk - tipsport

wasp #937443 07/02/2007 11:48
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.
Co tu duzo mowic , nie tak mialo wygladac rozpoczecie nowego tematu, ale wierze ze juz moj pech sie skonczyl.

koszBrno - Pecs 1 1,2
futbolPolska strzeli 1 1,25
tenisDanilid./Woehr - Jans./Vorac. 1 1,4
tenisReynolds - Sarstrand 1 1,35

ako-2,83
buk - milenium

wasp #940781 08/02/2007 09:42
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Originally Posted by wasp
Witam.

koszBrno - Pecs 1 1,2 ooo
futbolPolska strzeli 1 1,25 ooo
tenisDanilid./Woehr - Jans./Vorac. 1 1,4 confused
tenisReynolds - Sarstrand 1 1,3 mad

Witam.

Musz sobie zrobic przerwe na kilka dni, bo nie mam farta inna sprawa turnieje tenisowe odbywajace sie obecnie, maja taka pule nagrod ze.....kazdy sznujacy sie handlowiec ze stadionu X-lecia moglby zostac sponsorem.heheh podam jeszcze na dzisiaj kuponik , jesli nie zagram (zastanowie sie) to zapewne wejdzie gladko wink


tenisDanilid./Woehr - Jans/Vorac 1 1,5
tenisCha./Chua.- Bond./Tanas. 1 1,4
tenisBolelli - Prpic 1 1,5

buk- tipsport

wasp #947007 10/02/2007 09:40
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

kartybiatlon Szwecja - Francja 1 2,05
tenisEschauer - Mertl 1 1,55
koszPolonia - Unia T. 1 1,10

buk-milenium

wasp #950346 11/02/2007 12:49
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Originally Posted by wasp
Witam.

kartybiatlon Szwecja - Francja 1 2,05 ooo
tenisEschauer - Mertl 1 1,55 ooo
koszPolonia - Unia T. 1 1,10 - zwrot

buk-milenium


hokejPolska - Wegry 1 1,5
kartyPoiree - Kruglov 1 1,75
tenisPetrova - Safarova 2 2,05
tenisZib - Eschauer 2 1,8

buk-milenium

Kuponik bardzo ryzykowny , grany dla lepszego ogladania.Coz Polska praktycznie zdobyla 1-sze miejsce , ale licze ze nie zrobia "walka" gdyz zawsze to lepiej turniej zakonczyc milym akcentem,Poiree, oszczedzajac sie w "druzynowce' mysle ze ma szanse powalczyc nawet o V .Ogladalem Safarova w AO i oczy przecieralem z zachwytu nad jej gra, jednak jestem juz w srednim wieku i nakazuje mi to byc bardzo wstrzemiezliwym w ocenach.Byly juz takie zawodniczki ze w jednym turnieju zagraly rewelacyjnie , a nastepnie znikaly niczym ...meteory.To co zobaczylem jednak w meczu z Henin, to rewelacja , az dziw bierze skad takie "male piskle" ma tyle sily i wspaniala "szybka' reke, w dodatku gra bardzo madrze, jakby spedzila juz na kortach w najlepszych turniejach kilka lat.Powiem tak , wg, mnie gra teraz najladniej i najefektowniej , a w dodatku b. skutecznie.Jedyny mankament to ze jest to final i mozna sie obawiac czy wytrzyma presje , licze jednak ze bedzie ok.Konsekwentnie gram Eschauera, spodobala mi sie jego gra , oby tak bylo do konca dzisiajszego finalu Pozdrawiam i przepraszam za ewent. bledy ale spieszylem sie.

wasp #962682 15/02/2007 12:21
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Po ostatnich wtopach czas cos wreszcie ugrac ;)Poprzedni kupon , procz Polski nie taki tragiczny , co prawda Safarova przegrala , ale po walce i chyba z kontuzja.Ale bylo minelo, oby nadeszly lepsze czasy!

tenisClem./Llodra - Niem./Soed. 1 1,5
kasanooker Murphy - Burnett 1 1,25
kasanooker Dott - Davis 1 1,4
kasanooker Doherty - Maguire 1 1,8

buk -tipsport

Po odpadnieciu debla Sant./Zimojn. nadzieja Francji w deblu Clem./Llod. w dodatku ich rywale w grze singlowej maja duze szanse na awans, wiec moze mniejsza uwage beda przywiazywac do debla.Troszke to naiwne rozumowanie , ale mysle tez ze para gospodarzy jest bardziej zgrana , bowiem graja juz dosc dlugo ze soba.Co do snookera, Dott i Murphy, jesli podejda na 100% do pojedynku, nie powinni miec problemow z awansem do dalszej fazy turnieju.Mecz Doherty - Muguire , bardziej typuje na "czuja' ale powinno byc ok.Szacunek i powodzenia Wszystkim zycze!

wasp #965482 16/02/2007 10:12
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Koniec zartow !!!Lecimy z dobra passa i nie moze byc inaczej hehe.Ostatni raz gram raczej niskie kursy , nie mam farta do nich.W dziale snookera trafiam wysokie kursy , a takie mizerne mi wywalaja kupony, musze z tym skonczyc!

tenisGasguet - Soderling 1 1,58
tenisAlle./Mahut - Dech./Sim. 1 1,33
tenisClijsters -Ivanovic 1 1,22
tenisMurray - Lee 1 1,22

buk- tipsport
ako-3,1

Nawet nie chce slyszec by to nie weszlo hehe, musze sie ratowac zartem.Powodzenia!!!

wasp #967947 17/02/2007 09:07
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Zal ze Gasguet wywalil moj kuponik do kosza , ale to tylko moja wina, a mialem lepsze typy jak np. Simon z Bjorkim lub debel Hagg/Schut i w obu przypadkach kursy po 1,8.Mam dobre typy a jakos przy zestawieniu kuponu zapominam o nich.

Snooker Higginson - Maguire 1 2,6 sts (bwin 2,9 !!)


Mialem do tego dolozyc Ma Lin -T.Boll 1 1,5 tenis stolowy

mysle ze chinczyk niemca lyknie ale jestem juz uprzedzony z dokladkami i odpuszcze , nie chce mieszac z tak duzym kursem.


ps.

By sobie dodac wiary , pochwale sie ze dobre typy trafilem wczoraj w snookerze(pisalem w dziale snooker)Robertsona za 2,9 z hc+1,5 za 2,0, Maguira za 2,10 , Davisa za 1,85 a tu nic mi nie idzie w temacie.

wasp #982116 22/02/2007 17:55
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
[quote=wasp]

Snooker Higginson - Maguire 1 2,6 sts (bwin 2,9 !!) ooo


Mialem do tego dolozyc Ma Lin -T.Boll 1 1,5 tenis stolowy ooo

mysle ze chinczyk niemca lyknie ale jestem juz uprzedzony z dokladkami i odpuszcze , nie chce mieszac z tak duzym kursem.


ps.

Mimo ze Ma Lina nie gralem to cieszy typ trafiony (4-0 ) a dzisiaj chinczyk wygral drugi raz tym razem 4-1


siatkaResovia - Gwardia 180,5 under 1,55 expakt

wasp #985779 24/02/2007 08:47
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Originally Posted by wasp
siatkaResovia - Gwardia 180,5 under 1,55 expakt ooo


Witam.

tenisPavel/Waske - Brac./Pala 1 1,5
tenisHaas - Fish 1 1,4
tenisMauresmo - Henin 1 1,95

buk-milenium

Tyle razy sobie mowilem ze nie bede gral finalow, ale ciagnie wilka do...Momo w Belgii w pieknym stylu wygrala turniej, pokonujac w finale Clijsters. Mam wielka nadzieje ze forma nie uleciala tak szybko, a jesli tak , to czemu nie skorzystac z okazji i wygrac drugi turniej z rzedu?JU-JU, to kapitalna zawodniczka , jednak po zawirowaniach w zyciu osobistym musial zostac jakis negatywny wplyw.Ciezki mecz do obstawiania , ale zaryzykuje.Kurs np. w unibecie na Momo 2,12! Pozdrawiam.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, burbon, rafal08, $-man, forty, ANZELMO), 1,997 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1