Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823

Poirre dzis nie biegnie.Francuzi w składzie Cannard Habert Fourcarde Defrasne.Nie powalczą dzis...chyba

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Originally Posted by deker84
Nie wiem czy dobrze widze wink ale Poiree nie ma w sztafecie francuskiej

Dobrze widzisz, dlatego w typ
Norwegia Mężczyźni - Francja Mężczyźni 1 1,45 w Unibecie dość pewny smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 48
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 48
no i berger u norwegow wink zamiast svensena

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
ja mysle ze Niemcy-Francja 1 1,5 sts Niemcy w mocnym skladzie powinni wygrac

Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Zabawa w podium :
1 Rosja
2 Norwegia
3 Niemcy
Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
z Norwegami jest tak ze moga do wrobli strzelac zamist do tarczy lepiej uwazac na nich

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Originally Posted by Fulham
Zabawa w podium :
1 Rosja
2 Norwegia
3 Niemcy
Pozdrawiam
duch
niestety obstawiając sklady - widnial jeszcze Poire - póxniej doszlo do zmiany a Aubert - to jednak nie ta klasa i w sumie Pupa zimna - jedyny in plus to to że stawki nie były znaczne - na przyszlość z obstawianiem sztafet wstrzymuję się do 5min przed startem - a w tym sezonie pozostal aż eden start laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Originally Posted by Fulham
Zabawa w podium :
1 Rosja
2 Norwegia
3 Niemcy
Pozdrawiam
ja trafiłem bez pudła, niestety zawiedli mnie szwedzi, albo zaskoczyli czesi, miałem puszczoną pare Szwecja - Czechy 1. Poza ty wszystko ok. Dziś jeszcze bieg pań ze startu wspólnego smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 315
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 315
Czy ktoś wie dlaczego dzisiaj nie startuje pani Olofson ?????

Dołączył: Mar 2006
Posty: 315
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 315
Czy ktoś wie dlaczego dzisiaj nie startuje pani Olofson ?????

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
faktycznie nie ma szwedki na liscie startowej, wobec tego biore Grubben to win @3,00 i podepre Neuner @4,5 bo Niemka jest nieobliczalna.

Jak wiadomo Grubben w swietnej formie, szybko biega i do tego bezbledna na strzelnicy. Chcialem jeszcze znalezc jakas fajna pare z pania Baverel-Robert, ale gb ma tylko z Glagow i wole nie ryzykowac

Dołączył: Dec 2005
Posty: 109
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 109
Olofsson nie startuje bo jest przeziebiona

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Ponza, M - Khvostenko, O @ 1,8 betsson 6/10

Dwie zawodniczki ktore swietnie strzelaja, i tak samo zle biegaja. A dlaczego akurat Ukrainka ? wydaje mi sie, ze jest zdecydwanie pewniejsza na strzelnicy niż Wloszka. Biegowo, ciut lepsza Ponza, gdyby tak Oksana zrzucila troche kg z ud i brzucha, moze jej kondycja biegowa bylaby lepsza. 12,5km to znowu nie tak duzo do biegania, a strzelania sa 4, wiec gdyby tak Ponza miala te 3/4 bledy przy 2 Ukrainki to powinienem byc spokojny o zaklad. Ale zagram tu mimo wszystko wlasnie ta bardziej 'postawna' KOBIETE. Na MS Ponza niczym nie wyroznia sie, za to Khvostenko juz byla w 'pierwszej 10'. Szkoda tylko ze mimo wyrownanej pary, kursy sa mniej niz przyzwoite, ale coz...davai davai Oksanko !

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Originally Posted by KRAJAN
Co do biegu kobiet ze startu wspolnego 14:15
Tu bede próbowal grać na Henkel w kilku parach - i to głównie jako mini underdoga - forma biegowa jest - strzelanie - ostatnio niezbyt - ale dziś liczę że celownik będzie ustawiony optymalnie (max. 2 błedy) - szybsze od niej Neuner i Olofson - nie zawsze celnie trafiają - a bavarel i Gruben (stabilniejsze) - ale sporo wolniejsze. jednak warunkiem wskoczenia na podium jest po prostu celne strzelanie - dlatego jeszcze jeden typ (oprocz wspomnianych H2H) Henkel 1-3 /2.75/ 2/10

Na osłodę porażki na Francuzkich biegaczach - Niemiecki bieg masowy kobiet:
1. Henkel
2. Glagow
3. Wilhelm


Dołączył: Jan 2007
Posty: 138
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 138
mam pytanie.. w profie będzie zwrot za parę Olofsson - Glagow skoro Olofsson nie startowała ??

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Zvoni
mam pytanie.. w profie będzie zwrot za parę Olofsson - Glagow skoro Olofsson nie startowała ??

Juz nie pamietam kiedy tam gralem ale nie wyobrazam sobie zeby zrobili inaczej skoro nawet nie stanela na starcie

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by Zvoni
mam pytanie.. w profie będzie zwrot za parę Olofsson - Glagow skoro Olofsson nie startowała ??
zwrot na 100%

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
No i pytanie czy jutro wygraja Niemki ktore nie daje mi spokoju:)

Juz tyle razy sie mowilo ze musza wygrac bo Rosjanki biegna 2 skladem a reszta sie nie liczy i tyle razy zawodzily, jak nie Neuner to Apel
Po dzisiejszym dniu mozna by powiedziec Niemki wygraja w ciemno ale po takim kursie ja odpuszczam a raczej zastanawiam sie czy nie zagrac ze nie wygraja
Rosjanki moga strzelic 20/20 a Wilhelm czy Neuner moga w chwili kryzysu pogrzebac cala sztafete...
Nie pasuje mi tylko Bogali jakby nie bylo nikogo lepszego np.Moiseva

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by Inzaghi78
No i pytanie czy jutro wygraja Niemki ktore nie daje mi spokoju:)

Juz tyle razy sie mowilo ze musza wygrac bo Rosjanki biegna 2 skladem a reszta sie nie liczy i tyle razy zawodzily, jak nie Neuner to Apel
Po dzisiejszym dniu mozna by powiedziec Niemki wygraja w ciemno ale po takim kursie ja odpuszczam a raczej zastanawiam sie czy nie zagrac ze nie wygraja
Rosjanki moga strzelic 20/20 a Wilhelm czy Neuner moga w chwili kryzysu pogrzebac cala sztafete...
Nie pasuje mi tylko Bogali jakby nie bylo nikogo lepszego np.Moiseva
jakbym słyszał siebie
w dodatku niemki nie wygrały szatefy bodajże już dwa lata i co z tego ze teraz są w superformie w sztafecie jeden słabszy dzień zawalić może wszystko
ja spróbuje win rosjanek za delikatna stawkę już ruskie dzisiaj pokazali jak to się robi na strzelnicy

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
miałobyć jeden słabszy dzień jednej z zawodniczek

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1