|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823 |
Poirre dzis nie biegnie.Francuzi w składzie Cannard Habert Fourcarde Defrasne.Nie powalczą dzis...chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
Nie wiem czy dobrze widze  ale Poiree nie ma w sztafecie francuskiej Dobrze widzisz, dlatego w typ Norwegia Mężczyźni - Francja Mężczyźni 1 1,45 w Unibecie dość pewny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2005
Posty: 48 |
no i berger u norwegow  zamiast svensena
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823 |
ja mysle ze Niemcy-Francja 1 1,5 sts Niemcy w mocnym skladzie powinni wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Zabawa w podium : 1 Rosja 2 Norwegia 3 Niemcy Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823 |
z Norwegami jest tak ze moga do wrobli strzelac zamist do tarczy lepiej uwazac na nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Zabawa w podium : 1 Rosja 2 Norwegia 3 Niemcy Pozdrawiam  niestety obstawiając sklady - widnial jeszcze Poire - póxniej doszlo do zmiany a Aubert - to jednak nie ta klasa i w sumie Pupa zimna - jedyny in plus to to że stawki nie były znaczne - na przyszlość z obstawianiem sztafet wstrzymuję się do 5min przed startem - a w tym sezonie pozostal aż eden start 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Zabawa w podium : 1 Rosja 2 Norwegia 3 Niemcy Pozdrawiam ja trafiłem bez pudła, niestety zawiedli mnie szwedzi, albo zaskoczyli czesi, miałem puszczoną pare Szwecja - Czechy 1. Poza ty wszystko ok. Dziś jeszcze bieg pań ze startu wspólnego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 315 |
Czy ktoś wie dlaczego dzisiaj nie startuje pani Olofson ?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 315 |
Czy ktoś wie dlaczego dzisiaj nie startuje pani Olofson ?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
faktycznie nie ma szwedki na liscie startowej, wobec tego biore Grubben to win @3,00 i podepre Neuner @4,5 bo Niemka jest nieobliczalna.
Jak wiadomo Grubben w swietnej formie, szybko biega i do tego bezbledna na strzelnicy. Chcialem jeszcze znalezc jakas fajna pare z pania Baverel-Robert, ale gb ma tylko z Glagow i wole nie ryzykowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 109 |
Olofsson nie startuje bo jest przeziebiona
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Ponza, M - Khvostenko, O @ 1,8 betsson 6/10
Dwie zawodniczki ktore swietnie strzelaja, i tak samo zle biegaja. A dlaczego akurat Ukrainka ? wydaje mi sie, ze jest zdecydwanie pewniejsza na strzelnicy niż Wloszka. Biegowo, ciut lepsza Ponza, gdyby tak Oksana zrzucila troche kg z ud i brzucha, moze jej kondycja biegowa bylaby lepsza. 12,5km to znowu nie tak duzo do biegania, a strzelania sa 4, wiec gdyby tak Ponza miala te 3/4 bledy przy 2 Ukrainki to powinienem byc spokojny o zaklad. Ale zagram tu mimo wszystko wlasnie ta bardziej 'postawna' KOBIETE. Na MS Ponza niczym nie wyroznia sie, za to Khvostenko juz byla w 'pierwszej 10'. Szkoda tylko ze mimo wyrownanej pary, kursy sa mniej niz przyzwoite, ale coz...davai davai Oksanko !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Co do biegu kobiet ze startu wspolnego 14:15 Tu bede próbowal grać na Henkel w kilku parach - i to głównie jako mini underdoga - forma biegowa jest - strzelanie - ostatnio niezbyt - ale dziś liczę że celownik będzie ustawiony optymalnie (max. 2 błedy) - szybsze od niej Neuner i Olofson - nie zawsze celnie trafiają - a bavarel i Gruben (stabilniejsze) - ale sporo wolniejsze. jednak warunkiem wskoczenia na podium jest po prostu celne strzelanie - dlatego jeszcze jeden typ (oprocz wspomnianych H2H) Henkel 1-3 /2.75/ 2/10 Na osłodę porażki na Francuzkich biegaczach - Niemiecki bieg masowy kobiet: 1. Henkel 2. Glagow 3. Wilhelm
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 138 |
mam pytanie.. w profie będzie zwrot za parę Olofsson - Glagow skoro Olofsson nie startowała ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
mam pytanie.. w profie będzie zwrot za parę Olofsson - Glagow skoro Olofsson nie startowała ?? Juz nie pamietam kiedy tam gralem ale nie wyobrazam sobie zeby zrobili inaczej skoro nawet nie stanela na starcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
mam pytanie.. w profie będzie zwrot za parę Olofsson - Glagow skoro Olofsson nie startowała ?? zwrot na 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
No i pytanie czy jutro wygraja Niemki ktore nie daje mi spokoju:)
Juz tyle razy sie mowilo ze musza wygrac bo Rosjanki biegna 2 skladem a reszta sie nie liczy i tyle razy zawodzily, jak nie Neuner to Apel Po dzisiejszym dniu mozna by powiedziec Niemki wygraja w ciemno ale po takim kursie ja odpuszczam a raczej zastanawiam sie czy nie zagrac ze nie wygraja Rosjanki moga strzelic 20/20 a Wilhelm czy Neuner moga w chwili kryzysu pogrzebac cala sztafete... Nie pasuje mi tylko Bogali jakby nie bylo nikogo lepszego np.Moiseva
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
No i pytanie czy jutro wygraja Niemki ktore nie daje mi spokoju:)
Juz tyle razy sie mowilo ze musza wygrac bo Rosjanki biegna 2 skladem a reszta sie nie liczy i tyle razy zawodzily, jak nie Neuner to Apel Po dzisiejszym dniu mozna by powiedziec Niemki wygraja w ciemno ale po takim kursie ja odpuszczam a raczej zastanawiam sie czy nie zagrac ze nie wygraja Rosjanki moga strzelic 20/20 a Wilhelm czy Neuner moga w chwili kryzysu pogrzebac cala sztafete... Nie pasuje mi tylko Bogali jakby nie bylo nikogo lepszego np.Moiseva jakbym słyszał siebie w dodatku niemki nie wygrały szatefy bodajże już dwa lata i co z tego ze teraz są w superformie w sztafecie jeden słabszy dzień zawalić może wszystko ja spróbuje win rosjanek za delikatna stawkę już ruskie dzisiaj pokazali jak to się robi na strzelnicy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
miałobyć jeden słabszy dzień jednej z zawodniczek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|