|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
strona mi chodzi ale nie moge sie zalogowac... tez tak macie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Widzę, że chyba niepotrzebnie do nich pisałem, a potem wysyłałem nowe hasło na maila 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Widocznie coś przez ten nowy layout pewnie się pieprzy, bo na starym wszytko elegancko działa. Zapraszam na http://no.sportingbet.comŚmiga że aż miło na starej szacie graficznej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265 |
ech niby stronka zmienila design i wogole ale na meile mogliby by szybciej odpisywac. W jakim czasie dostajecie od nich meila.
Na czacie powiedzieli ze musze pisac meila bo oni tam nie moga zrobic tego co chce.:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
W jaki sposób mam obrócić bonusem dostanym w pokera by go móc wypłacić ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
Też macie takie problemy z logowaniem... ;/ Cały czas zostaje wylogowany ze względów bezpieczeństwa, to staje się uciążliwe, nie mogę normalnie zakładów zawierać, na razie ta nowa strona to dramat, mam nadzieję, że wkrótce to się poprawi, bo dłużej się tego wytrzymać nie da. Używam najnowszej mozilli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Jest aktualnie proocja u nich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Obecnie nie ma promocji dla nowych graczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
a dla starych graczy jest jakas promocja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Takze nie, procz Vip Club. O Wszystkim poczytasz na ich stronie  Mam pytanie. Mozecie obstawiac snooker'a na live? Bo sa mecze ale w ogole nie moge grac - tj. nie wrzuca mi typow do koszyka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Takze nie, procz Vip Club. O Wszystkim poczytasz na ich stronie  Mam pytanie. Mozecie obstawiac snooker'a na live? Bo sa mecze ale w ogole nie moge grac - tj. nie wrzuca mi typow do koszyka. wczoraj bez problemow na live obstawialem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Ostatnio podczas meczu Det - SAS dałem w handi 'zmiennym' na SA po kursie 2,55. Niby wszystko ok, ale oni mi rozliczyli w handi (+3.5) dla SA po kursie 1,909 ! Smieszne ale prawdziwe  Miał moze ktos podobna sytuacje z nimi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Zwykle u nich hp sa w 1,909, byc moze sie pomylili a potem skorygowali pomylke
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
na live kursy na handi się zmieniają ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 163
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 163 |
Ehh Panowie mial ktos podobna sytuacje ze hce grac na live a tu mi wyskakuje że ze wzgledow bezpieczenstwa zostalem wylogowany zaraz zeby sie zalogowa ci wkolko ot samo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173 |
Z tym wylogowywaniem w SP są czasem problemy, akurat w najmniej odpowiednim momencie. Usuwam wtedy cookies, czy to pomaga to nie wiem, ale udaje się zalogować. No albo pozostaje czekać kilka minut, tylko nie zawsze pasuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Jeśli sb nie poprawi tego 'wylogowywania się' to tylko na tym straci. To musi być jakiś błąd systemu. Czasami to sie wogle nie pojawia, a a sie pojawi to już zagranie czegos jest bardzo uciążliwe. Wiadomo, ze granie na live to czasami parę sekund, zeby skorzystać z pomyłki czy przeszacowania kursu.
>na live kursy na handi się zmieniają ...
Akurat w sb to olbrzymia rzadkość. W zdecydowanej wiekszosci zmienia sie samo handi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Zwykle u nich hp sa w 1,909, byc moze sie pomylili a potem skorygowali pomylke Tak Lupus. Ale odkad zmienili szate graficzna zmieniono handi  W tym meczu wyglądało to tak : Detroit - SA (+3.5) 1,909 Ja postawiłem chyba na SA (-1) po kursie 2,55 Wszystko było ok, dopóki nie otworzyłem konta i nie zobaczyłem korekty  Jesli mają mi zmieniać tak za kazdym razem to po co daja zmienne handi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 12 |
KIEDY BEDZIE SPORTINGBET DZIALAL ?? BO OD RANA NIE DZIALA !! WYROBIA SIE DO 14:00 ?? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|