Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#943672 09/02/2007 10:51
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Jako, że uzyskałem pozwolenie na założenie tametu, to ..... gramy. Taki prosty "mały systemik" jak narazie było bardzo dobrze, mam nadzieję, że nadal tak będzie. ;-)

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Cholera, nie ten dział co trzeba :/

Prosze jakiegos moderatora o przeniesienie go jedno oczko do góry, dzieki;-)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
nr 1: betgun grin [i walka z ich limitami;-) ]

I.Minar-A.Roddick 2 1,14

M.Chiudinelli-R.Nadal 2 1,05

Hungary-Croatia 1 1,10

Prokom Trefl Sopot-Polpharma Starogard Gdański 1 1,05

Real Madrid-Gran Canaria Grupo Dunas 1 1,15

Gog Svendborg-Team Tvis Holstebro 1 1,09

Kif Kolding-Fredericia Hk 1990 1 1,04

Vfl Gummersbach-Wilhelmshavener Hv 1 1,03

C.Black/L.Huber-K.Jans/R.Voracova 1 1,10

Ukraine-Netherlands 1 1,15


stawka: 100j
mozliwa wygrana: 235j


Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Master.com back
nr 1: betgun grin [i walka z ich limitami;-) ]

I.Minar-A.Roddick 2 1,14 Rodzik wygrał

M.Chiudinelli-R.Nadal 2 1,05 Tu nie grali

Hungary-Croatia 1 1,10 Tu wygrali

Prokom Trefl Sopot-Polpharma Starogard Gdański 1 1,05 Tu tez wygrali

Real Madrid-Gran Canaria Grupo Dunas 1 1,15 Tu zaraz sprawdze, "narazie grajo, i wygrywajo czema punktami, nawet nie bede do konbca sprawdzał....

Gog Svendborg-Team Tvis Holstebro 1 1,09 ooo, łomasz, tu dziady przegrali czema bramkami 26: 29, nie spodziewał sie ja takiego obrotu sprawy, ale nic to, ale nic

Kif Kolding-Fredericia Hk 1990 1 1,04 tu wygrali

Vfl Gummersbach-Wilhelmshavener Hv 1 1,03 i tu tez wygrali

C.Black/L.Huber-K.Jans/R.Voracova 1 1,10 a tu nie wiem, ale tez grajo..ale wygraji

Ukraine-Netherlands 1 1,15 tu przegrywajo, jedno bramko, chyba...


Kupon przegrany
-100 jednostków mad ze cho cho.....



stawka: 100j
mozliwa wygrana: 235j

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Kupon nr 2 betgun

Phoenix Suns-Atlanta Hawks 1 1,11

Boston Celtics-New Jersey Nets 2 1,49


stawka 300
mozliwa wygrana: 496,17



Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Master.com back
Kupon nr 2 betgun

Phoenix Suns-Atlanta Hawks 1 1,11 a tu nie wiem jak to mozliwe, bo przegrali caly mecz w ostatniej kwarcie....Dziady

Boston Celtics-New Jersey Nets 2 1,49 wygrali


stawka 300
mozliwa wygrana: 496,17





-300


razem -400, ozesz <ceznuzra?..alez zaczał....

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Kupon nr 3

Manchester United-Charlton Athletic 1 1,16

Chelsea FC-Middlesbrough FC 1 1,28

AZ Alkmaar-Willem Ii Tilburg 1 1,15

PAOK-AEL 1964 Larissa 1 1,05

S.Kuznetsova/N.Petrova-G.Navratilova/V.Uhlirova 1 1,12


stawka: 750j (i maile od rana, walka z limitami.... wygrana, jak na razie, oby tylko nie poszla na marne) grin

Mozliwa wygrana: 1506,03jednost`ków

"do trzech raz`ów sztuka" ;-)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Kupon nr 4

V.Voltchkov-T.Johansson 2 1,15

Arsenal FC-Wigan Athletic 1 1,25

Olympiakos Pireus-Iraklis Fc 1 1,17

AS Roma-Parma FC 1 1,27

Fenerbahce Ulker-Darussafaka 1 1,07

Telekom Bonn-BG Karlsruhe 1 1,05


stawka: 100j
mozliwa wygrana: 240 jednost`ków grin

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Master.com back
Kupon nr 3

Manchester United-Charlton Athletic 1 1,16 2:0

Chelsea FC-Middlesbrough FC 1 1,28 3:0

AZ Alkmaar-Willem Ii Tilburg 1 1,15 2:0

PAOK-AEL 1964 Larissa 1 1,05 coś tam chyba dziesięcioma

S.Kuznetsova/N.Petrova-G.Navratilova/V.Uhlirova 1 1,12 te nie grały, to będzie kurs 1


stawka: 750j (i maile od rana, walka z limitami.... wygrana, jak na razie, oby tylko nie poszla na marne) grin

Mozliwa wygrana: 1506,03jednost`ków

"do trzech raz`ów sztuka" ;-)


Kupon trafiony:
zysk: + 594,67 j.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Kupon nr 5 betgun

Minnesota Timberwolves-Boston Celtics 1 1,25

FC Barcelona-Racing Santander 1 1,29

Italy-Netherlands 1 1,20

stawka: 250j
możliwa wygrana: 483,75j

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Master.com back
Kupon nr 4

V.Voltchkov-T.Johansson 2 1,15 ten przegrał

Arsenal FC-Wigan Athletic 1 1,25 ten wygrał 2:1 rzuten na taśme;-)

Olympiakos Pireus-Iraklis Fc 1 1,17 ten wygrał 2:0

AS Roma-Parma FC 1 1,27 ten tez wygrał, ale 3:0

Fenerbahce Ulker-Darussafaka 1 1,07 ten wygrał

Telekom Bonn-BG Karlsruhe 1 1,05 tego zaraz sprawdze, tez wygrał



wszyscy wygrali tylko ToJO przegrał, w słabym stylu miał Dziadźko 8 pił`ków brejkowychi addał mecza, nie wiedaju co dzieje sie, ale mocno znerwował sie ja, no ale nie bendziem panikawali, toż to pierszy etap a ja przygatawanyj jest na ca najmniej 7 etapow, takiej o gry, tak wienc nie bendziem renków załamywali tylko bierzem sie w garśc`iu, i grajem dalej,...


....a zapomniałby wzioł....

Kupon przegrany
strata: -100


stawka: 100j
mozliwa wygrana: 240 jednost`ków grin



ponziej Podsumowanie zrobie....;-)

Pazdrawlaju i żełaju szczascia, sztoby wam wsie gejmy prawilna wygrywali, Trymajcie sia.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Podsumowanko:
1. -100 jednostków
2. -300 jednostków
3. +594,67 jednostków
4. -100 jednostków
5. jeszcze "grajo" (mam nadzieje, że wygrajo).

Bilans:

+94,67jednostków + jeden kupon w grze....


o tak o...kształtuje sie... ta gra, mnie bardzo nie podobuje sie... piersze primo, to jest to, że mnie debla nie zagrali a co pocionga za sobo, to, że jednostków plusowych mam mniej o jakies 156 jednostków mad ... ale nic to, ale nic.... Plana mam żeby tak w miesioncu, zrobić jakich 1000 jednostków, zeby na wiono było, i ogorki jakie kiszone, o kielbasie nie wspomne;-) , ale znajac zycie jak na koniec miesiaca bendzie bilans zysków i stratów dzis, oscylowal pa granicy zero to bendzie dobrze ;-), spostrzegnoł, ja, że nie trzeba mnie grać tenisa i NBAja, ale bendziem grali tak jak bendziem uważali....o, wezme bilansa pogrubie, ladniej bendzie... , nie pogrubie, bo jak nie cytuje to nie umiem, za trudne te softy uczone powymyslali.... ;-)

Pazdrawlaju.... grin


[Linked Image]


Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Master.com back
Kupon nr 5 betgun

Minnesota Timberwolves-Boston Celtics 1 1,25 wygrali 2 w koncowce

FC Barcelona-Racing Santander 1 1,29 Ci wygrali pewnie w II plowie

Italy-Netherlands 1 1,20 Ci tylko jedna bramka w III tercji


stawka: 250j
możliwa wygrana: 483,75j


Kupon trafiony
zysk: 233,75 jednostków grin

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Kupon nr 6 betgun grin


M.Fyrstenberg/M.Matkowski-A.Montanes/R.Ramirez Hidalgo 1 1,32

P.Schnyder-K.Flipkens 1 1,13

C.Moya-T.Alves 1 1,13

Detroit Pistons-LA Clippers 1 1,25


stawka: 100j
możliwa wygrna: 210,69j (jakoś za dużo tych cyferków ;-) , teraz będę wszystko zaokrąglał, żeby było jatwiej liczyć, a nie wstukiwać na :kulkulatorze: przez 10 minut miliony cyfrów. Obawiam sie Tutaj polskiego debla (z zasady- Polaków oglądamy, ale nie gramy), i oczywiście Pana "nieprzywidywalnego" Carlosa, On potrafi przegrać sam z sobą, a co dopiero z Alvesem, ale myśle jednak, że w końcu musi zacząć grać "coś" na jakimś "tam" poziomie;-), Detroit NBAej;-) ... często nieprrzewidywalne, ale zostawiłem Utah z racji kontuzji Boozer`a, a Atlancie większych kontuzji, poza Lue, nie zauważyłem, fakt- faktem, zapewne Utah i tak odniesie zwycięstwo, ale Utah gdy jest zmuszone walczyć na styku, punt za punkt,potrafi sie zgubić, i wtedy.... normalnie przegrać;-) Liczę tu na pociągnięcie dobrej passy zespołu Detroi i łatwej wygranej z przecietnymi Clippersami. To chyba na tyle. Mam nadzieję, że będzie dobrze, jak narazie jest nie najgorzej;-). Powoli dążymy do celu jakim jest 1000j w ciągu miesiąca grin Mam nadzieję, że sie uda;-)


Pozdrawiam

ps. ależ się rozpisałem...


ps2. Na wino już mam, czas nazbierać na ogórki grin


[Linked Image]

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Kupon nr 6 (tez betgun grin)


C.Moya-T.Alves 1 1,13

Detroit Pistons-LA Clippers 1 1,23

Utah Jazz-Atlanta Hawks 1 1,26

Estudiantes de la Plata-Quilmes AC 1 1,27


stawka: 300j
mozliwa wygrana: 667

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Master.com back
Kupon nr 6 betgun grin


M.Fyrstenberg/M.Matkowski-A.Montanes/R.Ramirez Hidalgo 1 1,32 te pregrali

P.Schnyder-K.Flipkens 1 1,13 ta wygrała

C.Moya-T.Alves 1 1,13 ten gra- wygrywa

Detroit Pistons-LA Clippers 1 1,25 te nie grali ;-) mam nadzieję, że wygrają


stawka: 100j
możliwa wygrna: 210,69j (jakoś za dużo tych cyferków ;-) , teraz będę wszystko zaokrąglał, żeby było jatwiej liczyć, a nie wstukiwać na :kulkulatorze: przez 10 minut miliony cyfrów. Obawiam sie Tutaj polskiego debla (z zasady- Polaków oglądamy, ale nie gramy), i oczywiście Pana "nieprzywidywalnego" Carlosa, On potrafi przegrać sam z sobą, a co dopiero z Alvesem, ale myśle jednak, że w końcu musi zacząć grać "coś" na jakimś "tam" poziomie;-), Detroit NBAej;-) ... często nieprrzewidywalne, ale zostawiłem Utah z racji kontuzji Boozer`a, a Atlancie większych kontuzji, poza Lue, nie zauważyłem, fakt- faktem, zapewne Utah i tak odniesie zwycięstwo, ale Utah gdy jest zmuszone walczyć na styku, punt za punkt,potrafi sie zgubić, i wtedy.... normalnie przegrać;-) Liczę tu na pociągnięcie dobrej passy zespołu Detroi i łatwej wygranej z przecietnymi Clippersami. To chyba na tyle. Mam nadzieję, że będzie dobrze, jak narazie jest nie najgorzej;-). Powoli dążymy do celu jakim jest 1000j w ciągu miesiąca grin Mam nadzieję, że sie uda;-)


Pozdrawiam

ps. ależ się rozpisałem...


ps2. Na wino już mam, czas nazbierać na ogórki grin


[Linked Image]

strata: -100 mad że cho cho


Chciał, czy nie chciał, rozliczyć trzeba ;-) "Na Polakow sie nie stawia", zasada zlamana, i mam za swoje grin, ech...meczy bardziej, to, że w drugim secie ładnie dosłownie zniszczyli przeciwnikow, nie wiedzialem, że Montanes z Ramnirezem to, aż tak swietna para deblowa grin , TB totalna klapa w wykonaniu "naszych" przegrali chyba do 2, a pierwsi zdobyli punkt wink Nie ma wygranej, ogórkow nie będzie, a jak tak dalej pójdzie to i wino trzeba będzie do sklepu odnieść. Pażywiom- uwidzim (pożyjemy- zobaczymy;-) ). Jakis NBA z arg. piłka i tenisem zagrałem także może jeszcze będzie dzisiejszy dzien- dobry;-) (nie mylić z Dzien Dobry, jako witam)....to tak o...Chyba na tyle... Mam nadzieje, że przy kolejnym rozliczeni nie będę musiał pisać po raz kolejny: "strata".... wink

ok, Pozdrawiam. ;-)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Kupon nr 7 betgun

Utah Jazz-Atlanta Hawks 1 1,27

Y.J.Chan/C.J.Chuang-M.Czink/A.Klepac 1 1,12

S.Bammer-C.Maes 1 1,25

C.Black/L.Huber-A.Vanc/M.Muller 1 1,12


stawka: 700j
możliwa wygrana: 1394j

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
*pochrzaniłem numerację, ostatni kupon jest numerem 8, wszystko ułoże, jak będę robił bilans, coś jakoś passa jednych zdarzeń mnie dopadła;-) i żenująca gra Carlosa w tenisie, majac wygrany I set i w drugim 5*-4, oddał mecz, ech, pisałem już, że tego człowieka trzeba sie obawiać, bo psychika 10-latka napewno sportowi nie służy, ale niestety logika podpowiadała, że z kimś takim jak Alves wygrać powinien, seria "breaków i rebreaków", ot taki mecz WTA w ATP.... Na ranek zdecydowałem sie na tenis, połączony z Utah, jako, że do skladu powraca Kirilenko, mam nadzieję, że mnie nie zawiodą, bo potencjałem Atlante przewyższaja o klasę, kolejne spotkania to singiel kobiet i tu, ostatnio w dobrej formie Bammer z Belgijką Maes, przyznam, że o belgijce niewiele słyszałem, 235 w rankingu, młoda- 24letnia zawodniczka, Bammer przewyzsza rywalke o blisko 200 miejsc w rankingu (obecnie 43), i o 3 lata doświadczenia, myśle, że w I rundzie powinna poradzić sobie bez wiekjszych problemów, kolejne spotkanie, to 2 pary deblowe, pewna "firma": Black z Hyber i Chan z Chuang, i tej drugiej pary obawiam sie najbardziej, ale myśle, Czink z Klepac, Chan z Chuang z tygodnia na tydzien robia postepy co za tym idzie, pna sie w rankingu, Klepac zamyka liste rankingowa, a Czink, znajduje sie gdzies równiez w jej koncu, myśle, że nie powinno być tu wiekszych mimo wszystko problemów. Jak będzie zobaczymy, w razie kolejnych niespodzianek, czeka ULEB i hokej, jednak tym razem, watpie by betgun zgodził sie na przełamanie limitów, bowiem stawkę bedzie trzeba zwiekszyc dość znacznie (mam nadzieję, że ten zabieg nie będzie jednak konieczny), chociaz maila, napiszę do Nich już teraz.


Pozdrawiam.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Kupon nr 8 betgun

Severstal Cherepovec - Amur Khabarovsk 1 1,25

HC Kosice - MSHK SKP Zilina 1 1,15

Lietuvos Rytas - Snaidero Udine 1 1,11

Unics Kazan - Hemofarm Vrsac 1 1,17

Real Madrid - Alba Berlin 1 1,08


stawka: 100j
możliwa wygrana: 202j

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
*wyżej wymieniony kupon, jest nr. 9

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Lukasz111, rafal08, aker, forty, latajaca_holenderka, kamel, burbon, betowiec), 2,781 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,920
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1