|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
A MI SIę WYDAJE, żE JEGO OSTATNIE PRZEPOWIEDNIE dotyczyły roku 37xx. sorry za capsa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Oj ludzi z tym 2012 rokiem to jest tak, że wtedy konczy sie kalendarz majów...w końcu musiał sie kiedyś ku.rwa skonczyc, no nie?! Podobno zmiana biegunów następuje raz na 26 tys lat...ile w tym prawdy nie wiem...A przypadkiem wtedy nie kończy sie kadencja kaczek?? Bo jak tak to całkiem możliwe z tym 2012 rokiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738 |
i wtedy rządy obejmie Kononowicz i powstrzyma bieguny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,229
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,229 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
z onetu. co o Tym sadzicie...?  W pytaniu zawarłeś odpowiedź  Słowo onet wszystko wyjaśnia...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Oj ludzi z tym 2012 rokiem to jest tak, że wtedy konczy sie kalendarz majów...w końcu musiał sie kiedyś ku.rwa skonczyc, no nie?! Podobno zmiana biegunów następuje raz na 26 tys lat...ile w tym prawdy nie wiem...A przypadkiem wtedy nie kończy sie kadencja kaczek?? Bo jak tak to całkiem możliwe z tym 2012 rokiem... Ludzie zlitujcie się z tymi kaczkami bo wkoncu płuca ze smiechu wypluje . Wszyscy na nie wjezdzaja począwszy od mojej mamy w kuchni skonczywszy na forum mecz.pl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
"nie znacie dnia ni godziny" kto zna datę , godzinę , kłamie po prostu ............ DOKŁADNIE....zgadzam sie, kto jest wierzacy to sobie zacytuje te slowa...Jesli w 2021 roku ma byc koniec swiata, to wynika z tego ze Bog nas oklamal skoro ktos zna ta date...ale Bog jest nieskonczenie doskonaly i dobry, wiec jakby mogl klamac ? 2012r.=koniec ? nie sadze...tylko On zna date przyjscia Jezusa, nawet aniolowie w niebie jej nie znaja,a co dopiero czlowiek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
a tak p.s. to jest Proroctwo Oriona na rok 2012 czyli jakiegos boga z mitologii greckiej...wiec sami sobie odpowiedzcie ktoremu bogu wierzycie..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
"nie znacie dnia ni godziny" kto zna datę , godzinę , kłamie po prostu ............ DOKŁADNIE....zgadzam sie, kto jest wierzacy to sobie zacytuje te slowa...Jesli w 2021 roku ma byc koniec swiata, to wynika z tego ze Bog nas oklamal skoro ktos zna ta date...ale Bog jest nieskonczenie doskonaly i dobry, wiec jakby mogl klamac ? 2012r.=koniec ? nie sadze...tylko On zna date przyjscia Jezusa, nawet aniolowie w niebie jej nie znaja,a co dopiero czlowiek... Jestesmy dziecmi Bożymi , a skoro Bóg zna datę i godzine to czemu my mielibysmy nie wiedziec ? Nie wszystko musi być tak jak w biblii , i nie zawsze Biblię można dobrze interpretować .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
Tak tylko ze to Sam Bóg powiedzial, ze nawet aniolowie nie wiedza, nikt z ludzi tylko On sam w 3 osobach...a biblii trzeba wierzyc, nie doslownie, ale tak by to nam pomoglo w zbawieniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
slawiola - jesteś księdzem ?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
nie ... szalonym hazardzista  A tak serio to slawiola ... nikt nie powiedzial ze Przepowiednia Oriona to koniec swiata  Moze chodzic o to ze w 2012 roku rozpęta sie 3 wojna swiatowa  a po niej nastapi złoty wiek dla Polski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
nie jestem koszalek  ale tak to mniej wiecej jest...eco tez slyszalem o tych dobrych czasach dla Polski...ale *ebac to wszystko, musze dzisiaj wygrac w expie bo jebne :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
nie jestem koszalek  ale tak to mniej wiecej jest...eco tez slyszalem o tych dobrych czasach dla Polski...ale *ebac to wszystko, musze dzisiaj wygrac w expie bo jebne :/ Jaka wulgarna "przemiana" duchowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
jeszcze 5 lat melanzu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Można to gdzieś obstawić? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
i tak nas buki wczesniej wykonczą
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
Można to gdzieś obstawić?  dobre ale tak serio to predzej nas leppergietrychblizniakiteam wykoncza...nawet bin laden i te iraki i cala ta przepowiednia nam g*wno zrobia w porownaniu do nich :/
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|