|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
udana wymiana środków z uzytkownikiem Krupier 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
MB ---> mbank ---> inteligo, Chetnych zapraszam na priv lub gg 3359154, Zweryfikowany, wiele udanych wymian. Potwierdzam wymiany z userami Koski i Gherman 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 891
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 891 |
Mam do sprzedania 100zł na MB oczekuje PKO Inteligo wiele wymian z czepkiem,jestem na liście kanciastego gg:4003198
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
Mam do sprzedania 500 zl na MB. Oczekuje mBank. Wyplacam jako drugi chyba ze jestes zaufanym uzytkownikiem.
Udane wymiany: Padik, Jaroslav, haven, Padik, HERBI. Minimalna wymiana to 100 zl. GG 3247360 Jestem na niewidocznym
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
Ostrzegam przed wymianami z uzytkownikiem Konradoboss. Nie bede tutaj sie rozpisywal co i jak, bo nie chce by zamykali tematu. Po prostu jak chcecie sie z nim wymienic to tylko i wylacznie wplacajcie drudzy. Nie dajcie sie nabrac na to ze powiem Wam ze jest tu dluzej badz ma wiecej udanych wymian. Tyle z mojej strony.
MB nadal aktualne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
MB ---> mbank ---> inteligo, Chetnych zapraszam na priv lub gg 3359154, Zweryfikowany, wiele udanych wymian.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
KUPIE NETELLER- 30$ pokrywam prowizje!!!! GG:2213038
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
Udana wymiana z uzytkownikiem: Krupier Zresztą już nie pierwsza  Polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
sprzedam 640 PLN moneybookers. oczekuje na mBank. wplacam jako drugi, chyba ze naprawde zaufanym uzytkownikom.
sam mam troche wymian za soba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
sorry bo zapomnialem  gg: 2938178
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Udana wymiana z uzytkownikiem: Krupier serdecznie polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
Mam do sprzedania 500 zl na MB. Oczekuje mBank. Wyplacam jako drugi chyba ze jestes zaufanym uzytkownikiem.
Udane wymiany: Padik, Jaroslav, haven, Padik, HERBI. Minimalna wymiana to 100 zl. GG 3247360 Jestem na niewidocznym nieaktualne!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Witam Pilnie potrzebuje 90zł na mbank płace inteligo pierwszy.Prosze o kontakt priv lyb gg 3596811
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
MB ---> mbank ---> inteligo, Chetnych zapraszam na priv lub gg 3359154, Zweryfikowany, wiele udanych wymian. Potwierdzam wymiany z userami: MURYN, MaRcIn_7i IcE22 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Witam Pilnie potrzebuje 90zł na mbank płace inteligo pierwszy.Prosze o kontakt priv lyb gg 3596811 Bardzo pieknie dziekuje Krupierowi za szybka wymiane polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Kupie z 30$ na Nettelera -> płacę INTELIGO!
GG -> 1824330
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577 |
Kupie z 30$ na Nettelera -> płacę INTELIGO!
GG -> 1824330 Pomoc koledze. Tysiacami obracacie a chłopak floty potrzebuje na szybko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
posiadam ok 450zł na MB, wymienie sie na mBank. kontakt: gg 578716 Wplacam jako drugi, wiele wymian mam za sobą. Zapraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
posiadam ok 450zł na MB, wymienie sie na mBank. kontakt: gg 578716 Wplacam jako drugi, wiele wymian mam za sobą. Zapraszam do tego to ja pokrywam koszty prowizji na MB! zapraszam serdecznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
MB ---> mbank ---> inteligo, Chetnych zapraszam na priv lub gg 3359154, Zweryfikowany, wiele udanych wymian.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|