Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
slawiola #945665 09/02/2007 18:56
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
DOKŁADNIE....zgadzam sie, kto jest wierzacy to sobie zacytuje te slowa...Jesli w 2021 roku ma byc koniec swiata, to wynika z tego ze Bog nas oklamal skoro ktos zna ta date...ale Bog jest nieskonczenie doskonaly i dobry, wiec jakby mogl klamac ? 2012r.=koniec ? nie sadze...tylko On zna date przyjscia Jezusa, nawet aniolowie w niebie jej nie znaja,a co dopiero czlowiek...
Quote
Tak tylko ze to Sam Bóg powiedzial, ze nawet aniolowie nie wiedza, nikt z ludzi tylko On sam w 3 osobach...a biblii trzeba wierzyc, nie doslownie, ale tak by to nam pomoglo w zbawieniu


slawiola serio wierzysz w takie rzeczy o ktorych napisales?

Bonus: Unibet
jpl #945686 09/02/2007 19:00
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
jareqq jezeli jestes chrzescijaninem też powinieneś smile laugh

Mr.Eco #945701 09/02/2007 19:04
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Originally Posted by Mr.Eco
nie ... szalonym hazardzista laugh


A tak serio to slawiola ... nikt nie powiedzial ze Przepowiednia Oriona to koniec swiata smile Moze chodzic o to ze w 2012 roku rozpęta sie 3 wojna swiatowa cop a po niej nastapi złoty wiek dla Polski piwo


Albo, że na przykład Wisła wreszcie awansuje do ligi mistrzów wink

bez urazy smile

drfocus #945737 09/02/2007 19:14
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
bez wrzutow prosze smile


slawiola #945805 09/02/2007 19:31
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
nie no nic podobnego smile

jpl #945894 09/02/2007 19:51
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
A wiecie o tym żę jak to przebiegunowanie nastąpi to wszystkie komputery, płyty wszystkie rzeczy magnetyczne zostaną zniszczone, w stanach grupa ludzi w bunkrach zaczeła ręcznie na papierze pisać postawowe czynności jak krzesanie ognia itp nno i jak to wyjąsnicie? Bo bo takim kataklizmie gartska ludzi która by przeżyła musiała by wszystko od podstaw robic..

Heart #945929 09/02/2007 19:58
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
no to super !! w koncu nie bede zamulal przed kompem laugh

Mr.Eco #945965 09/02/2007 20:11
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
"Wizja nieznanego proroka z Polski

Zachowała się wizja zapisana na niecały miesiąc przed wybuchem II wojny światowej. Jej treść podał jasnowidz, który pragnął pozostać anonimowy. Pisał on, że w roku, w którym święto Matki Bożej Zielnej (15-go sierpnia) przypadać będzie w niedzielę, od godziny 10.00 do 12.00 w południe na całej kuli ziemskiej będzie szaleć potężna burza, pełna grozy i tak straszna w skutkach, że przypominać będzie biblijny potop. Ma to być straszny deszcz ognisty z nieba, połączony z piorunami i trzęsieniem ziemi. Bóg doświadczy w ten sposób ludzkość, by przypomnieć jej, że to On rządzi światem. On też w jednej sekundzie może zniszczyć całą kulę ziemską, całą ludzkość.

Paniczny strach ogarnie ludzi. Będzie on tak wielki, że ludzie będą się zachowywać jak szaleni. Wielu ze strachu straci mowę. Wielu zginie. Także wiele budowli zamieni się w gruzy. Podczas tej nawałnicy zniszczeniu ma ulec wschodnia część Polski. Wielkie połacie ziemi porosną lasami. W samo południe równocześnie na całej kuli ziemskiej burza nagle ucichnie. Spoglądając w kalendarz, widzimy, że święto Matki Boskiej Zielnej przypada w niedzielę w sierpniu 2010 roku. "

2010 frown

Kylo #945987 09/02/2007 20:17
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
Ja juz w oriana bardziej wierze, dla mnie Kylo to co piszesz to przepodienia która sie raczej nie spełni

Kylo #945989 09/02/2007 20:19
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by Kylo
Podczas tej nawałnicy zniszczeniu ma ulec wschodnia część Polski."

No tak, jak zawsze my mamy przesrane. Jawna dyskryminacja. blush wink laugh


_Way_ #945995 09/02/2007 20:21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Originally Posted by Kylo
Podczas tej nawałnicy zniszczeniu ma ulec wschodnia część Polski."

Ja pierdole frown

Heart #946000 09/02/2007 20:23
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Kylo ... byc moze ten prorok z Polski niczym Mickiewicz czy tez inny Bardzo dobry pisarz polski naćpał sie przed napisaniem tej przepowiedni i urzył wielu metafor ... być może chodziło mu o wojne ... byc moze miedzy godzina 10 nie musi byc tego samego dnia co godzina 12 ktora moze byc nastapnego roku , 5 lat pozniej. smile

Nie ma co wierzyc w takie przepowiednie ... trzeba zyc chwila i czekać cierpliwie jak dlugo bedzie nam dane zyć smile piwo

Mr.Eco #946003 09/02/2007 20:25
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Wschod Polski jest fajny laugh a szczegolnie Podlasie piwo laugh

Mr.Eco #946034 09/02/2007 20:38
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Ja, Rancorn najwiekszy jasnowidz w polsce przepowiadam... przepowiadam!! że... że świat ulegnie zniszczeniu i urodzi się zło wcielone o imieniu Teodozjusz, a stanie sie to gdy Bwin zacznie działać profesjonalnie, Będzie to rok 2026, a dokładnie w w swięto Narodzenia Teodozjusza 6 czerwca.
wierzy ktos ? może zrobie furore :]

Rancorn #946104 09/02/2007 20:52
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Chupacabra

>Czym jest Chupacabra ??

Jest to w dosłownym tłumaczeniu wysysacz krwi kóz. Niezbadane i nieznana człowiekowi istota sprawia, że giną przez nią tysiące zwierząt domowych.

[Linked Image]

>Jak wygląda Chupacabra ??

Podobna do diabła- mówi jeden człowiek, który widział to zwierzę. Duże, krwiste czerwone oczy, malutkie skrzydełka, które umożliwiają jej latanie, olbrzymie kły wystające z okolicy ust, dwie nogi i dwie ręcę, pozycja pionowa, około 150 cm. Według świadków wydziela też z siebie dosyć nieprzyjemny silny zapach siarki, lub kwasu siarkowego.

>Rany zwierząt

Zwierzę zaatakowane przez Chupacabrę jest martwe, a nad ich ciałami znajduje się niewielkie półkoliste cięcia wykonane jakby precyzyjnym nożem laserowym. O tym że laser nie jest przyczyną śmierci zwierząt świadczą badania naukowców, którzy stwierdzili że na ofiarach nie znajdują się żadne pierwiastki, które powinny być na ciele, gdyby był to laser. Często otwory były okrągłe i wówczas stwierdzono, że usunięto przez nie duże organy wewnętrzne t.j wątrobę, płuca, mózg i.t.p.

>Groźne czy łagodne dla człowieka ???

Tak naprawdę nie wiadomo jak zachowują się w stosunku do człowieka. Nie odnotowano żadnego udanego ataku Chupacabry na człowieka, natomiast same ataki Chupy na ludzi miały miejsce. Poniżej znajdziecie ich opisy. Dodam jeszcze, że niektórzy świadkowie twierdzą, że pocisk ze strzelby, której użyli do próby zastrzelenia chupy, "odbijał" się od zwierzęcia.

Co on jest ku*** robocop? laugh

Ciekawe tu rzeczy pisza http://bartek9011.blox.pl/ .

Kylo #946136 09/02/2007 21:00
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by Kylo
Ciekawe tu rzeczy pisza http://bartek9011.blox.pl/ .

Jak chcesz poczytac ciekwe rzeczy to sobie sciągnij Encyklopedię Zjawisk Paranormalnych, lub wejdź w jej wersje on-line: http://nnmag.net/bazy/ezp/

Tylko nie czytaj za dużo bo wszędzie będziesz widział małe zielone ludki, i będziesz się bał żeby ci UFO na balkonie nie wylądowało (ja tak kiedyś miałem, jak byłem mały to przeczytałem niby to prawdziwe zwierzenia osób porwanych przez UFO crazy )

_Way_ #946149 09/02/2007 21:06
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by Way!
Jak chcesz poczytac ciekwe rzeczy to sobie sciągnij Encyklopedię Zjawisk Paranormalnych, lub wejdź w jej wersje on-line: http://nnmag.net/bazy/ezp/

Tak sobie czytam ta wersję on-line, to dochodzę do wniosku że ona strasznie uboga jest. Zasysam sobie wersję off-line.

_Way_ #946157 09/02/2007 21:08
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
to umowmy sie tego 20.21.2012 czy kiedy tam ma to wypasc na quasi... przynajmniej pozygac na to bedziemy mogli laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 53
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 53
Originally Posted by Master.com back
Tak na poważnie, gdyby to byla prawda (mam nadzieje, ze nie), to jednak europejskie i nie tylko europejskie Kolosy podjęły by działanie w celu prewencji, czy niwelowania ewemtualnych skutków. Tak mi sie wydaje.

I tu się mylisz...
Zastanów się jakie konsekwencje wywoła poinformowanie społeczeństwa o wydarzeniu którego NIE MOŻNA uniknąć i które zabije niemal wszystkich ludzi i zwierzęta. Przecież to wywoła kompletną destabilizację i anarchię. Światem rządzi pieniądz i właściciele wielkich firm i koncernów dbają tylko o swoje interesy. Przecież taka informacja to natychmiastowe załamanie wszelkich rynków i bankructwo. Ludzie przestaną np. brać kredyty , lokować pieniądze, kupować dobra materialne typu domy, samochody itd. Mając niewiele czasu ludzie skupią się na zabawie i rozrywkach (podobnie jak ludzie nieuleczalnie chorzy starają się żyć pełnią życia do samego końca).

Wiele konkretnych i udokumentowanych badań potwierdza fakt, że ziemia w przeszłości przechodziła właśnie przebiegunowanie i zawsze wiązało się to ze zmianą tektoniczną i zlodowaceniem. Tym razem dochodzą do tego bomby atomowe w postaci elektrowni, które uszkodzone spowodują ogromne skażenie. Jak twierdzą fizycy przebiegunowanie będzie oznaczać że cala elektronika oparta na przewodnictwie i przepływie prądu przestanie istnieć. Nasza wiedza w 99.9 procentach zapisana w postaci elektronicznej lub magnetycznej zostanie stracona. Książki znajdujące się chociażby w bibliotekach przepadną zalane falami wody. W ten sposób możemy zrozumieć zagadkę Atlantydy. Skoro cywilizacja stawiana technologicznie wyżej od naszej po upadku i zatopieniu spowodowanym właśnie przebiegunowaniem wróciła do etapu kamienia łupanego (na poziomie możliwości po kataklizmie) to trudno sobie wyobrazić abyśmy mogli zapanować nad tym. Swoją wiedzę przekazali następnym pokoleniom chociażby w piramidach, ale oficjalnie nadal pozostają one niezbadane. W rzeczywistości prawda o tym co zawierają jest ukrywana i zatajana.

Zresztą jeżeli ktoś interesuje się tą tematyką powinien znać wiele więcej faktów. Dla przykładu podam że lek na HIV został już dawno odkryty i nie jest to żaden skomplikowany preparat. Fakt jest taki, że prawo nad dalszymi koniecznymi badaniami w celu potwierdzenia działania zakupił jeden z czołowych koncernów farmaceutycznych a następnie je zakończył. Dlaczego? ponieważ jest to naturalnie występująca "substancja" a zatem nie ma możliwości zarobienia na produkcji. Inaczej jest jeżeli takiego leku oficjalnie nie ma a chorym podaje się mnóstwo preparatów przynoszących wielkie zyski koncernom farmaceutycznym. To samo dotyczy wielu innych chorób, a przykładem jest chyba dobrze znany każdemu fakt, że idąc do lekarza nawet ze zwykłym przeziębieniem dostajemy antybiotyk i kilka innych specjałów.

Temat szeroki jak rzeka więc zapraszam do rzeczowej dyskusji.

_Way_ #946168 09/02/2007 21:16
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Jezeli mowa o ciekawych stronkach to polecam
http://www.zagadkiswiata.prv.pl

genialna strona smile bardzo ciekawe artykuly

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Lukasz111), 1,631 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,844
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1