|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
no i co z tego, ze dobrze wiedzial, ze to blad Nie zmiena to faktu, ze Bet365 zachowal sie bardzo nie fair. Jak mozna innym zwrocic kase a drugiemu twardo wklepywac, ze to byl hc 10.5, na dodatek wszystkie skany i w archwium jest uwzglednione 910.5 Toc to zlodziejstwo i chamstwo!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167 |
pewnie gdyby był - hc i by wlazlo po 10 sekundach by był zwrot..kurestwo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
pewnie gdyby był - hc i by wlazlo po 10 sekundach by był zwrot..kurestwo... najgorsze jest to , ze szmaciarze twierdz, ze to nie jest ich blad  screen wyslany i dalej to samo, -sprawa juz w SBR
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tu powinien być zwrot. Na dodatek w drugą stronę na pewno NIKT nie stawiał.  No i jak widać niektórzy dostali właśnie zwrot... Ale z drugiej strony sam na siebie sprowadziłeś dodatkowy kłopot, wygrać przecież nie mogłeś bo co najwyżej byłby zwrot co jest jedynym sprawiedliwym podejściem, tak więc na co liczyłeś? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Tu powinien być zwrot. Na dodatek w drugą stronę na pewno NIKT nie stawiał.  No i jak widać niektórzy dostali właśnie zwrot... Ale z drugiej strony sam na siebie sprowadziłeś dodatkowy kłopot, wygrać przecież nie mogłeś bo co najwyżej byłby zwrot co jest jedynym sprawiedliwym podejściem, tak więc na co liczyłeś?  kiedys tez takie walki byly i wszystko placili, wiec dlaczego mialbym i teraz nie skorzystac?  juz sam nie wiem jak kase ratowac, ciagle zaslaniaja sie regulaminem, w ktorym i tak jasno nie jest ta sprawa okreslona, Konrad, pomoglbys ?  bo juz nie mam pomyslow :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
a i jeszcze jedno po co caly czas mi sraja o regulaminie, skoro Ci ktorzy grali za mniejsze stawki dostali zwroty :| a ja nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dla mnie buk, który by wypłacił coś takiego jako wygraną nie jest prawdziwym bukiem. Inaczej kilka takich zakładów, np. przez podstawionego oddsmakera, i firma bankrutuje.  Najpewniejszy buk to taki, który w 100% takich przypadkach robi zwroty i każda poważna firma ma tak właśnie ustawiony regulamin. Zresztą sam wiedziałeś na stoprocent, że to jest zwykła pomyłka (typo) tak więc nie ma tu kwestii czy była to zła linia czy nie. Ci natomiast urządzili sobie mały cyrk z tym zakładem bo zdecydowali się go policzyć w drugą stronę co już przekracza granice sprawiedliwości.  Nie wiem co Ci poradzić, może SBR będzie w stanie pomóc, jak nie to IBAS. Osobiście nie znam tam nikogo w firmie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Mój zakład był tylko eksperymentem za 50 centów, zawsze gram stawki > 150E. Byłem zbyt upierdliwy i koleś z supportu dla świętego spokoju oraz żeby mnie się pozbyć powiedział, że doda mi te 0,50E do konta (ale nie unieważnili zakładu i dalej jest lost, a nie void).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Cytat z regulaminu: Palpable errors In-Play - when it is clear which participant is the wrong price/line/handicap/totals, bets on this participant will be settled at the intended bet365 price/line/handicap/totals at the time the bet was placed. If it is unclear which participant was the wrong price/line/handicap/totals (due to large fluctuations around the time a bet was placed), then we reserve the right to void all bets placed at the time of an over-broke book. Po polsku - jeśli błąd podczas typowania live jest oczywisty, to zawarte zakłady rozliczone będą tak, jakby były one postawione na opcje zamierzone (intended) przez bet365. W naszym przykładzie błąd był oczywisty (hc +910,5), więc bet365 potraktowało ten zakład tak, jakby był zawarty na to, co według bet365 powinno być w danej chwili poprawne (czyli hc +9,5). Problem w tym, że stawiając hc +910,5 nie wiemy, jaki zakład miał być poprawny. Po podaniu tego argumentu gość z bet365 wymiękł i oddał kasę, ale tak jak wspomniałem - pewnie tylko dlatego, że byłem upierdliwy i chodziło o 50 centów, a nie 500 euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
:smirkL: Gandhi, identycznie argumentuje, a oni nic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
oni czesto maja na livie takie wpadki wlasnie z ustawianiem lini tam gdzie powinien byc hcp+ jest hcp- i potem róznie to rozliczaja nie ma zasady czasami zaliczaja czasami robia zwrot. pisz caly czas zeby trafic na inna osobe dzis jest sobota to ipewnie nie ma tam kogos kto moze podjac decyzje w tej sprawie ale mysle ze ci oddadza ta kase
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
pisze do nich, ale jak oni ciagle swoje ;| ja: It was bet365 error not my ja: why I saw +910,5 not 10,5 ?? ja: it was bet365 error and please retunrn my stake Ant B: No, I cannot do this. Ant B: You will need to contact IBAS if you want to take it further. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
W SBR całkiem niedawno był już opisywany podobny przypadek więc szansa, że tym razem uda się coś wywalczyć (ostatnio gracz nie dostał zwrotu i jedynym efektem był obniżony rating bet365 w SBR). Ponieważ sprawa była już wałkowana w SBR doskonale wiedzą o co chodzi. Faktycznie bet365 ma taką furtkę w regulaminie ale jest ona niezgodna z przyjętą praktyką i dosyć kontrowersyjna. Pisząc do nich skoncentruj się raczej na różnym traktowaniu graczy przez firmę (tzn. jeden dostaje zwrot a w drugim przypadku zasłaniają się regulaminem). To powinno ich bardziej zainteresować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
bet365 to już nie ten sam bet365 co jeszcze rok temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174 |
przegldnalem juz sporo archiwum, ale nie znalazlem odpowiedzi na takie pytanie: wplacilem kase, dostalem +15%, zrobilem 3krotny obrot i chce wyplacic. jak zrobic zebym mogl wyplacic wygrana z bonusem bo jest on nadal wpisany w miejscu, z ktorego nie moge wyplacac? czy jesli wyplace teraz pieniadze to bonus ten przepada? z gory dzieki za odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Ja musiałem zagadać do supportu, żeby mi przenieśli bonus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
jezeli ktos ma problem z wejsciem na ich strone, moze sprobowac przez adres: www.allsport365.com [ allsport365.com] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
Czy mógłby ktoś opisać Promocję dla nowych klientów w tym buku? Przejrzałem cay tema i nie ma nic, a odnośnik do poprzedniego tematu nie działa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Na głównej stronie masz po prawej takie czerwone pola z dwoma linkami: Open Account Offer - promocja dla nowych użytkowników, Offers & Promotions - promocje dla zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie dla nowych użytkowników jest promocja 15% depozytu (max. 500 EUR bonusu). Wymagany obrót depozytem i potrójny obrót bonusem w ciągu 90 dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
I jeszcze: - minimalny kurs do obrotu to 2.00, - zakłady azjatyckie oraz na undery/overy liczą się tylko w połowie do obrotu.
Bet365 ma bardzo dobry support - w szczególności chat - klikać i pytać.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|