Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 21 1 2 8 9 10 11 12 20 21
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,094
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,094
Etap III
-Real Madryt
-OM

Etap IV
-Blackburn Rovers

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Originally Posted by ComeWithMe
Eska --> wspaniale wychodze.

Etap II
Lorient - Le Mans 2,95
2-1

Etap I
Siena - Torino 2,85
ZWROT

Etap I
Lierse - Zulte-Waregem 3,30
1-0
nastepne mecze to ...
10.2.2007 Le Mans - Sedan FC (Etap III)
10.2.2007 Waregem - Standard Liege (Etap II)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
6.02:
Woodley Sports (I)

7.02:
Evesham United (I)

Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
u mnie aktulanie tak to wyglada
mysle ze na razie jest calkiem niezle. kilka zespolow co prawda martwi jednak zysak na czysto ogolnie jest ok. na czysto to oczywiscie postawiona stawke odliczam od wygranej i nie licze wydatkow na nastepne etapy progresji przy danym zespole
Aston Villa 2,4,8 zl
Fulham 2,4,8,16 zl
Norymberga 2,4,2,4 zl (zysk na czysto 6 zl)
Hamburger 2,2,2,4 zl (zysk na czysto 8.90 zl)
Siena 2,4 zl
Cagliari 2,4 zl
Pacos Fereirra 2,4,2 zl (zysk na czysto 7.20 zl)
Espanyol 2,4,8 zl
Barcelona 2,4,8,2 zl (zysk na czysto 22.80 zl)
Racing Santander 2,2,4 zl (zysk na czysto 5 zl)
Deportivo 2,4,8 zl
Atletic Bilbao 2,4,8 zl
Levante 2,4,8 zl
Sociedad 2,4 (zysk na czysto 14 zl)
LeMans 2,4,8 zl
Sedan 2,4,8,16 zl

rownoczesnie jak pisalem wczesniej jade progresje na nhl ale gram tylko niespodzianki. ostatnio mialem niezla nerwowke na boston bruins ale cale szczescie wygrali po dogrywce i dobrze bo stawka na nich mialem juz 512 zl.
ogolnie ciagne ten system od 8 dni
gram na baw. na konto wlacilem 1000 zl+prowizja 20zl. teraz na koncie mam 1969 zl
zyska na czysto 949 zl.
dzisiaj po analizie rozpoczalem tez nba. wlasnie trafilem juz na poczatku detroit i Atlante. tez gram oczywiscie tylko niespodzianki
to na tyle zobaczymy jak bedzie dalej
pozdro

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
mumin jak wg ciebie wyglądają "niespodzianki"?

Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
ja gram tylko na zespol na ktory daja wyzszy kurs. przy 2,4,8 zl gram wygrane w 60' a juz wyzej gram z dogrywka i tak kursy wtedy sa na poziomie 2.50-3.10 wiec sie oplaca.

tak teraz sobie mysle zagrac na niespodzianki w pilke. mam na mysli premiership (wyrownana lga,duzo niespodzianek) oraz la liga(gra a kratke faworytow-patrz wynik levante po kursie 10)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by micha$
6.02:
Woodley Sports (I)
Mecz dopiero 13.02

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Kiedy wkoncu wystartuje wloska liga? Ladnie pocieli w tych wloszech wink a byl juz pewny remisik z cagiliari a teraz op tym zamieszaniu znowu niepewnie sie zrobi... przerwy sa najgorsze.

bede musial przeniesc cala kase na niemcow

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,289
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,289
Z TEGO CO SŁYSZAŁEM LIGA WŁOSKA MA JUŻ GRAĆ W TEN WEEKEND,JEDNAK WIĘKSZOŚĆ MECZY BĘDZIE ROZGRYWANA PRZY PUSTYCH TRYBUNACH.CAGLIARI ZAGRA U SIEBIE Z SIENĄ.PÓŹNIEJ JEDZIE NA INTER.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
ETAP III
Le Mans - Sedan 3,00

ETAP II
Zulte-Waregem - Standard 3,30

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by micha$
7.02:
Evesham United (I)

W kulki lecą mad Mecz dopiero 10.02...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Dzis w nocy Indepediente -Colon, obie ekipy mają po 6 meczy bez X !!

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Moje najbardziej prawdopodobne remisy na weekend z lig angielskich:
Evesham (I)
Burgess Hill (I)
Scarborough (I)
Nuneaton (I)
Aston Villa (I)

Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
Chciałbym się dowiedzieć szczególnie od eski (oses32 na insomnii jestem:) ) jaki macie sposób na analizę tego, czy padnie remis czy nie. Bo np. piszecie, że na cagliari to pewny remis... Nie czepiam się tego czy progresja jest fajna czy nie bo każdy jak zarabia to o.k. ale jak Wy wnioskujecie, że będzie duże prawdopodobieństwo remisu?? No tylko nie dawajcie jakiś rzeczy typu: bo od 5 kolejek nie było remisu bo to jest jak z syndromem monte carlo na ruletce raczej, zawsze jest takie samo prawdopodobieństwo, że padnie czarny albo czerwony obojętnie po ilu obrotach ruletki...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Remisy są najczęściej wtedy gdy grają dwie drużyny o zbliżonym poziomie.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
Dobra czyli np. te nieszczęsne Cagliari jest na zbliżonym poziomie do wszystkich??

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Cagliari to druga po Sienie drużyna włoskiej ligi,która notuje w klasyfikacji drużyn z największą ilością remisów do przerwy takie właśnie wyniki.Siena ma na 21 meczy/dom+wyjazd/aż 15 remisów HT,czyli do przerwy a Cagliari ma tych remisów 13 w 20 meczach.Nie wiem,czy FT to będzie remis-ale na remis HT stawiam i to bardzo mocno w realu...Pzdr.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
no wczoraj mielismy mecz le mans-sedan czyli ekip ktore dosc czesto remisuja a byl wynik 3:1. zanoislo sie na remis niestety jeden koles dostal czerwo i sytuacja na boisku sie zmienila. jutro stawiam na remis cagliari (moj II etap progresji).

Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,094
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,094
A ja nie wiem co zrobić z Blackburn i Realem Blackburn już na VI stopień mi wejdzie a Real na V frown

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by rafi914
A ja nie wiem co zrobić z Blackburn i Realem Blackburn już na VI stopień mi wejdzie a Real na V frown
"rafi 914"-rano przesłałem Ci na priv moją koncepcję gry na dziś/za kasę na 5. i 6.poziom progresji uderzenie na kupon z dubelkiem:AJAX+CAGLIARI remis 1/2HT/.Ajax wygrał 2:1 a właśnie zakończono 1.połowę meczu Cagliari-Siena z wynikiem 1:1.Pzdr.

Strona 10 z 21 1 2 8 9 10 11 12 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, Sensei, burbon), 3,219 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1