coś ucichło Panowie w tym temacie Macie jakieś przemyślenia przed biegiem masowym Zastanawiam się czy nie zagrać sikorę z summanem. Moim zdaniem Tomek jest w stanie się zmobilizować i sprawić niespodziankę. Co wy sądzicie. Może jakieś inne typy gracie.Czekam na wieści
Greis - Kruglow - 1.57 - zagralem na Niemca, fantastyczna forma biegowa, sadze ze nawet 2 pudla wiecej jest w stanie nadrobi do Nikolaja... przy dobrym strzelaniu Greis bedzie dzis wyysokooo....
Svendsen - Iarochenko 1.9 - hmm, bardzo mnie ucieszyl taki kurs na mlodego Norwega... Iarochenko wydaje sie w zdecydowanie slabszej formie niz chociazby w koncowce zeszlego roku... ryzyko spore, ale szanse wysokie
wlasnie tez zauwazylem... szczerze mowiac nie rozumiem po co przy 4 strzelaniach wystawiaja i Bergera i Andresena... moim skromnym zdaniem Svendsen mial zdecydowanie wieksze szanse na wysoka lokate niz ta dwojka, a takze Hanevold... numer dwa ekipy norweskiej odsuniety szkoda...