Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
sprawa prosta.. kupujesz wyzszy kurs sprzedajesz nizszy..

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
"michał392"-skoro nic z tego nie rozumiesz to skąd ten Twój zamiar gry akurat na lay?Giełda zakładów to naprawdę wyższa szkoła jazdy i to jazdy na letnich oponach po lodzie...A jest to sztuka opanowana naprawdę przez niewielu a "stłuczki" zdarzają się nagminnie i bardzo drogo kosztują..Pozdrawiam.I nie zachęcam.

edi8 #953102 12/02/2007 10:20
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Dlatego chce grać na lay ponieważ byłby to bardzo prosty sposób na obrót bonusem. Ogromnym plusem byłoby też to, że szanse na to iz przegram u tego buka co chce zwiększyłyby się kilkakrotnie tzn. ostanio często widuje na betbrain surebety na dokładny wynik, jak wiadomo prawdopodobieńśtwo, że siądzie taki kupon jest bardzo małe więc gdybym dał kontrę na lay u innego buka mam praktycznie pewność, że pozbęde się kasy u firmy u której musze robić obrót a siądzie właśnie na lay.
Właśnie dlatego chcę się dowiedzieć jak dobierać stawki;)

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by michal392
Dlatego chce grać na lay ponieważ byłby to bardzo prosty sposób na obrót bonusem. Ogromnym plusem byłoby też to, że szanse na to iz przegram u tego buka co chce zwiększyłyby się kilkakrotnie tzn. ostanio często widuje na betbrain surebety na dokładny wynik, jak wiadomo prawdopodobieńśtwo, że siądzie taki kupon jest bardzo małe więc gdybym dał kontrę na lay u innego buka mam praktycznie pewność, że pozbęde się kasy u firmy u której musze robić obrót a siądzie właśnie na lay.
Właśnie dlatego chcę się dowiedzieć jak dobierać stawki;)
To akurat jest prawdą tylko dla pojedynczych zakładów.

Na dłuższą metę nie da się tak prosto przy pomocy surebetów wyprowadzić większych środków z jednego konta do drugiego. Jeśli chcesz wyprowadzić np. 1000 zł po kursie 6,00, to musisz u drugiego buka obstawić prawie 6000 zł. I nie daj Boże, jak to 6,00 wejdzie... Innymi słowy im wyższy kurs, tym mniejsze ryzyko wpadki, ale jak już wpadniesz, to wtedy na niechcianym koncie ląduje ogromna kwota.

Gandhi #953481 12/02/2007 13:34
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Zgadzam się z Gandhim. Już parokrotnie takim sposobem u nie chcianych buków zrobiła się pokaźna sumka(i dopiero jest problem kiedy musisz przegrać 1000 czy 2000 euro).Ja robię to odwrotnie, niskie kursy obstawiam tam gdzie mam zrobić obrót. kontruję u innego buka za grosze. 1 mecz na 5 wchodzi tam gdzie chcę (po kursie 11-15 albo i większym)

edi8 #953483 12/02/2007 13:36
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Szkoda że większość tych odniesień tyczy się do nieaktualnych notowań lub u jakichś dziwnych buków.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
faktyczny kurs buka 3,00

stawka u buka kurs wygrana u buka
Kurs buka -1/ 90,00 2,00 180,00

wygrana na giełd. kurs zobow. na giełdzie
Kurs lay 100,00 2,80 180,00 tyle ci skroją jak przegrasz
10,00 twój zysk (tylko na giełdzie,jeśli wejdzie, oczywiście musisz odjąć jeszcze prowizją)

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
NHL Ponad/Poniżej
Pittsburgh Penguins - Chicago Blackhawks
UNIBET:O 6,5/kurs:2,25
PINNACLE: U 6,5/kurs: 1,86

Kto ma do zrobienia obrót w Unibet niech korzysta;)

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
radzę uważać z o/u whokeju.
Buki amerykańskie liczą wszystkie gole tzn. z ewentualną dogrywką i karnymi.
Buki europejskie często liczą tylko czas normalny bez dogrywek i karnych.
Dlatego tak często bywają dość duże różnice, i wychodzą super surebety.
Nadziałem się tak między caribem a Bwin.
u/o 6 było 3:3.
Bwin zwrucił stawkę w Carib przegrałem bo w dogrywce były 2 trafienia.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
dlatego trzeba zawsze czytac regulaminy

asghan #962161 15/02/2007 08:58
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
To raczej nie tyle domena bukmachera, co rozgrywek. W Stanach ludzie grywają z dogrywkami (i karnymi), w Europie przyjęło się odwrotnie. Dlatego najczęściej jest tak, iż zakłady na NHL są z dogrywkami, a w Europie bez.

Gandhi #972054 18/02/2007 18:24
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Kontynuacja obrotu bonusem w UNIBET bez straty pieniążków;)

NHL 2007-02-19
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Montreal Canadiens

UNIBET
Typ: 1
kurs:1,78
(Włącznie z czasem dodatkowym i rzutami karnymi)

PINNACLE
Typ: 2
kurs: 2,29
NHL OT Included

Może się komus przyda do obrotu bonusem;)
pozdr

Dołączył: Feb 2007
Posty: 1
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 1
piszcie cos o surebetach i o swoich doswiadczeniach

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Zaraz Maciek się odezwie i Ci coś napisze o surebetach laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Witam.Czysto teoretycznie podaję możliwośc stworzenia dziś tzw.sztucznego surebeta na meczu w 3.Bundeslidze,czyli Regionallidze Nord gdzie grają dziś HERTHA BERLIN II /15.miejsce w tabeli w strefie spadkowej do Oberligi z bilansem za ostatnie 5 meczy(0-2-3)z zajmującym 2.miejsce zespołem HAMBURGER SV II z
bilansem za ostatnie 5 spotkań:(3-1-1).Kursy:na remis 3,20 a na gości 2,30 przy zagraniu stawką 500 zł na remis a 700 zł na
HAMBURGER dają zysk/dane co do kursów+obliczenie zysku jako netto po podatku wynikają z posłużenia się ofertą"TOTO-MIXA"
jedynie dla przykładu/w przedziale od 240-249 zł netto.
Wiem,że tzw.sztuczne surebety wykluczjące z góry jedną z opcji wyniku to gra dla ludzi o mocnych nerwach-ale brak od 5 meczy zwycięstwa HERTHY i dzisiejsza konfrontacja z wiceliderem-do podjęcia takiego ryzyka uprawnia.Zaznaczam też,że opcja grania na x2 za całą tu podaną stawkę 1200zł/500+700/daje wobec kursu 1,27 zysk netto 171 zł.
Tyle teorii...Pozdrawiam.
ale

edi8 #1035817 11/03/2007 08:15
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by edi8
Witam.Czysto teoretycznie podaję możliwośc stworzenia dziś tzw.sztucznego surebeta na meczu w 3.Bundeslidze,czyli Regionallidze Nord gdzie grają dziś HERTHA BERLIN II /15.miejsce w tabeli w strefie spadkowej do Oberligi z bilansem za ostatnie 5 meczy(0-2-3)z zajmującym 2.miejsce zespołem HAMBURGER SV II z
bilansem za ostatnie 5 spotkań:(3-1-1).Kursy:na remis 3,20 a na gości 2,30 przy zagraniu stawką 500 zł na remis a 700 zł na
HAMBURGER dają zysk/dane co do kursów+obliczenie zysku jako netto po podatku wynikają z posłużenia się ofertą"TOTO-MIXA"
jedynie dla przykładu/w przedziale od 240-249 zł netto.
Wiem,że tzw.sztuczne surebety wykluczjące z góry jedną z opcji wyniku to gra dla ludzi o mocnych nerwach-ale brak od 5 meczy zwycięstwa HERTHY i dzisiejsza konfrontacja z wiceliderem-do podjęcia takiego ryzyka uprawnia.Zaznaczam też,że opcja grania na x2 za całą tu podaną stawkę 1200zł/500+700/daje wobec kursu 1,27 zysk netto 171 zł.
Tyle teorii...Pozdrawiam.

edi8 #1035982 11/03/2007 10:21
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
A teraz dwie pieczenie na jednym ogniu :D, nie dosc ze surebet to jeszcze mozna obrot bonusa w expekcie i bet-at-home zrobic smile


Para: Ammann - Malysz 1,75 1,85 buk:betathome
Ammann - Malysz 1,55 2,35 buk:expekt

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
odbyła by się tylko 1 seria bah by rozliczył ex zrobiłby zwrot i to są wlaśnie sure bety

Maciek #1036754 11/03/2007 14:47
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Czy w przypadku rozegrania tylko jednej serii expekt robi zwrot bo w regulaminie tego nie ma?
A przynajmniej nie zauwazylem.

edi8 #1036786 11/03/2007 14:56
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by edi8
Witam.Czysto teoretycznie podaję możliwośc stworzenia dziś tzw.sztucznego surebeta na meczu w 3.Bundeslidze,czyli Regionallidze Nord gdzie grają dziś HERTHA BERLIN II /15.miejsce w tabeli w strefie spadkowej do Oberligi z bilansem za ostatnie 5 meczy(0-2-3)z zajmującym 2.miejsce zespołem HAMBURGER SV II z
bilansem za ostatnie 5 spotkań:(3-1-1).Kursy:na remis 3,20 a na gości 2,30 przy zagraniu stawką 500 zł na remis a 700 zł na
HAMBURGER dają zysk/dane co do kursów+obliczenie zysku jako netto po podatku wynikają z posłużenia się ofertą"TOTO-MIXA"
jedynie dla przykładu/w przedziale od 240-249 zł netto.
Wiem,że tzw.sztuczne surebety wykluczające z góry jedną z opcji wyniku to gra dla ludzi o mocnych nerwach-ale brak od 5 meczy zwycięstwa HERTHY i dzisiejsza konfrontacja z wiceliderem-do podjęcia takiego ryzyka uprawnia.Zaznaczam też,że opcja grania na x2 za całą tu podaną stawkę 1200zł/500+700/daje wobec kursu 1,27 zysk netto 171 zł.
Tyle teorii...Pozdrawiam.
Mecz HERTHA-HAMBURGER SV właśnie zakończył się wynikiem 1:1/do przerwy 1:1/co sztuczny surebet wykluczający zwycięstwo HERTHY tu premiuje...Pozdrawiam.

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, latajaca_holenderka), 2,424 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,189
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1