Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#948692 10/02/2007 17:22
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Witam. Dziś napotkałem takie o to info na http://www.bet1128.com/Guest/Promotions.aspx


I tu mam pytanie czy ten bonus przyznawany jest po wpłaceniu środków czy jest dostępny po zarejestrowaniu się??? Pytam bo coś nie moge się doczukac na podanej stronie ???Ktoś może orientuje się o co biega ???:) bedze wdzieczny ,
Pzodrawiam

Last edited by Conrad; 10/02/2007 17:23.
Bonus: Unibet
Dziadek69 #948744 10/02/2007 17:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
W pierwszym zdaniu jest wszystko wyjasnione, ze daja freebeta rownego pierwszemu postawionemu zakladowi, maksymalnie do 30 euro

Dziadek69 #948745 10/02/2007 17:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
W pierwszym zdaniu jest wszystko wyjasnione, ze daja freebeta rownego pierwszemu postawionemu zakladowi, maksymalnie do 30 euro

Logan #948746 10/02/2007 17:40
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
dzieki za wyjasnienie smile Pozdrawiam

Dziadek69 #953735 12/02/2007 15:30
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
to chyba niewypłacalne jest

robert423 #954296 12/02/2007 19:07
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Ale dopisuja go jako kase. Z tymże nie znika po zawarciu zakladu. Natomiast pewnie wyplacic tego nie mozna...

CarlosMarc #955866 13/02/2007 11:23
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
za tego freebeta to trzeba kurs ako 2.0 zagrac, czy przynajmniej 1 zdarzenie musi miec kurs minimum 2.0?

jadanek #955915 13/02/2007 11:38
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
jad Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
za free beta jak juz sie go dostanie to gra sie po kursie jakim sie chce

jad #955942 13/02/2007 11:47
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
No a zeby go dostac, to jak trzeba zagrac, bo ja slaby z angielskiego "Your first bet must be placed within 15 days of opening your account and if the bet contains 3 or less selections it must contain at least one selection with odds of 2.00 or greater. If your first bet contains 4 or more selections they can all be at below 2.00. Void bets do not qualify"

Przetlumacz jak mozesz..

jadanek #955954 13/02/2007 11:50
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12
dla 1,2 lub 3 zdarzeń: kurs przynajmniej jednego
musi być >= 2.0
dla 4 lub więcej zdarzeń: wystarczy ako 2.0

jackey #956006 13/02/2007 12:10
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12
trzeba zagrac do 15 dni po założeniu konta. Unieważnione zakłady się nie zaliczają

jackey #958042 13/02/2007 21:07
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Ten kupon musi sbyc wygrany, zeby przyznali freebeta?

jadanek #959792 14/02/2007 15:10
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
jad Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
nie musi byc

jad #985828 24/02/2007 09:23
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
jak z wypłatami u tego buka ? Rożne są opinie na jego temat, warto tam uderzyć ?

moonlight #985903 24/02/2007 10:12
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by moonlight
jak z wypłatami u tego buka ? Rożne są opinie na jego temat, warto tam uderzyć ?

Na początku miałem problem z KK
Ich system zlokalizował mnie na Cyprze :-)

Później wpłacałem i wypłacałem poprzez MB.
Raz omyłkowo wypłacili na KK zamiast na MB.

Co do rzetelności to nie mam zatrzeżeń.
Wypłaciłem 5x wiecej niż wpłaciłem.

Niewypłacalny bonus przegrałem

Jedyne co mi przeszkadzało, to "surebety" z kuponem.
Z czasem odpowiedzi, też kiepsko (nawet tydzień).





BAHmVIP #996752 27/02/2007 16:59
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Originally Posted by BAHmVIP
Originally Posted by moonlight
jak z wypłatami u tego buka ? Rożne są opinie na jego temat, warto tam uderzyć ?

Na początku miałem problem z KK
Ich system zlokalizował mnie na Cyprze :-)

Później wpłacałem i wypłacałem poprzez MB.
Raz omyłkowo wypłacili na KK zamiast na MB.

Co do rzetelności to nie mam zatrzeżeń.
Wypłaciłem 5x wiecej niż wpłaciłem.

Niewypłacalny bonus przegrałem

Jedyne co mi przeszkadzało, to "surebety" z kuponem.
Z czasem odpowiedzi, też kiepsko (nawet tydzień).

przeciez mozna z nimi na live gadac, więc nie trzeba maili słać i czekać mi kase wypłacali narazie raz 50euro szybko 2 dni teraz zleciłem drugą wypłatę. Ogólnie nie budzą niepokoju. Wnerwia tylko fakt że nba można stawiać gdzieś do 22 potem oferta znika


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,154
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1