|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Jak w tym g.. obstawić ako z 3 meczy.Powinno być ako 2,1
Stawiam po kolei wychodzi jako multiple, daje confirm podlicza mi ako z dwóch meczy(wywalając 1 mecz). I tak od pół godziny (nie pomaga modify).
Ktoś miał tam takie jazdy. Bo kojarzy misię to z tym jak z tydzień temu wywalało do strony głównej.
Mają jakieś ograniczenia co do stawki na ten bonusowy szmal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
Niektore zdarzenia moga byc grane tylko jako single (sa oznaczone na czarno) i zapewne dlatego ten typ Ci wywala. P.S Jak ktos chce refa dla 10e wiecej zapraszam na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
wszystkie mogły być grane multiple. Na meila odpisują mi że to ja coś mogłem schrzanić. Ale po tym jak wywalało do strony startowej, myślę że to wina ich systemu. później juz nie sprawdzałem czy da się obstawić
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
Witam! Czy są osoby które wypłacały z betklass na moneybookers kwoty większe od depozytu?Dziś zleciłem wypłatę i po wysłanych dokumentach dostałem taka odpowiedz:
Thank you for your documents.
Please note that our procedure is that we send back to moneybookers only up to the client’s deposit the winnings will be sent by bank transfer so can you send us your bank’s full address in order to send you the transaction.
Czyli pieniądze dojdą pewnie za....kiedyś ! Proszę o wpis ludzi którzy wypłacali większą kwotę niż depozyt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Wypłacili na 2 dzien o 16 bynajmniej mi ale to było miesiąć temu. Jeśli chodzi o jakiś komfort gry to go tam nie ma , grający pewnie zauważyli już że NBA oraz NHL oraz tenis w nocy można obstawiać zaledwie do 22 , zakłady są długo rozliczane , jedyne "plusy" to livechat , stała obsługa telefoniczna i livebetting czasami.
Pozdrawiam haven
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
Hej heven <piwo> powiedz tylko czy wypłacałeś więcej niż wpłaciłes? pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
Ja wyplacalem wieksza kwote niz depozyt jakies 5 dni temu i wszystko bylo oki, wyplacalem na moneybookers i kasa przyszla po 2 godzinach, nie wysylalem tez zadnych skanow ani nic takiego. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
sorry yogimacko jeśli możesz daj swój user name(z batklass) na priva !Mam zamiar pokazać im że trosze lecą w ch......! Jeszcze raz thx! thxluk
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Dla mnie ich strona i reszta jest fatalna
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Ten buk to dawny playbanks, który zwinął żagle z pieniędzmi .... Nie znacie dnia ani godziny, kiedy pokażą wszystkim figę, po raz drugi. Uważajcie na oszustów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
skąd wiesz że to Playbanks ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Nic na 100 %, za dużo podobieństw, oprogramowanie, bonusy ( warunki bardzo podobne, refferale 10 E etc. ), kursy, a nawet zdaje mi się ulica ta sama w Vallecie na Malcie... Playbanks upadło, a nagle głośno zrobiło się o Betklass ... No bez przesady ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
sorry yogimacko jeśli możesz daj swój user name(z batklass) na priva !Mam zamiar pokazać im że trosze lecą w ch......! Jeszcze raz thx! thxluk Moj nick tam to yogimacko  pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Wypłata doszła na karte. Aczkolwiek z bonusu zrezygnować musiałem aby wypłacić wczesniej, ale i tak jest ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180 |
czy przed wypłatą trzeba wysyłac jakieś skany do nich??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
hmmm Powiem tak jest różnie ! Nadal czekam na wypłatę prawie 500E na moneybookers:/ pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
O 10 41 doszło 100E na mb,reszta będzie wysłana ma konto bankowe! pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
No na karte dostalem kase tez w dwoch zwrotach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135 |
Qrcze probuje puscic kupon za 50euro i nie pozwalaja, wogole na poczatku po 50euro czy wiecej nie robili problemow, a teraz max co moge to ze 30. Czy jest mozliwosc zeby puscic ten sam kupon 2 razy? tzn czy nie zamkna mi za to konta czy cos i czy wogole puszcza mi ten drugi kupon?
|
|
|
Link skopiowany do schowka