Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#955700 13/02/2007 09:45
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
NBA 13.02.2007

kosz 01:30 Miami Heat - Portland Trail Blazers

kosz 01:30 New Jersey Nets - San Antonio Spurs

kosz 02:00 Memphis Grizzlies - New Orleans Hornets

kosz 02:00 Milwaukee Bucks - Dallas Mavericks

kosz 02:30 Chicago Bulls - Toronto Raptors

kosz 02:30 Houston Rockets - Sacramento Kings

kosz 04:30 Los Angeles Lakers - New York Knicks

uwaga Gospodarze na pierwszym miejscu
uwaga Pomocne linki w przyklejonym temacie
uwaga Proszę nie podawać suchych typów

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,322
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,322
MIAMI-PORTLAND H(0-9) typ 1
kiedys portland musi wysoko przegrac i mysle ze to bedzie dzisiaj
dlaczego?
1. ostatnia wysoka porazka 29.01.2007 z hornets
2. w styczniu porazka z heat 3 ptk ( heat bez o.neila )
3. Heat maja sporo do odrobienia jezeli chca miec przewage własnego boiska w fazie play off jak na razie sa dopiero na 8 miejscu

CHICAGO-TORONTO H(0-5) typ 1
Ach te byki milosc do nich chyba jest wieczna nie zmnienia to jednak faktu ze graja coraz lepiej a ostatnia wygrana z suns powinna ich uskrzydlic. z drugiej strony stoja raptorsi co prawda lider atlantic division ale jakos zespol mnie nie przekonywujacy.Pierwszy mecz w tym sezonie byki win 11 ptk następny 3 i znow 10.

trzeci typ to K.BRYANT (LAKERS) PKT 28,5 over nie cierpie obstawiac meczy knicks gdyz sa nieprzewidywalni. Lakers 3 ostatnie mecze to porazki najwyzsza pora na win jednak do tego potrzeby jest skuteczny koby

pozdrawiam

Gogi #956536 13/02/2007 15:43
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
LAL - NYK 1 1.407/10
Po ostatnich słabych występach trener Lakersów wziął swoich graczy na pogawędkę(czyt. opier**** ich). Potencjał zespół posiada na pewno lepszy niż knicks. Jest jeden warunek który musi być spełniony, żeby LAL wygrali. Jeziorowcy muszą zagrać z pełnym zaangażowaniem i w końcu jako zespół. Mam nadzieję, że magia trenera Jacksona znowu pomoże.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Memphis Grizzles
VS
New Orleans Hornets
koszTyp: New Orleans Hornetskosz

Dzisiaj w nocy na Fedex Forum Arena w Memphis dojdzie do pojedynku pomiędzy miejscowymi Grizzles a goścmi z Nowego Orleanu. W ostatnią sobotę odbywie ekipy spotkały się ze sobą. Zwycięsko z tej konfrontacji wyszła ekipa Hornets, która we własnej hali Ford Center pokonała Grizzles (114:99). Do tego warto zauważyć, że Grizzles są jedną z najsłabszych ekipy w nba. Gorszą jest już tylko Boston Celtics. Także trzeba wspomnieć o złej atmosferze w drużynie nie tylko powodem są słabe wyniki drużyny (w ostatnich dziesięciu spotkaniach 3-7), ale także Paul Gasol. Z kolei Hornets są w lepszej formie sportowej. W ostatnich dzięsiu spotkaniach wygrali, aż 8 razy. Do tego po kontuzjach do składu drużyny powrócili Chris Paul i David West. Obydwaj pokazali się z bardzo dobrej strony w ostatnim spotkaniu z Grizzles. Paul zdobył 23 punkty a West 22. New Orleans Hornest powinni dzisiejszej nocy wygrać z Grizzles i przedłużyć swoją passę wygranych meczy do czterech.

Pozdrawiam piwo

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
Popieram typ Ignoratora. Memphis w rozsypce, atmosfera jest fatalna , a Hornetsi do premiowanego awansem do playoff miejsca potrzebują jednego zwycięstwa. Można również spróbować z handim -1 o 0.04 kursie wyższym. Dobry typ na nockę.

Do tego Chicago z handicapem -4 w pinnacle (jeszcze po południu był dostępny po takiej niskiej linii) . Byki zwykli dobrze radzić sobie na własnym parkiecie. Mają zdecydowanie więcej atutów niż Raptors.

Dla odważnych za 1,5/10 można spróbować Portland smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 241
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 241
co sadzicie o :
Miami - Portland 1
Houston - Sacramento 1

?? Wejdzie??

dono #957465 13/02/2007 19:03
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Nets dziś bez J.Kidda !!!

Gogi #957482 13/02/2007 19:07
Dołączył: Nov 2005
Posty: 677
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 677
Originally Posted by Gogi
CHICAGO-TORONTO H(0-5) typ 1
Ach te byki milosc do nich chyba jest wieczna nie zmnienia to jednak faktu ze graja coraz lepiej a ostatnia wygrana z suns powinna ich uskrzydlic. z drugiej strony stoja raptorsi co prawda lider atlantic division ale jakos zespol mnie nie przekonywujacy.Pierwszy mecz w tym sezonie byki win 11 ptk następny 3 i znow 10.

Witam.
Wogole nie zgadzma sie z tym typem.
Wiem ze bulls maja jeden z lepszych bilansow w lidze jesli chodzi o gre na wlasnych smieciach ale wiele ludzi dalej nie docenia Toronto. Nie jest to druzyna z przed kilku sezonow, takze historia sie nie liczy (nawet ta z tego sezonu) bo jelsi mnie pamiec nie myli to 2 z 3 spotkan Bulls wygrali pod nieobecnosc Bosh'a w Toronto a takze Bullsi nie byli oslabieni brakiem Nocioni'ego.
Do tego wszystkiego Toronto ostatniego czasu bardzo dobrze gra a jelsi przegrywa to raczej mecz jest i tak bardzo wyrownany.
Ja daje tutaj 50/50.
Dla mnie wartosc po stronie gosci smile
Poszukam rowniez zakladow na punkty Bosha. To bedzie jego noc(mam nadzieje) smile
P.S. Wygranna Bulls z Suns niczego nei odzwierciedla bo jak kazdy wie druzyna z Phoenix ma powazne problemy z kontuzjami.

Gr3g #957518 13/02/2007 19:16
Dołączył: Nov 2005
Posty: 677
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 677
Do Vantheman.
Nie widze senzu inwestycji nawet 1.5 units w Portland.
Tak, wygrali ostatni mecz na wyjezdzie i to dosc wysoko ale...
Dzis graja z Miami i dalej im 0% szans gdyz roznica pomiedzy tymi dwoma druzynami jest kolosalna a jakw szyscy wiemy Miami bedzie odrabiac straty teraz.
Ostatnie spotkanie z Suns, Miami kontrolowalo od poczatku do konca takz ejak dlamnie jest to zaklad.
Miami ML 10/10
HC troszke zaduzy, ML niewysoki kurs ale do combo jakiegos jak znalazl. smile
Pozdrawiam

Gr3g #957546 13/02/2007 19:23
Dołączył: Aug 2005
Posty: 241
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 241
Originally Posted by Gr3g
Do Vantheman.
Nie widze senzu inwestycji nawet 1.5 units w Portland.
Tak, wygrali ostatni mecz na wyjezdzie i to dosc wysoko ale...
Dzis graja z Miami i dalej im 0% szans gdyz roznica pomiedzy tymi dwoma druzynami jest kolosalna a jakw szyscy wiemy Miami bedzie odrabiac straty teraz.
Ostatnie spotkanie z Suns, Miami kontrolowalo od poczatku do konca takz ejak dlamnie jest to zaklad.
Miami ML 10/10
HC troszke zaduzy, ML niewysoki kurs ale do combo jakiegos jak znalazl. smile
Pozdrawiam


gr3g co sadzisz i jaka jest twoja opinia ?

Miami - Portland 1
Houston - Sacramento 1

Wejdzie?

dono #957612 13/02/2007 19:39
Dołączył: Nov 2005
Posty: 677
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 677
Dono:
O miami juz pisalem, a Houston sma gram z handi to klamalbym mowiac ze wydaje mi sie ze nie smile
Czy wejdzie to sie okaze, przyszlosci nie potrafie przewidziec.
Nie lubie pytania "Wejdzie?" bo nie ma nic pewnego smile
Ale ja gralem te (o ktore zapytales) typy takze uwazam ze Miami i Houston dzis dadza rade. smile

Gr3g #957642 13/02/2007 19:43
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Gr3g
Originally Posted by Gogi
CHICAGO-TORONTO H(0-5) typ 1
Ach te byki milosc do nich chyba jest wieczna nie zmnienia to jednak faktu ze graja coraz lepiej a ostatnia wygrana z suns powinna ich uskrzydlic. z drugiej strony stoja raptorsi co prawda lider atlantic division ale jakos zespol mnie nie przekonywujacy.Pierwszy mecz w tym sezonie byki win 11 ptk następny 3 i znow 10.

Witam.
Wogole nie zgadzma sie z tym typem.
Wiem ze bulls maja jeden z lepszych bilansow w lidze jesli chodzi o gre na wlasnych smieciach ale wiele ludzi dalej nie docenia Toronto. Nie jest to druzyna z przed kilku sezonow, takze historia sie nie liczy (nawet ta z tego sezonu) bo jelsi mnie pamiec nie myli to 2 z 3 spotkan Bulls wygrali pod nieobecnosc Bosh'a w Toronto a takze Bullsi nie byli oslabieni brakiem Nocioni'ego.
Do tego wszystkiego Toronto ostatniego czasu bardzo dobrze gra a jelsi przegrywa to raczej mecz jest i tak bardzo wyrownany.
Ja daje tutaj 50/50.
Dla mnie wartosc po stronie gosci smile
Poszukam rowniez zakladow na punkty Bosha. To bedzie jego noc(mam nadzieje) smile
P.S. Wygranna Bulls z Suns niczego nei odzwierciedla bo jak kazdy wie druzyna z Phoenix ma powazne problemy z kontuzjami.

Ja również nie zgodze się z typen na Chicago -4

Oglądałem mecz z Phoenix i od początku wszystko ukladało się po myśli Bulls. Na zagrali Nash i Diaw a zaraz na początku meczu faule złapali Stoudemire Barbossa i Marion bodajże więc na parkiecie pojawili się zmiennicy a trzeba powiedziec że troszke im jednak brakuje to poziomu Hinricha Gordona czy Denga więc wynik był jaki był.
Po przerwie Suns wyszli pierwszą piątką i zmiażdzyli Bulls i w ciągu jdnej kwarty odrobili strate 15 i dołożyli 5 pkt wychodząc na prowadzenie.Takiego przestoju w grze jaką mieli Bulls to dawno nie widziałem - ( chyba od czasu gdy Houston w jednym z meczy zrobili run 32-9 ) - mnóstwo strat , naprawde głupich bezsensownych strat , fatalna skuteczność i zero pomysłu na gre przy będących na fali graczy Suns. Gdyby nie złapane wcześniej faule wyżej wymienionych i konieczność zejścia ich na ławke oraz słabość zmienników mecz skoczyłby się odwrotnym wynikiem i to Suns byliby górą !!! W czwartej kwarcie obudził się Hinrich Gordon Deng i znowu pod nieobecność pierwszej piątki Słońc Bulls wyszli na wysokie prowadzenie które utrzymali do mety.

Faktycznie Toronto chyba dalej jest niedoceniane nie tylko wsród booków ale to dobrze trzeba korzystać póki grają dobrą koszykówke.
Zawsze przy okazji meczów Chicago powtarzam się że Bulls przeplatają dobry mecz z fatalnym.O ile mecz przeciwko Suns za wyjątkiem 3 Q można uznać za dobry to jak mi sumienie podpowiada dziś czas na słabszy dzien Bulls a przy równo grających Raptors z Boshem w składzie to ja dziś zagram Toronto ML lub z dodatnim handicapem.



Stoin #957931 13/02/2007 20:42
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Pmietajcie o tym że Miskiw swojej hai zawsze były groxne - a NO - napewno nie jest jakims potentatem typu DAL czy SAS coby skazywać je na pozarcie - jak maja coś ugrywać to z kim - dzis właśnie teki mecz w którym trzeba powalczyć o poprawe bilansu - mój typ NBA
MEM-NOR 1 /2.00/ 4/10

KRAJAN #958549 13/02/2007 23:00
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
kosz New Jersey Nets - San Antonio Spurs -4,5 --> 2 /@1,65 Betgun

Dla koszykarzy San Antonio Spurs dzisiejszy mecz będzie 7 kolejnym rozegranym na wyjeździe. Do tej pory w tych 6 potyczkach wygrali zaledwie 2 razy (z Lakersami i Wizards), a przegrali 4 (z Utah, Phoenix, Orlando i Miami). Spursi grają ostatnio fatalnie, zwłaszcza w 3 i 4 kwarcie. O ile do przerwy jeszcze jakoś sobie radzą to w czasie ostatnich 24 minut całkowicie oddają pole swoim rywalom. Najbardziej frajerską porażką była ta poniesiona w Orlando, kiedy to do przerwy SAS prowadziło różnicą 11 pkt, a ostatecznie przegrali 102-106 tracąc decydujące pkt na 0,08 sek przed końcem meczu po efektownym slam dunku Howarda. Jednak z tej porażki nie wyciągnęli chyba zbyt wielu wniosków, bo w ostatnim spotkaniu z Miami ponownie prowadzili po pierwszej połowie, a w drugiej odsłonie przestali istnieć na parkiecie. Mam nadzieję, że dzisiaj w końcu zaczną grać tak, jak przyzwyczaili do tego swoich kibiców. Zadanie powinni mieć o tyle łatwiejsze, że w ekipie Nets nie zagra dzisiaj Jason Kidd. Ile ten zawodnik znaczy dla ekipy z New Jersey to chyba nie muszę nikomu mówić. Dodając do tego stare kontuzje: Jeffersona i Krstica widzimy, że ze składu gospodarzy wypada 3 zawodników z podstawowej piątki, których za bardzo nie ma kto zastąpić. Marcus Williams, który zapewne zastąpi Kidda, jest bardzo utalentowany, jednak wg mnie nie jest jeszcze w stanie poprowadzić drużyny do zwycięstwa przez cały mecz. Do tego wszystkiego dochodzi bilans bezpośrednich pojedynków między tymi drużynami: od 3 sezonów Netsi nie potrafią wygrać z San Antonio (3 porażki u siebie: -14, -10, -10 i 3 porażki na wyjeździe). Tak więc zdecydowanym faworytem tego meczu są goście i myślę, że poradzą sobie dzisiaj z osłabionymi gospodarzami.

kosz Chciago Bulls - Toronto Raptors --> 1 /@1,53 Betgun

Toronto w tym roku nie przegrało jeszcze dwóch spotkań z rzędu - ostatni raz takie zdarzenie miało miejsce 30 grudnia i 3 stycznia. Dzisiaj Raptors zawitają do Chciago, gdzie przyjdzie im się zmierzyć z bardzo dobrze grającymi u siebie Bykami. Bulls powracają do domu po 7 wyjazdowych spotkań, których bilans wynosi: 3 zwycięstwa, 4 porażki. O tym, jak groźne u siebie potrafi być Chicago, przekonały się m.in. takie ekipy jak: Dallas, Miami, Cleveland czy Detroit. Do grania tego typu skłania mnie jednak przede wszystkim ta seria Toronto bez dwóch przegranych spotkań z rzędu. Ostatni mecz Raptorsi przegrali z Detroit, dlatego też dzisiaj zagram ponownie przeciwko nim. Dodatkowo za tym typem przemawia bilans bezpośrednich pojedynków między nimi. W tym sezonie spotkali się 2 razy i za każdym razem wygrywało Chicago. Podobnie było w grze przedsezonowej. Drużyna z Kanady ostatni raz w Chicago wygrała w kwietniu 2002 roku. Od tamtej pory Toronto przegrało wszystkie 9 spotkań rozgrywanych w hali United Center.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Memphis Grizzles - New Orleans Hornets

Wiele osób widze, że 'grzeje' się na ten mecz i zagranie na zespół gości.
Pewnie mają ku temu powody, ja takowych za dużo nie widze.
Mem to obok Bostonu najgorsza ekipa w lidze.
Bilans ten 'zawdzieczają' w dużej mierze długiej nieobecności w składzie lidera tego zespołu - Gasola.
On jest motorem napędowym Mem, najważniejszym zawodnikiem.
Gdy wrócił na parkiet zdecydowanie poprawiła się gra w ataku Grizzlies. Jednak w obronie nadal nie za dobrze.
Ale NO do gigantów ligi nie należy i aby się nie pogrązać ekipa z Memphis takie mecze jak ten dzisiejszy musi wygrywać.
NO w ostatnich dziesieciu meczach wygrał aż 8 ! Nie jest to drużyna, która przyzwyczaila kibicow do długich serii zwycięstw i dziś licze na L wink
Gay i Miller w ostatnim czasie grają niezły basket i dziś powinni cieszyć się ze zwycięstwa. Niestety dopiero 14 w obecnym sezonie ..

Typ : Memphis @ 1,98 4/10

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Robak1984
kosz Chciago Bulls - Toronto Raptors --> 1 /@1,53 Betgun

W tym sezonie spotkali się 2 razy i za każdym razem wygrywało Chicago. Podobnie było w grze przedsezonowej. Drużyna z Kanady ostatni raz w Chicago wygrała w kwietniu 2002 roku. Od tamtej pory Toronto przegrało wszystkie 9 spotkań rozgrywanych w hali United Center.

Owszem przegrali (97-107) ale dlaczego nie napisałeś że Toronto grało bez C.Bosha który średnio zdobywa 23 pkt na mecz szkoda że nie napisałeś że nie gra dziś Nocioni który jest BARDZO ważną postacią w ekipie Bulls, dziś w gry wypadł również PJ.Brown.
Poza tym jak można brać na poważnie fakt że Toronto nie wygrało w United Center skoro ni jak ma się obecna ekipa ( duzo mocniejsza ) do grającej kilka lat temu ?
Chciałbym jeszcze tylko napisać że poraz kolejny Panowie Hinrich Deng i Gordon spędzą ponad 40 minut na parkiecie ... Hinrich z Suns grał 48 minut ... ciekawe jak długo pociągnie wink

I z innej beczki Bulls tuła sie po stanach, latają z meczu na mecz zwiedzając Ameryke a Toronto od 6 meczu zagrało sobie w Atlancie po czym udalo sie na mecz do stolicy ośmieszając Wizzards a następnie pojechalo do siebie by ogolić przesłabe Clippsy Orlando i Lakers ...

Poza tym dziwi mnie troszke granie na Bulls.Fakt u siebie mają bardzo dobry bilans ale ogólnie forma jak dla mnie do tyłka

Seria Bulls : WWWLWWLLLW...
Seria Toronto : WWWLWWWWWL...

Może Ja się poprsotu nie znam laugh

Stoin #958595 13/02/2007 23:34
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Stoin - wszystko co napisałeś ok wink I się z tym zgadzam.
Drużyna Toronto ostatnimi czasy bardzo mocna, nie ma sensu jej porównywac do druzyny grającej kilka lat temu ..

Jak dla mnie ten mecz to = brak typu grin

Hinrich - ważne ogniwo i rzezywiście nie wiadomo czy długo pociągnie i wytrzyma do konca meczu na maxymalnych obrotach.

Nie zdziwie się jesli ten mecz wygrają Byki np 10 ptk i nie zdziwie jeśli Raptors wygrają + 10 grin wink

PS. Całe forum wie, że się nie znasz na NBA tongue piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
W zwiazku z tym, ze pewnie nie wiele osob odwiedza moj temat w Private Picks; swoje analizy z NBA bede wklejal rowniez tutaj.

Memphis Grizzlies - New Orleans Hornets
Over 206.5 @ 1.90

Obie druzyny spotkaly sie juz dwa razy w tym sezonie. Ich ostatni pojedynek ktory odbyl sie zaledwie 3 dni temu zakonczyl sie zwyciestwem "Szerszeni" 114:99. Swietny mecz rozegral Paul i West ktorzy rzucili odpowiednio 23 i 22 punkty. Odkad Paul i West wrocili do ekipy NO po kontuzji, zespol ktory mial najmniejsza srednia zdobytych punktow na mecz przerodzil sie w ekipe "overowa". Przed powrotem ww. dwoch zawodnikow, Szerszenie zdobywali srednio 92 punkty na mecz, a w ostatnich czterech meczach gdzie trener mogl juz korzystac z Paula i Westa ekipa NO zdobyla srednio 112 punktow. Dzis licze na kolejny dobry wystep Paula, Westa i Gasola, ktorzy wraz ze swoimi kolegami z zespolow powinni porzucac troche "Trójek" ;\)


San Antonio - New Jersey
1(-8) @ 1.92

W druzynie New Jersey zabraknie Jasona Kidda... I wlasciwie po tym zdaniu mozna by zakonczyc analize... Dzis NJ zagra po raz pierwszy bez Kidda w tym sezonie ktory do tej pory mial srednia 14 punktow, 8 zbiorek i 9 asyst na meczu. Zamiast Kidda, w dzisiejszym meczu ma zagrac Marcus Williams, ktory w tym sezonie zagral 11 meczy i zdobywal srednio 11 punktow dodajac do tego 4 asysty. Jesli ekipa San Antonio zajmie sie skutecznie blokowaniem Vince Cartera mysle, ze wtedy hc dla SA jest spokojnie do pokrycia.

Stoin #958611 14/02/2007 00:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Originally Posted by Stoin
Owszem przegrali (97-107) ale dlaczego nie napisałeś że Toronto grało bez C.Bosha który średnio zdobywa 23 pkt na mecz

A dlaczego nie napisałeś, że Toronto z Boshem przegrało w Chciago 90-93? Szkoda, że nie napisałeś, że Toronto bez Bosha potrafiło wygrać u siebie z New Jersey albo na wyjeździe z Orlando, a z Bykami przegrało dość zdecydowanie.
Quote
szkoda że nie napisałeś że nie gra dziś Nocioni który jest BARDZO ważną postacią w ekipie Bulls, dziś w gry wypadł również PJ.Brown.
Występ PJ. Browna stoi pod znakiem zapytania

Quote
Poza tym jak można brać na poważnie fakt że Toronto nie wygrało w United Center skoro ni jak ma się obecna ekipa ( duzo mocniejsza ) do grającej kilka lat temu ?

Tylko weź pod uwagę, że Chciago też jest dużo mocniejsze niż np. sezon temu

Quote
Chciałbym jeszcze tylko napisać że poraz kolejny Panowie Hinrich Deng i Gordon spędzą ponad 40 minut na parkiecie ... Hinrich z Suns grał 48 minut ... ciekawe jak długo pociągnie wink

Hinrich jak już coś to z Phoenix grał 43 min, najdłużej grał Deng 47 min. Jak długo pociągną? Mecz z Phoenix był 2 dni temu, poza tym to nie jest polska liga koszykówki tylko NBA, więc o ich kondycję aż tak bardzo bym się nie martwił.

Quote
I z innej beczki Bulls tuła sie po stanach, latają z meczu na mecz zwiedzając Ameryke a Toronto od 6 meczu zagrało sobie w Atlancie po czym udalo sie na mecz do stolicy ośmieszając Wizzards a następnie pojechalo do siebie by ogolić przesłabe Clippsy Orlando i Lakers ...

Z Wizards to akurat grali u siebie i to przed meczem z Atlantą. Zapomniałeś jednak napisać, że przed meczem ze "stołecznimi" zostali pokonani przez "średnią" Indianę...

Quote
Poza tym dziwi mnie troszke granie na Bulls.Fakt u siebie mają bardzo dobry bilans ale ogólnie forma jak dla mnie do tyłka

Seria Bulls : WWWLWWLLLW...
Seria Toronto : WWWLWWWWWL...

Może Ja się poprsotu nie znam laugh

Patrzysz na serie... fajnie... tylko weź pod uwagę, że większość ostatnich spotkań Byki grały na wyjazdach, a Toronto u siebie. A wiadomo, że Chicago znacznie lepiej gra u siebie niż na obcych parkietach, podobnie zresztą jak Toronto...

No, ale nic zobaczymy rano kto ma rację...

A tak poza tym to ja chyba też się mało znam na NBA...


zaper #958624 14/02/2007 00:20
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
sie udalo z Detroit grin

Ostatnio: 1-0 (+9.9)
Bilans: 48-41 (+124.06)

Dzisiaj bez mocniejszych cudow...moim zdaniem 3 pewki do ako:

Miami Heat 1.220
No coz Heat musza nieco podgonic zeby z awansem do play off nie bylo zadnych numerow. Z San Antonio zagrali kapitalnie o ile 1 polowa jescze byla wyrownana i Wade'owi nie dali porzucac przy jednej akcji sprowadzili go nawet do parteru gdzie po upadku myslalem ze chlopak se cos zrobil w 2 polowie wyszedl i byl nie do zatrzymania! Szaku nie zagral moze swietnie ale swoje pod koszem zrobil. Niezle zagral Kapono - zwlaszcza super zbieral. Walker tez se sypnal 2 troje grin Ogolnie dosc dobra pomyslowa gra Miami , choc pierwsza postacia byl na pewno Wade mimo 6 strat i malej ilosci pktow do przerwy w 2 polowie byl najjasniejsza postacia. A Portland ogralo Wash ale bez Antawna i przy slabej formie Arenasa to zwyciestwo na mnie wrazenie nie robi.
Izi Miami smile
Dallas Mavericks 1.174
Bez komentarza. Dallas leja czolowke a co dopiero slabe Milwauke. Pewka...do kombo
Houston Rockets 1.294
Houston po mocnej porazce z Dallas zgniotlo Charlotte i zanosi sie na kolejny pewny win. Bo to co graja chlopaki z Sacramento to wola o pomste do nieba...na dodatek przegrac u siebie z beznadziejnym na wyjazdach Seatle ojjjj. Ciekawe co bedzie jak wroci Jajo Houston bedzie mialo jeszcze mocniejsza pake smile Win mysle ze bedzie spokojnie ale z handi bym raczej uwazal predzej brac handi Dallas...
Calosc daje ako 1.85
I chyba dzis mi starczy za FULL STAKE: 10/10

Pozdro
Ryan

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1