Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 14 1 2 3 13 14
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Najpierw pomyślałem sobie, że ktoś tu nie może się doczekać i już miałem wyjść, ale może to i niegłupie coś obstawić już teraz, bo przez 20 dni kursy mogą się zmienić i tak zapewne się stanie
Wydaje mi się, że dzisiejsze kursy na Bayern, Valencję i Lyon spadną
Popatrzę na handicapy i kursy u innych buków, bo Sporting zbyt wysokich kursów ostatnio coś nie daje

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Mnie zdziwiły kursy na Barcelonę (1,4 przy obecnej formie to śmiech na sali) oraz Porto (rok temu pokonali Chealsea u siebie, myślę, że mogą powtórzyć wyczyn).

Do meczy jeszcze dwa tygodnie, ale warto zacząć analizować formę poszczególnych drużyn pod kątem tych rozgrywek...
papa

Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
Originally Posted by micha$
Mnie zdziwiły kursy na Barcelonę (1,4 przy obecnej formie to śmiech na sali) oraz Porto (rok temu pokonali Chealsea u siebie, myślę, że mogą powtórzyć wyczyn).

Do meczy jeszcze dwa tygodnie, ale warto zacząć analizować formę poszczególnych drużyn pod kątem tych rozgrywek...
papa

kurs na Barcelone wynika zapene z faktu ze druzyny graja slabo poza anglia. do tego na ten mecz wraca juz eto i messi. warto sie wstrzymac i zobaczyc jak Barca zagra w meczu ligowym juz z tymi zawodnikami.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
sorki mailem na mysli to ze druzyny angielskie graja slabiej poza wyspa.patrz zeszloroczny wynik liverpoolu.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
journeyman
journeyman
Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
Originally Posted by micha$
Mnie zdziwiły kursy na Barcelonę (1,4 przy obecnej formie to śmiech na sali) oraz Porto (rok temu pokonali Chealsea u siebie, myślę, że mogą powtórzyć wyczyn).

Do meczy jeszcze dwa tygodnie, ale warto zacząć analizować formę poszczególnych drużyn pod kątem tych rozgrywek...
papa


Co do Barcelony zgadzam się z Tobą w 100%. Śmiało można zagrać x2.
Liverpool jest silną drużyna a jeszcze przy słabej dyspozycji Barcelony może pokusić się o wywiezienie chociaż 1 pkt.

A co do meczu Porto Chelsea. Według mnie pewna 2. Nie ma szans żeby Porto wygrało, albo zdobyło chociaż jeden punkt w tej konfrontacji. Porto gra bardzo słabo, a Chelsea wraca do dawnej formy. laugh
Jeszcze Manu pewniak z Lille.
Pozdrawiam!

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Originally Posted by Gall.
Originally Posted by micha$
Mnie zdziwiły kursy na Barcelonę (1,4 przy obecnej formie to śmiech na sali) oraz Porto (rok temu pokonali Chealsea u siebie, myślę, że mogą powtórzyć wyczyn).

Do meczy jeszcze dwa tygodnie, ale warto zacząć analizować formę poszczególnych drużyn pod kątem tych rozgrywek...
papa


Co do Barcelony zgadzam się z Tobą w 100%. Śmiało można zagrać x2.
Liverpool jest silną drużyna a jeszcze przy słabej dyspozycji Barcelony może pokusić się o wywiezienie chociaż 1 pkt.

A co do meczu Porto Chelsea. Według mnie pewna 2. Nie ma szans żeby Porto wygrało, albo zdobyło chociaż jeden punkt w tej konfrontacji. Porto gra bardzo słabo, a Chelsea wraca do dawnej formy. laugh


Takie pytanie o jakie punkty Ci chodzi?? Tu już nie ma grup tongue
Jeszcze Manu pewniak z Lille.
Pozdrawiam!

Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
journeyman
journeyman
Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
Mój błąd chodziło mi o zwycięstwo albo remis smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Nie wiecie jakie mecze będą pokazywane w TV i na jakich stacjach ?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
A
As Offline
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
TVN turbo juz nie będzie pokazywał meczów LM. Wszystko poszlo na nsport. Więc pozostaje tylko TVP2 i środowy mecz Barca - Liverpool.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
[size:11pt] Wtorek 20.02.2007[/size] - wszystkie stacje [liveonsat.com]
Psv vs Arsenal NSport


[size:11pt]Środa 21.02.2007[/size] - wszystkie stacje [liveonsat.com]
Barcelona vs Liverpool TVP2
Inter vs Valencja NSport


W tych linkach aktualne transmisje. Jeszcze sporo czasu do meczy i napewno wiele stacji tam dojdzie.

Last edited by El_Darro; 14/02/2007 16:16.
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Co sie tyczy meczu na Nou Camp to dla mnie najfajniejszym typem jest under.
Jakos nie widzę mozliwości by FCB trafiła wiecej jak 1 raz do bramki gości.
Afera z Etoo nabrała juz rozmiarów skandalu i nawet jak wróci to nie nalezy oczekiwac cudów ,tym bardziej ,ze pozostali gracze trzymaja stronę entrenadora i Ronaldinho (jemu tez sie dostało od Kameruńczyka - poniedziałkowa wypowiedź w Vilafranca de Penedes).
Messi pewnie zagra ,ale nie przypuszczam ,by zaprezentował wszytsko ,co potrafi.
W meczu z Santander widac było ,ze jest "nieograny",co zreszta jest oczywiste po takiej przerwie.
Zostaja wiec rzuty wolne Coninho smile
Z kolei Liverpool pewnie bedzie przede wszystkim pilnował tyłow ,chociaż.....z Crouchem gospodarze beda mieli spore kłopoty ,biorąc pod uwage ,że w nienajlepszej formie jest Marquez.
Reasumujac spodziewam się zaciętego meczu z wynikiem oscylujacym wokół remisu ,przy czym 0:0 pasuje mi najbardziej.

A Barca awansuje ,po ....bramkowym remisie na Wyspach grin

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Jak na razie do glowy przychodza mi jedynie dwa typy:
Lille-MU under 2,5 - problemem bedzie kurs w granicach 1.6 (troche malo) ale ciezko o cos innego w tym meczu.
To jesty faza play-off. Beda grac w miare asekuracyjnie. Lille nalezy do druzyn underowych. MU w tej LM czyni podobnie. Najwazniejsze bedzie nie stracic bramki. tak wiec najbardziej prawdopodobny wynik to wg remis. Ew. 1:0 dla MU.
Druzyny graly juz dwukrtonie ze soba:
2/11/2005 Champions League, Group D OSC Lille vs. Manchester United 1:0
31/10/2001 UEFA Champions League OSC Lille vs. Manchester United 1:1

tak wiec zapowiada sie podobny pojedynek. Byc moze MU wyrowna bilans do stanu: 1-1-1 2:2 hehe

Drugi mecz to: Porto-Chelsea
I tu znow under. Kurs ponownie nie powali na kolana. Chelsea powinna zagrac madrze w obronie, mimo nie najlepszej ostatni passy dla tej formacji z Porto powinno im pojsc dobrze. Mourinho zna dobrze Porto i powinien dobrze ustawic druzyne. Beda glownie grac defensywa. Strzelanie bramek nie bedzie latwe ani dla Porto ani dla Chelsea. Obie druzyny maja dosyc dobre formacje defensywne i jesli dodamy do tego fakt, ze jest to I mecz to widowisko bedzie z mala iloscia bramek.
Zreszta cala kolejka LM wydaje mi sie, ze bedzie dosyc asekuracyjna. Tu jest juz bardzo wazna taktyka i nikt nie chce za duzo ryzykowac bo czasami jedna stracona bramka juz robi wielki problem.
Ze wszystkich spotkan wlasnie te dwa najbardziej mi podchodza pod under 2,5. Ale za to i kursy beda kiepskie. Na razie tego nie gram ale w najblizszym czasie podejme decyzje w tej sprawie. Pozniej poszukam innych typow.....

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Mi się wydaje, że sprawa awansu w każdej z par jest sprawą otwartą i ja akurat zdecydowanego faworyta nie widzę.
Np. Lille - MU
Zeszłoroczne wyniki pokazują, że wszystko może się zdarzyć, choć tamte spotkania były w grupie.
Inter ciągnie w lidze fantastyczna serię, która wcale nie musi się przełożyć na LM. Hiszpańskie drużyny dochodzą daleko.

Co do tych underów, to byłbym ostrożny, bo zupełnie nie przekonuje mnie twierdzenie, że w którymkolwiek meczu goście będą grać na 0:0
Tak taktyka może okazać się zgubna.
Goście będą chcieli strzelić bramkę, bo to zawsze przybliża do awansu. O:0 to zgubny wynik, a odrobienie 0:1 czy 0:2 bardzo trudne.

Co do meczu Barca - Reds to typ X2 w ogóle mnie nie przekonuje
Tak samo nie przekonują mnie spekulacje o Messim i Eto'o
Żaden z nich nie wybiegnie w pierwszej 11. Barca zagra tym składem, co ostatnio w lidze, czyli z króliczkim w ataku. A jak Eto'o się obrazi, to niech spada na szczaw.
Środek pola będzie należał do Barcy, posiadanie piłki 60/40 albo lepiej. Barca spokojnie poradzi sobie z kowalami, ktorzy grają w defensywie Reds i wygra i to dwiema bramkami
Czyli jakieś handi 0:1 jak najbardziej do wzięcia

Drugi mecz, który chodzi mi po głowie to Celtic - Milan
Milan jest cienki jak nigdy i na stadionie Celticu polegnie, bo to twierdza bardzo trudna do zdobycia.
Odsyłam do spotkań grupowych

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Moim skromnym zdaniem w Meczu Barcelona-Liverpool zobaczymy remis i to bezbramkowy.
Drużyn z z angli mają cieżko zawsze jak grają poza swoim krajem, bedą sie bronić,z kolei Barcelona jest cieniutka w tym sezonie,brak eto i messiego ktorzy teoretycznie maja wrocic na mecz z valerncią i redss tym bardziej dobija katalonczyków.
Dla mnie pewny typ to x2 a kurs bardzo zachęcający
Co do meczu Celtic-Milan to uważał bym z takim pochopnym graniem na Celtic.liga szkocka a liga wloska to jest duza roznica i dobrym typem w tym emczu jest x2. rossonieri zawsze w pucharach graja inna pilke niz w lidze i jestem pewien ze tego meczy nie przegrają.
Pewną dwojką jest dla mnie pojedynek FC PORTO-CHELSEA
byly klub jose ktory ostatnio w lidze nie blyszczał co prawda wygrali ostatni mecz 4-0 ale i tak jestem pewnie ze chelsea wywiezie z portugali korzystny dla siebie wynik.
pozdrawiam i życze duzych wygranych
ps. nie ruszam meczu Lile-ManU:) za dobrze im idzie w lidze wiec w pucharach moze byc gorzej poza tym z lile to ManU zawsze slabo grał

Nov 02, 2005 UEFA Champions League Lille Manchester U 1 - 0

Oct 18, 2005 UEFA Champions League Manchester U Lille 0 - 0

Oct 31, 2001 UEFA Champions League Lille Manchester U 1 - 1

Sep 18, 2001 UEFA Champions League Manchester U Lille 1 - 0


Dołączył: Feb 2007
Posty: 123
D
member
member
D Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 123
"z kolei Barcelona jest cieniutka w tym sezonie" stary co ty za farmazony piszesz az sie czyatc niechce jaka ku...cieniutka przeciez to lider ligi hiszpanskiej!!!! nie graja moze tak blyskotliwie jak 2 seozny temu czy chocby sezon ale to jedna z najlepszych ekip na swiecie.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by derlysy
"z kolei Barcelona jest cieniutka w tym sezonie" stary co ty za farmazony piszesz az sie czyatc niechce jaka ku...cieniutka przeciez to lider ligi hiszpanskiej!!!! nie graja moze tak blyskotliwie jak 2 seozny temu czy chocby sezon ale to jedna z najlepszych ekip na swiecie.
zobaczymy co powiesz po dzisiejszym meczu z valencia i srodowym z ekipą the redds:)
pozdrawiam nerwusie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Osasuna - Barcelona 0 : 0
Betis - Barcelona 1 : 1
Espanyol - Barcelona 3 : 1
Barcelona - Atletico 1 : 1
tak gra jedna z "najlepszych ekip na świecie"

Dołączył: Feb 2007
Posty: 123
D
member
member
D Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 123
a Liverpool to co niby grach bo dla mnie piach wiecznie w cieniu jak nie Chelsea to teraz Manchasteru o srodowy wynik z cieniakami sie nie martwie.
A tak gra lider hiszpanskiej ligi
dom wyjazd total
Barcelona 11 9 2 0 27-5 11 4 5 2 18-13 22 13 7 2 45-18 46
i te wyniki co przytoczyles nie robia na mnie wrazenie zadengo..

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Originally Posted by Biczu
Osasuna - Barcelona 0 : 0
Betis - Barcelona 1 : 1
Espanyol - Barcelona 3 : 1
Barcelona - Atletico 1 : 1
tak gra jedna z "najlepszych ekip na świecie"

Przestań człowieku zachowywać się jak przeciętny polityk i nie cytuj tylko tych faktów, które potwierdzają Twoje - nieprawdziwe zresztą - twierdzenia. Poniżej masz komplet ligowych wyników drużyny, która obecnie prowadzi w lidze uznawanej powszechnie za jedną z najsilniejszych na świecie.
Możesz napisać, że w ostatnim okresie Barcelona gra słabiej, ale nie "Barcelona jest cieniutka w tym sezonie" - bo to jest kompletną bzdurą (delikatnie mówiąc).


Round 22 Barcelona FC Santander 2:0
Round 21 Osasuna Barcelona FC 0:0
Round 20 Barcelona FC Celta Vigo 3:1
Round 19 Barcelona FC Gimnástico de Tarragona 3:0
Round 18 Espanyol Barcelona Barcelona FC 3:1
Round 17 Getafe Barcelona FC 1:1
Round 16 Barcelona FC Atletico Madrid 1:1
Round 15 Betis Sevilla Barcelona FC 1:1
Round 14 Barcelona FC San Sebastian Real 1:0
Round 13 Levante Barcelona FC 1:1
Round 12 Barcelona FC Villarreal 4:0
Round 11 Mallorca Barcelona FC 1:4
Round 10 Barcelona FC Zaragoza 3:1
Round 9 La Coruna Barcelona FC 1:1
Round 8 Barcelona FC Huelva 3:0
Round 7 Real Madrid Barcelona FC 2:0
Round 6 Barcelona FC Sevilla 3:1
Round 5 Bilbao Barcelona FC 1:3
Round 4 Barcelona FC Valencia FC 1:1
Round 3 Santander Barcelona FC 0:3
Round 2 Barcelona FC Osasuna 3:0
Round 1 Celta Vigo Barcelona FC 2:3


A co do meczu z Liverpoolem: biorąc pod uwagę problemy zdrowotne kilku ofensywnych zawodników Barcy oraz tendencje Liverpoolu do murowania własnej bramki, to narzuca się under, ale z drugiej strony obstawianie undera w meczach drużyny z takim potencjałem jak Barcelona, to jak zabawa w rosyjską ruletkę, więc typuję po prostu czystą 1 smile

Strona 1 z 14 1 2 3 13 14

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, Sensei, alfa, forty, betowiec, burbon), 1,133 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,712
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1