|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
siema jest szansa zeby mi kasa doszla do jutra na konto..jak przelalem wczoraj przed 7 rano..ile idze wogole przelew nakonto..??bo wczenisje jeden dzien i juz byla kaska..a teraz nie ma nic narzie..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
widzę , że zbigniew boniek podpisał umowę z expektem - co na pewno podniesie zaufanie i prestiż firmy bo z reguły boniek byle czego by nie wspierał - także dobry ruch ze strony expekta. na plus duza ilośc promocji ostatnio - a u konkurencji raczej spokój
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Ja mam takie pytnie. Wplacilem 150 zl i zagralem zaklad na ta kwote i wyslalem meila z prozba o dodatnie bonusu. Teraz moje pytanie. Czy jak wygram postawiony zaklad moge wyplacic juz pieniazki i poczekac na bonus +150 zl czy moge wyplacic dopiero po otrzymaniu bonusu i zrobieniu obrotu ? Potrzebuje szybko kase a nie moge tak dlugo czekac za bonusem :-(
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
musisz najpierw obrocic, jezeli zlecic wyplate zanim obrocisz- stracisz bonus
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Mam pytanie do osob bedacych ,na plusie' w Expekcie od dluzszego czasu - czy dostajecie jakies limity? Coraz czesciej gram u nich bo na 'niespodziewane rozstrzygniecia' przede wszystkim w hokeju czesto maja najwyzsze kursy no i krecz rozliczaja zawsze jako przegrana zawodnika kreczujacego w tenisie... Jak to jest z tymi limitami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
U mnie wszystko biorą w nawias przy kwotach kilkuset PLN, ale 90 % z tego przyjmują i tak .. Chyba, że naprawdę zagram na zawyżony kurs, wtedy następuje korekta i można wówczas postawić bez większych problemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
siema jest szansa zeby mi kasa doszla do jutra na konto..jak przelalem wczoraj przed 7 rano..ile idze wogole przelew nakonto..??bo wczenisje jeden dzien i juz byla kaska..a teraz nie ma nic narzie.. To samo pytanie z mojej strony... ZAWSZE ale to ZAWSZE z Expekta jak wypłacałem kase zwykle o 6 rano to miałem ją tego samego dnia na koncie ok 16 , pierwszy arz mi się zdarzyło , że czekam 3ci dzień!. Mają jakieś problemy??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Kolejna promocja expekta - http://www.expekt.com/?pageid=3067Ma ktos jakies ciekawe propozycje na dokladny wynik? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Powyżej 200pLN szczególnie na NHL dawali mi limity teraz rzadko gram hokeja. Najczęściej zakłady szły do akceptacji i przyjmowali nawet za 700PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
mozecie sie zalgowac do expa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Leverkusen - Blackburn 2:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
To juz są jaja zagralem dzis zaklad na Jarrko Nieminen wygral w 3 setach 7-6 6-7 7-6 a w historii kuponow pisze jak zwrot tak jak w przypadku kreczy przeciez mecz zakonczyl sie bez kreczu !
Kupon stworzony Śr 14/02/07 07:10
stawka : 30.00 PLN wygrany 30.00 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs Śr 14/02/07 16:40 Nieminen Jarkko - Grosjean Sebastien ATP Tour 1 cancelled 2.05 1.00
Ma ktos taka samą sytuacje? I co z tym fantem zrobic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405 |
Nieminen wygral z J. Chardym a nie z Grosjeanem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577 |
ALE LOL  dla analfabetów proponuje ostrzezenie z miejsca Przeciez czytac juz w przedszkolu ucza Fin. J. Nieminen 6 7 7 J. Chardy 7 6 6 C H A R D Y - przeliteruj powoli  GROSJEAN - to z francuskiego moga byc problemy CHARDY nie rowna sie GROSJEAN !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
@pawel532418 heh, jestem ciekaw czy sledziles ten mecz na live i przezywales te 3 tb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
Jak to jest w tym expketcie ??Czy jak wplacilem pewna sume i borucilem ja ponad 3 razy to nie moge spowrotem wyplacic wszystkie co tam ugralem ??Moge tylko to co wplacilem ??Od kiedy tak jest ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
raul1988 moze nie obrociles po odpowiednich kursach? Obecnie chyba wymagaja kursow ponad 1.5, kiedys mozna bylo nawet na 1.01..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
gralem za wszystko nawet i za wiecej na kursy 2 i wiecej, czasem gralem jakies malutkie na live albo mam kupon ktory zagralem za 1,5 tego co wplacilem po kursie 2,15 wiec po takim obrocie chyba powinni mi zaliczyc ten obrut ??Jak probouje wyplacic na MB to wyskakuje mi takie cos:
"Aby móc dokonać wypłaty poprzez MoneyBookers musi nastąpić jedna z następujących okoliczności: wszystkie twoje depozyty zostały dokonane przy użyciu Moneybookers, lub kwota wypłaty, którą chcesz wypłacić jest dokładnie taka sama, lub mniejsza od kwoty jaką zdeponowałeś do swojego konta gracza poprzez MoneyBookers."
No wiec wyplacilem sobie to co wplacilem a reszty nieda rady ?!Nawet nastepnego dnia probowalem i nic...Ktos ma jakis pomysl ??Albo jeszcze mam pytanie czy moge wyplacic te pieniadze na swoje konto w Netellerze choc nie wplacam z Netellera zadnego hajsu od powiedzmy miesiaca ??
Z góry dzieki za odpowiedz!
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
wyplac na konto bankowe niebedzie problemu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|