|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8 |
BetChance oferuje 100% bonusu do 50 euro --> http://betchance.com/guide.php#bonusZna ktos tego buka? Mozna im zaufac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Wyglada jak eurobet. Gdzieś juz powinien być temat o tym buku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
to jak w końcu z tym bukiem? testował ktooś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 12 |
Dołączam do pytania warto tam wplacic pieniądze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7 |
Witam Z bonusa w Betchance skorzystałem już dawno, nie miałem żadnych problemów z wypłatą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8 |
dzieki, wiec chyba warto korzystac z tej promo.
Tylko jak z warunkami?
The customer has to bet the whole amount of the "Bonus Credit Card Betchance" (the amount of the deposit is not included) even in more than one bet, for three times, before it can be withdrawn. Note: the bonus has to be bet on events whose odds are higher then 1.31.
Jak dobrze rozumiem to obracamy 3x50 euro po stawkach >1,31. maroPL mozesz potwierdzic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Długo się czeka na tego bonusa. Po jakim czasie go dodaja , bo widzę że kursy miewają niezłe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Po jakim czasie mniej więcej dodaja bonus???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Siajstwo, wysłałem im skany z zamazanymi niektórymi cyframi z karty, bloknęli mi konto aż im prześlę z odkrytymi. Wysłałem z zamazanym CVV. Zobaczymy co teraz.
Jak dla mnie to już na początku kupa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Wszystkie chcą odkryte. panienka do mnie po rusku nawija.
Wkurza mnie coś takiego za kogo oni się mają?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Wszystkie chcą odkryte. panienka do mnie po rusku nawija.
Wkurza mnie coś takiego za kogo oni się mają? To na hu... otwierasz w takim syfie konto, nie czytałes co kolega wkleił, że mogą Ci nie wypłacić jak im sie nie spodoba coś. No i cvv im dajesz lol nieźle. Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Party bets taki okrzyczany i wspaniały CVV im nie przesyłałem a ściągnęli mi 200$ z konta.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
chłopaki jak z tym bukiem? wiarygodny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
bonusa dostałem , kursy niezłe, zobaczymy jak z wypłatą
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
bonusa dostałem , kursy niezłe, zobaczymy jak z wypłatą Jak było (w praktyce) z wypłatą ? Z tego co zauważyłem, to jak się nie wypłaci depozytu kartą w ciągu 30 dni, to przez 90 dni nie mozna wypłacić (reszty) inną drogą. -- Kursy dobre ale rozliczanie praktycznie raz dziennie a remis (zwrot) w krykiecie, to porazka (3 dni bez wyniku). -- O Cvv2 na skanie nie pytali (może dlatego, że przykryłem to kawałkiem paska i na pierwszy rzut oka nie widać albo im ktoś w koncu przetłumaczył).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2007
Posty: 15 |
niewiem jak tam u nich z wypłatami weryfiakcja itp i wiarygodnością profesjonalizmem ale jak spojrzłame na dzsiejsze kursy i porównałem z je z innymi firmami to asz mnie poraziło odrazu zamknełem ta strone i ngdy jej nie odtworze 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Chciałbym skorzystać z oferty tego buka. Czy ktoś może potwierdzić, że z jego wypłacalnością jest OK ??? Mile widziane również spostrzeżenia na jego temat. W tej chwili dość mocno się reklamują (wystawiając m.in. na niektóre zdarzenia najwyższe kursy na rynku).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Chciałbym skorzystać z oferty tego buka. Czy ktoś może potwierdzić, że z jego wypłacalnością jest OK ??? Mile widziane również spostrzeżenia na jego temat. W tej chwili dość mocno się reklamują (wystawiając m.in. na niektóre zdarzenia najwyższe kursy na rynku). Najwyzsze kursy to na over/under 2.5 ale wymagaję 3 zakładów na kuponie [T]. Nawet na DC chcą T. Te najwyższe kursy" są często niezaktualizowane (historyczne). Trzeba sprawdzać!! Rozliczenia bardzo powolne. Praktycznie na drugi dzień. (pewnie ktoś nad ranem dorabia na wprowadzaniu kursów). Na rozliczenie (zwrot) krykieta, to 3 dni czekałem. w skrócie: to buk dla cierpliwych.
|
|
|
Link skopiowany do schowka