Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
Ja czekam od 9 stycznia. Na razie nic.

Bonus: Unibet
kazow #957473 13/02/2007 19:05
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Originally Posted by kazow
aha i zwyciezcy z ostatnich konkursow PB proszeni o sprawdzenie konta, dajcie znac jak free bety beda na kontach

kazow

U mnie nie ma.

Pozdro
Sphinx

Dołączył: May 2004
Posty: 410
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 410
Aha jeśli czekasz od 9 stycznia - to już rzeczywiście przegięcie. Wiem, że były wypłaty do miesiąca oczekiwania, a teraz już przekraczają miesiąc. Czyli chyba można pożegnać się z kasą, chociaż czekam "dopiero" 2 tygodnie.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
Co ty Latajacy opowiadasz? Widze, ze w ogole w temacie nie jestes.
Wyplaty od miesiaca? LOL. Widzialem w necie watki co goscie wyplacali po kilkanscie tysiecy funtow i czekali w Pointbecie 2 miesiace.
Im wiecej wyplacasz tym dluzej czekasz.

Masz tu wypowiedz SyKo:
Quote
Postraszyc aktywnoscia na pewno ich moge. Tyle ze od czasu wyplaty czyli juz ponad miesiac nie grywam tam wcale. Jest ktos kto zlecil wyplate wczesniej ode mnie i nie dostal (24 grudzien) ?

aha' #959171 14/02/2007 10:51
Dołączył: May 2004
Posty: 410
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 410
Ale ogólnie wypłaty trwają przeciętnie ok. miesiąca. Czyli chyba trzeba czekać cierpliwie nie ma wyjścia.

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
syko , czeka od 24.12 na wypłatę i na razie echo , ktoś tu wcześniej napisał trafną uwagę ,że będzie jeszcze gorzej bo nie dostają już wpłat od klientów - o ile w ogóle wypłacą - tu trzeba juz w takich kategoriach myslec -
sam jestem ciekaw jak to się skończy

crossmen #959241 14/02/2007 11:22
Dołączył: May 2004
Posty: 410
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 410
Trudno się dziwić, że firma nie otrzymuje wpłat, jeśli jest w stanie podać żadnych wyjaśnień co do opóźnień. Nie odpowiadają na maile, przerywają rozmowy na czacie, zachowują się jak dzieci.
Wygląda na to że stracili płynność finansową i do tego zaufanie klientów, a jeśli nie będzie wpłat depozytów to raczej trudno spodziewać się wypłat, no bo niby z czego mają wypłacać?
Ogólnie wszyscy piszą, żeby trzymać się zdala od Pointbetu nawet SBR ostrzega, tak więc raczej niewielu dokona depozytu w najbliższym czasie

Dołączył: Dec 2006
Posty: 16
2
23 Offline
stranger
stranger
2 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 16
mozecie sie zalogowac do tego badziewie bo ja probuje od rana bezskutecznie

23 #962516 15/02/2007 11:43
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
No ja bez problemu. Za pierwszym razem sie udalo.

aha' #962647 15/02/2007 12:10
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
A wlasnie - SyKo - zagladasz tu jeszcze? Dostales w koncu wyplate? Bo ty chyba jestes tutaj osoba ktora najdluzej czeka.
Odezwij sie. Ty jako pierwszy powinienes dostac przelew.

aha' #962882 15/02/2007 13:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
hej,

nagrody za konkurs powinny juz dotrzec ..nie chce startowac nowego konkursu dopoki sie sytuacja nie uspokoi...nie chce wyjsc na naganiaca jakiegos

sytuacja jak jest kazdy widzi ..nie jest fajnie ...wiem ze probuja to naprawic...nikt nie chce znikac...plan jest ...ale nie do oglaszania jeszcze

co do konkursow to mam umowe ze nagrody beda przyznawane zawsze jak bede chcial

jak ktos chce uczestniczyc teraz w konkursie to leci jeden na www.fctypy.com [fctypy.com]

mysle ze nie zlamalem zadnego regulaminu tutaj, strona nie jest platna i nie jest to forum...a jezlei znajdzie sie jakis paragraf to niech ktos skasuje nawze strony z posta

pozdr
kazow

aha' #962890 15/02/2007 13:10
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Zagladam, zagladam, ale na razie nic nowego nie moge wniesc do tematu, nie mam juz sily do nich. Nie pozostaje mi nic innego jak czekac i miec nadzieje ze w koncu wyplaca pieniadze. Ale przeciez na razie wyplacaja aktywnym i moze sie zdarzyc tak ze beda wyplacac aktywnym az do czasu jak wogole znikna z rynku, ja w kazdym badz razie nie zamierzam tam wplacac, grac i ryzykowac zamrozenie wiekszej sumy pieniedzy - moj kapital moglby sie stac kolejna porcja na wyplaty dla bardziej "aktywnych" - a przeciez zawsze ktos taki sie znajdzie i zawsze w ten sposob moga sie tlumaczyc smile Pozdr.

kazow #962961 15/02/2007 13:40
Dołączył: May 2004
Posty: 410
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 410
Originally Posted by kazow
hej,

wiem ze probuja to naprawic...nikt nie chce znikac...plan jest ...ale nie do oglaszania jeszcze

pozdr
kazow

Tylko teraz kompletnie nie wiem co robić. Większość kasy wypłaciłem (cały czas czekam na przelew oczywiście), ale parę groszy zostawiłem licząc, że Pointbet znowu ruszy. Wypłacać resztę kasy, czy grać dalej? No bo nawet grając i wygrywając nie mam pewności, że kiedyś zobaczę wygraną.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
Latajacy II - a mozesz powiedziec ile i kiedy ostatnio wyplacales? Tzn. kiedy zglaszales withdrawal i kiedy dostales?

aha' #963088 15/02/2007 14:32
Dołączył: May 2004
Posty: 410
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 410
Napisałem, że jeszcze czekam na przelew, tzn, wypłata zlecona coś ok. 2 lutego, ale oczywiście nie dotarła na MB.

PS. Znowu jeden serwer padł, (wwww1.). A livechat nie działa, więc nawet nie mogę zmienić serwera...co za firma...

Dołączył: May 2004
Posty: 410
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 410
Na forum BA człowiek czeka 57 dni na wypłatę. To już rzeczywiście przegięcie.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 153
B
member
member
B Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 153
Czy ktos w okresie ostatnich dwóch tygodni dostał od nich kase???
Ja czekam na 2500 USD od 15 stycznia.
Prosze o zamieszczenie tu info jeżeli komuś sie uda

BIKTOP #975386 20/02/2007 11:58
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Pointbet continues to accept new deposits while their customers are waiting to receive payments since December 2006. Although we are not privy to inside information, Bookmakers Review believe the Asian sportsbook has reached the point of no return unless new investors come to the rescue. Pointbet downgraded to S (1)

źródło: www.bookmakersreview.com [bookmakersreview.com]

Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
Zgadza sie. Ja tez czekam od ok. 10 stycznia 2007. Kasy nie ma i nie bedzie w najblizszym czasie - tak mysle.
Czytalem dosc dokladnie watek na bettingadvice i jest tak, ze po prostu w chwili obecnej nie wyplacaja.

I nie ma znaczenia czy ktos jest aktywny czy nie. Kasa bedzie zamrozona Bog wie na ile - moze na 0,5 roku moze na 1 rok czasu.


aha' #975736 20/02/2007 14:43
Dołączył: May 2004
Posty: 410
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 410
Kasa może zostać zamrożona niestety na zawsze.
2 czarne scenariusze:
Przykład 1: nie znajdą nowego inwestora - kasy nie dostaniemy.
Przykład 2: znajduje się inwestor, ale stwierdzi, że nie odpowiada za zaległe zobowiązania i dziękujemy. Lepiej dla niego płacić zaległości i być może latami odbudowywać pozycję firmy? Czy lepiej z ludźmi Pointbetu otworzyć nową firmę i zaczynać od zera? Zakłada nowego buka o podobnej nazwie np. "Pointshit", albo "Pointthiefs" daje promocje od depozytu i tyle.

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, betowiec, Akhu, burbon, rymoholik, Sensei, $-man, 11kera11, aker), 2,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1