|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
|
|
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868 |
www.betshop.com [ betshop.com] Przeglądałem ten dział do 30 podstrony i nie zauważyłem tematu o tym buku. Czy macie jakieś doświadczenia z graniem u nich. Jakieś opinie, przestrogi, uwagi, itp. Jeśli tak proszę o kilka zdań na ich temat, bo zamierzam tam wpłacić kase a nie chciałbym się wkopać w jakieś bagno. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435 |
zapomniales napisac ze dają 50% up 50e,ja nie slyszalem nic mi nie wiadomo,ale sam probowalem wiele malo znanych bukow i jakos nie mialem nigdy problemow wiekszych,jakby ktos korzystal to niech da znac,ja narazie robie inne buki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
gdzie jest napisane że dają dają 50% up 50e
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Po za tym że dają czasami freebety lub bonus nie znaklazłem żadnych szczegółów "?Welcome Bonus or Free Bet Offer?"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Chodzi o tą promocję: 50 Euro Sign Up Bonus Welcome To Betshop, every player's favourite launchpad for Sports betting, casino and games. Sign-up at Betshop today and receive a 50% Bonus on your first deposit up to 50 Euro! Receive the promotion in 3 easy steps: Register a new account at Betshop today Make your first deposit ever, then send an email to [email protected] with your username Your bonus will be credited within 24 hours and you can place your bets Dopisuję się do pytania czy ktoś miał z nimi jakiś kontakt i jaki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
To włoskie jest. Strasznie coś włosi się rozkręcili.
Jak mozesz to daj linka bo nie mogę wytropić tego info. Albo napisz gdzie to mozna znaleźć, w jakiej zakładce a chętnie przetestuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
obrot 3x (depozyt + bonus)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Obowiązują jakieś kursy minimalne przy obrocie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Obowiązują jakieś kursy minimalne przy obrocie ? Dobra, znalazłem. 3x po kursie minimum 1.80
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
można wpłacać przez moneybookers??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Ja widzę tylko takie możliwości wpłaty:
Credit card Bank Transfer Girobank Western Union
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Jest juz jakis uzytkownik, ktory tam wplacił i wypłacił pozniej kase razem z bonusem przyznanym;)? Sam sie zastanawiam nad wplata ale nie ma tu zdanej opini konkretnej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28 |
czy komus udalo sie tam wplacic karta kredytowa mbanku ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
czy komus udalo sie tam wplacic karta kredytowa mbanku ?? nie akceptuja kart z Polski...probowalem, nie dalo rady
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28 |
czy komus udalo sie tam wplacic karta kredytowa mbanku ?? nie akceptuja kart z Polski...probowalem, nie dalo rady a wplacales tam w ogole jakos , czy odpusciles sobie ? ladna lipa ze MB nie obsluguja ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
chcialem wplacic przelewem bankowym, ale chwilowo odpuscilem bo znalazlem lepsze oferty. Badz co badz buk z tego co mi kumpel mowil jest wyplacalny, ja chcialem tam wplacic glownie z uwagi na dosc dobre czasami kursy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28 |
w takim razie czy ktos zyczliwy moglby napisac jak prawidlowo wypelnic formularz przelewu z mbanku zeby do nich wplacic ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka