|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
 W sumie nie wiem czy temat się przyjmnie , w kazdym badz razie pomysł oryginalny  Pytanie brzmi : jak chodzisz na codzien ubrany , i ile kosztowało to co nosisz na sobie ? ( chodzi o wartosc początkową ) Ja zaczne począwszy od dołu ( skarpetek i majtek nie liczymy chyba że ktoś ma ze złota ) Buty - 250 PLN Spodnie - 60 PLN Koszulka - 100 PLN Bluza - 140 PLN Zegarek - 250 PLN Łancuszek - 500 PLN Bez napinki nie ma sie czym chwalić  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Acha wiekszosc z tych rzeczy obecnie jest w Lombardzie  Zapomniałem dodać : Kurtka 250 PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Nie zwracam uwagi na wartość ciuchów. A ile kosztuję? Bezcenny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Buty - 300 PLN Spodnie - nie pamietam ile PLN Koszulka - od ciotki z USa, kilka dolcow Bluza - to samo co wyzej Bielizna - to samo co wyzej. Livestrong - 4 PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Dziś? A prosze: Buty 200 Spodnie 200 koszulka 30 bluza 100 kurtka 600 czapka 50 2 telefony 300 i 800 Dziś byłem za 2280 zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Kurtka Mass 499 zl Spodnie Clinic 179 zl Koszulka tenisowa nike ok 180zl slipki na bazaku a ze 5zl, 10par skarpetek za 3zl lol  a sam czepek jest bezcenny 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
conversy po przecenie z 330zl na 239zl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
hehe moj kolezka z lo zawsze jak przychodzil do szkoly zamiast czesc mowil za ile jest ubrany  sadzilem, ze byl jedyny w swoim rodzaju, a tu prosze  czy to keta z serii blink blink, ze taka wartosciowa? ja od jutra chodze w worku pokutnym, proszac Boga, zeby wybaczyl mi, ze dal mi czlonka, a ja go nie uzywam wiec temat dla mnie jak najbardziej nieaktualny bo worek znajde u babci w szopie - po ktorys z zniwach na pewno zostal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
nOcnY, organ nie uzywany zanika, nie przejmuj sie, problem sam sie rozwiaze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844 |
Buty - 200 zł Spodnie - 200 zł Koszula - 150 zł Koszulka - 50 zł Telefon - 350 zł Kurtka - 250 zł Zegarek 200 zł
Razem = 1500 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
czy moze ktos potwierdzic teze lupusa na podstawie autopsji? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
Buty - 200 zł Skarpety - 2 zł  Spodnie 150 zł Koszulka - 30 zł Koszula - 75 zł Majty - 0 zł - nie noszę  Zegarek - nie noszę, bo szczęśliwi czasu nie mierzą Reszta - bezcenna Jestem jak widać tani; nie to co koledzy noszący na sobie miliony.... hehe, zresztą wielkiej wagi do ubrania nie przywiązuję...może to źle ale cóż... taka natura 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Buty: Pińcet złoty Spodni: ponad "czysta" złotych Koszulia: tyle, że cho cho (ale z 20 bendzie) Kurtka typu "tajemniczy szelst": dwieści osimdziesiont+ podpinaka czydzieści złoty Czapkia, typu usztywniana- kolor czerwony: z pindziesiont bendzie Sami zobaczcie: "sie ma sie chodzi": [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Zapomniał by: renkawice orginał- "niebieskie kropki na biało-szarym tle" - bezcenne  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
wklejcie jeszcze swoje zdjęcia, podajcie adresy, będę czekał w ciemnej alei  tak na świerzo bo bylem po bro w sklepie conversiki 240 zł skarpety 3 zł majty 5 spodnie 120 zł koszulka 70 zł bluza 120 zł skóra 800 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
buty - 200 spodnie - 200 koszula + koszulka - 100 komorka - 300 kurtka - 200 zegarek - 300 czorno czopka NIKE - 100  bedzie z 1400
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405 |
buty 250 bluza 100 koszulka 30 spodnie 200 kurtka 70
sami bananowcy na tym forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
a tak na poważnie to strasznie lewy ten temat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Buty 220 euro jeansy 200 t-shirt 40-50 bluza 200 skora tez cos kolo 800 jak u Szczypiego  to jakis sondaz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
a co to za buciki takie masz JUN ?
zapodaj fotkem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|