|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
ps. był już chyba kiedyś podobny temat;-) Kolejna edycja: za ile jecie, jakiego mydła używacie, jaki papier toaletowy i dlaczego...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
dokladnie, to może jeszcze zdjęcie majtoszek, z rana po założeniu i po całym dniu chodzenia  albo kto bardziej pochlasta zwis męski jogurtem....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Buty - 315 zł Skarpetki - nie pamietam  Bokserki - 39 zł Spodnie - 179 zł T - Shirt - 79 zł Bluza - 215 zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Właśnie przez takie coś Giertych chciał mundurków w szkołach - i wcale mu się nie dziwię. Aż zadziwiające, że wszyscy wiedzą, który ciuch ile dokładnie kosztował - to też o czymś świadczy... Dobra, szpanujcie dalej - nie będę więcej przeszkadzał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Panie Zielony nie wszyscy sa tacy jak shane czy szczypior 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Przybijam piątkę autorowi tematu  Ostatnio poziom tematów jak na grono.net  Pozdrawiam i tak jak Bzyku nie przeszkadzam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Snobizm, czy chęć zabłyśnięcia? Jaki cel? Kto jest droższy, a kto nie? ...itd. ..... Wiem, wiem- przesadzam;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
dokladnie, to może jeszcze zdjęcie majtoszek, z rana po założeniu i po całym dniu chodzenia  albo kto bardziej pochlasta zwis męski jogurtem.... Jak to po całym dniu?? Chyba tygodniu??  Jak to jogurtem? Chyba maślanką produkcji żeńskiej  Chyba, ze chodziło o krawat... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Co to za .. temat ? Jeszcze napiszcie ile wasz penis jest wart .. Tylko  i nic wiecej .. "Nazwij mnie sprzedajna ! Niestety .. wiekszosc swiata taka jest"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
200 Euro za takie buty?  ło!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
W sumie temat jest dupny, nie chcialem sie wpisywac, ale mowie jak i lupus sie wpisal to nie bede gorszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
teraz moze uda sie poprawnie wkleic [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Snobizm, czy chęć zabłyśnięcia? Jaki cel? Kto jest droższy, a kto nie? ...itd. ..... Wiem, wiem- przesadzam;-) Lansuja sie, nie?  Jesli chodzi o moj stroj roboczy to jest garniak, ktory mam jeszcze z czasow studniwoki, kto mne rozdelo w klacie, wiec marynarka mnie troche obciska, ale jest ok  A kurtke zimowa mam od 3 lat ta sama, jedynie waitrowke taka na wiosna/jesien w tym roku zakupilem, oczywiscie utargowalem 50zl z niej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
A ogolnie macie duzo ciuchow? Ja nie za bardzo, nie znosze lazic po sklepach, przymierzac, a najbardziej to spodni, mam chyba ze dwie pary fajnych i to wszystko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
co za roznica jak wygladacie - przeciez wiadomo, ze dla kobiet liczy sie to macie w srodku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
co za roznica jak wygladacie - przeciez wiadomo, ze dla kobiet liczy sie to macie w srodku  Poznaj mnie z nimi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
co za roznica jak wygladacie - przeciez wiadomo, ze dla kobiet liczy sie to macie w srodku  w srodku, w kieszeni, w portfelu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
co za roznica jak wygladacie - przeciez wiadomo, ze dla kobiet liczy sie to macie w srodku  w srodku, w kieszeni, w portfelu  brawo  widac z kogo bystrzak jest  
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
co za roznica jak wygladacie - przeciez wiadomo, ze dla kobiet liczy sie to macie w srodku  Chyba w spodniach  ja tam nie przywiązuję wagi do ceny, kupuję to co mi się podoba ale nigdy nie dam za buty 500 PLN, za jeansy 300 PLN itd. Wolę sobie dobry trunek kupić 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|