Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
JuN #964968 15/02/2007 22:32
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
nOcnY - ja bym sie wcale nie zastanawiał wink

Dla mnie nie znacza takie k.. nic !
Moge im co najwyzej w nagrode w twarz napluc. Dla ich większego prestiżu grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by lupus
Originally Posted by nOcnY
Originally Posted by Ozeszlol
Nie pracuje , nie mam samochodu , jeden pokoj , szara mysz koscielna wink

lepiej to zmien bo umrzesz w samotnosci grin

Jak my laugh

ja tam juz sie pogodzilem, ze na lozu smierci bede trzymal ksiedza za reke laugh

Originally Posted by JuN
Originally Posted by nOcnY
to dosc logiczne - im wiecej masz piw tym wiecej pijesz, im wiecej masz kasy tym wiecej wydajesz


oczywiscie... grasz u buka, stawiasz 100, wygrywasz 1000, myslisz.. hm.. postawie 500 - wygram 5000 i kolo sie zamyka smile

no wlasnie grin

ladny kupon JuN piwo

Originally Posted by shane
Originally Posted by JuN
Originally Posted by nOcnY
to dosc logiczne - im wiecej masz piw tym wiecej pijesz, im wiecej masz kasy tym wiecej wydajesz


oczywiscie... grasz u buka, stawiasz 100, wygrywasz 1000, myslisz.. hm.. postawie 500 - wygram 5000 i kolo sie zamyka smile


Ale co? Jakby sobie kupil spodnie za 99zł to by byl gorszy? Duma mu na to nie pozwala? :|

moze ma delikatna skore na udach tongue

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by platynowy007
nOcnY - ja bym sie wcale nie zastanawiał wink

Dla mnie nie znacza takie k.. nic !
Moge im co najwyzej w nagrode w twarz napluc. Dla ich większego prestiżu grin

jak by to moj kolega powiedzial - a co Ty chcesz sie z nimi od razu zenic laugh

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by lupus
Originally Posted by nOcnY
Originally Posted by Ozeszlol
Nie pracuje , nie mam samochodu , jeden pokoj , szara mysz koscielna wink

lepiej to zmien bo umrzesz w samotnosci grin

Jak my laugh

Jesli chodzi o markowe rzeczy to ja np kupuje buty Salomona tylko i wylacznie, wiem, ze nie kupie ich za 50zl, ale jestem gotow dac te 300zl i miec dobre buty, ktory mi sie szybko nie rozleca smile

Jakims wielkim maniakiem ciuchow nie jestem, matka ciagle narzeka, ze moja garderoba jest niewielka(np 3 pary spodni + spodnie od garniaka) i nie ubieram sie powaznie, tylko non stop, gdy tylko nie jest ponizej 0 chodze w krotkich spodenkach, choc w moim wieku jzu ponoc nie wypada wink

Ale mam to gdzies co sadza o mnie inni, sasiedzi znajomi etc, nie zamierzam sie przejmowac tym :]

piwo

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by shane
Originally Posted by JuN
Originally Posted by nOcnY
to dosc logiczne - im wiecej masz piw tym wiecej pijesz, im wiecej masz kasy tym wiecej wydajesz


oczywiscie... grasz u buka, stawiasz 100, wygrywasz 1000, myslisz.. hm.. postawie 500 - wygram 5000 i kolo sie zamyka smile


Ale co? Jakby sobie kupil spodnie za 99zł to by byl gorszy? Duma mu na to nie pozwala? :|


Shane to pytanie to musisz skierowac do Olivera Janiaka, nie do mnie/nas

Taka dziwna moda i teoria, znam kilku pilkarzy naszej OE i nasza rzeczy tylko: Hugo Bossa, Prady, Armaniego itp itp...

a nie sa zadnymi jeszcze wyjadaczami boisk, i nie maja rozegranych po 100 spotkan w lidze

dziwne dla mnie na maxa, ale coz zrobisz ? tak to jest jak chlopaczek ze zwyklego miasta - wchodzi na salony i dostaje sie do wielkiego klubu, a co gorsza wielkiego miasta... i tam to juz go pochlania komercha, lans na najdrozsze ciuchy itp. a jeszcze 3-4 m-c temu byl normalnym czlowiekiem

kazdy robi to co lubi, skoro komus to odpowiada/pasuje to niech tak robi, ja tam nikomu nie zazdroszcze niczego

Ciesze sie ze ktos dobrze uklada sobie zycie - i spelnia wlasne marzenia

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Właśnie o to chodzi, że niektórych spodni nie da się kupić za stówę...kwestia tego co kto lubi. Jeżeli ktos lubi się lansować to kupuje sobie jakieś tam spodnie z rozcięciami czy z jakimiś innymi gadżetami. Jeżeli ktoś preferuje bardziej "ułożony" styl to kupuje proste skrojone jeansy. Jak ktoś zarabia dużo kasy to nie znaczy, że musi ja trzymać w kieszeni.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by nOcnY
ladny kupon JuN piwo


Dzieki piwo

JuN #964983 15/02/2007 22:40
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by JuN
Originally Posted by nOcnY
ladny kupon JuN piwo


Dzieki piwo
nie dzieki tylko postaw piwo grin

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by nOcnY
jak by to moj kolega powiedzial - a co Ty chcesz sie z nimi od razu zenic laugh

Nie no ! Ja zamierzam ( o ile do tego dojdzie) ozenic sie w wieku 34-37 lat tongue
Nie teraz, za stary jestem na to i nie dla mnie takie bajery grin

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by nOcnY
Originally Posted by JuN
Originally Posted by nOcnY
ladny kupon JuN piwo


Dzieki piwo
nie dzieki tylko postaw piwo grin
nie stawiaj piwa tylko kup sobie jakies ciuchy laugh

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by nOcnY
Originally Posted by JuN
Originally Posted by nOcnY
ladny kupon JuN piwo


Dzieki piwo
nie dzieki tylko postaw piwo grin


zapraszma w sobote do Szczecina na flaszeczke smile

albo na zlocie najblizszym - jak bedzie jakis nad morzem grin piwo

JuN #964994 15/02/2007 22:49
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
tyle testosterony w jednym miejscu - no nie wiem nie wiem grin

JuN #965001 15/02/2007 22:54
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Roznie to bywa: wg cen polskich na sobie mam ponad 2k ale kupilem w USA i wynioslo moze 1/4 tej sumy smile elektroniki nie licze bo moja Nokia to juz warta symboliczne pieniadze hehe

P.S.A karta debetowka im kredytowa sie licza?

Kiedys taki watek spotkalem na jakims forum i kobiety sie licytowaly, ktora wiecej ma na sobie smile

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
kolejny debilny temat dla wirtualnych internetowych bohaterów, co ma za znaczenie za ile masz ciuchy na sobie,mozesz chodzić w szmatach za 2 złote,ważne co sobą reprezentujesz.

Co za prostacki snob załozył ten temat....

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by boca juniors
kolejny debilny temat dla wirtualnych internetowych bohaterów, co ma za znaczenie za ile masz ciuchy na sobie,mozesz chodzić w szmatach za 2 złote,ważne co sobą reprezentujesz.

Co za prostacki snob załozył ten temat....
powiedział futrzak z kosmosu co nago zapierdziela laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by bolo_lacznik
Originally Posted by boca juniors
kolejny debilny temat dla wirtualnych internetowych bohaterów, co ma za znaczenie za ile masz ciuchy na sobie,mozesz chodzić w szmatach za 2 złote,ważne co sobą reprezentujesz.

Co za prostacki snob załozył ten temat....
powiedział futrzak z kosmosu co nago zapierdziela laugh

leze laugh

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Originally Posted by bolo_lacznik
Originally Posted by boca juniors
kolejny debilny temat dla wirtualnych internetowych bohaterów, co ma za znaczenie za ile masz ciuchy na sobie,mozesz chodzić w szmatach za 2 złote,ważne co sobą reprezentujesz.

Co za prostacki snob załozył ten temat....
powiedział futrzak z kosmosu co nago zapierdziela laugh



łeee, mało odcinków oglądałeś bolo,często Alfik nosi różne fajowe ubranka za mnogo dolaruffff smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
fakt, pamietam jak latał w koszuli "hawajskiej" w czarnych binoklach ;-)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
fakt, pamietam jak latał w koszuli "hawajskiej" w czarnych binoklach ;-)

JuN #965050 15/02/2007 23:16
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Originally Posted by JuN
a ja wole wiecej zaplacic i chodzic w rzeczach, w ktorych nie chodzi pol miasta, a co gorsza isc na impreze i spotkac 10 ludzi w tych samych sweterkach np smile nie wiem tak juz mam, a te buty mi sie podobaja, nie kazdemu musza, nie sa do nabycia w Polsce ani w Niemczech, smile - i tu nie chodzi o zaden lans, boo...

na rzeczach nie masz napisanej ceny - chyba ze nie sciagacie metek grin

swieta prawda

jak widze ludzi chodzacych w takich samych ciuchach reportery itp, buty koniecznie jakies fiat 125 pumy czy cos takiego smile

Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, $-man, forty, Sensei, JelineK, alfa), 1,133 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,715
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1