|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
oni mogą Ci to nawet po tygodniu odjąć, kwestia kiedy się zorientują.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Dlatego co kilka godzin sprawdzam stan konta  Na razie się cieszę... ciekawe jak długo.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
to wyplac kasiore i sprawa zamknieta jesli faktycznie ja wygrales...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121 |
Dlaczego nie wyplacasz tej kasy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
przy zleceniu kasy, mogą sprawdzić historie konta, dlatego pewnie Gandhi z tym zwleka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Mam tam grubszą kasę i ogólnie chcę grać dalej. Gram dużo surebetów i różne buki mi potrzebne. To miał być surebet 3%, a tu nagle oba zakłady zostały rozliczone na plus i zrobił się surebet 103%  Co nie zmienia faktu, że zażądałem wczoraj wypłaty pewnej części pieniędzy mojego konta, a myślę, że jak wypłacają, to takie rzeczy sprawdzają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Tak raz zagrałem błędy w b365 ,oczywiście nie rozliczyli zakładów ,zrobli zwrot i zlimitowali konto do śmienszych kwot
podobnie zrobi Wam unibet ,baw za to lubi zablokować konto i oddać depozyt ,sportingbet podobnie zrobi co b365.
Nie polecam tak grać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Racja nawoj Wiekszosc bukow powaznych graczy karci limitem i nawet jakbys stanal na glowie to nic nie wskurasz Kiedys probowalem grac takie bledy, ale na dluzsza mete nie oplacalo mi sie, chyba, ze chce Wam sie zakladac co jakis czas nowe konta na znajomych Ostatnio Eurobet za swoje bledy karcil jak cholera, nawet zwrotu nie robili tylko rozliczali jako lost Betway konto zamykal Wiele jest takich przykladow, jedynie GB na tyle inteligentny jest, ze za swoje bledy placi Buk to nie pomoc harytatywna i pieniedzy za darmo rozdawac nie bedzie, wiec jak grac blad to dobrze regulamin przeczytac, bo moze byc podobnie jak z Petersenem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Dwa lata temu byl miedzy sezonami taki mini turniej pilkarski w Holandii w ktorym m.in. graly Ajax i Arsenal. Do przerwy prowadzil Ajax 1:0. Obstawilem ten mecz w Bwin. Myk polegal na tym ze podczas przerwy meczu, w zakladce z meczami towarzyskimi (nie livebetting) mozna ciagle bylo zagrac zaklady HT/FT z kursami sprzed rozpoczecia meczu. No i zagralem 1/X i 1/2. Arsenal wygral 2:1 i wszedl kurs okolo 21. O dziwo Bwin (wtedy BAW) normlanie rozliczyl ten zaklad jako zwycieski i nie robil zadnych problemow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 607
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 607 |
Widze ze temat nabral rozpedu i kazdy z nas ma jakies przemyslenia odnmosnie "promocji" oferowanych u bukow. Ja uwazam ze mimo roznych problemow jakie robia buki przyjmujac badz nie nasze oszukane kupony,warto jest wyszukiwac i grac je. A dlaczego?
Po prostu ogromny zysk jaki mozemy osiagnac grajac w ten sposob:) Mimo wszystko...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
kiedys w nba byla taka promocja w profie, hc + 9,5 zamiast -  grubo zagralem i akurat sie zlozylo ze byla wielka niespodzianka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699 |
a o co właściwie chodzi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
a o co właściwie chodzi ? o to, ze czytac nie umiesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Anderlecht-Excelsior HT/FT X/2 w bwin po kursie 3400. Jakoś chyba brakuje chętnych bo jest od paru dni i się nie zmieniło. Ciekawe dlaczego nikt tego nie gra..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Wystarczy postawić 20zł i mamy nowy samochód jak wejdzie. Ciekawe czy rozliczą.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Ja zagrałem za 1000 PLN  będzie willa z basenem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Wystarczy postawić 20zł i mamy nowy samochód jak wejdzie. Ciekawe czy rozliczą..  Podrubiony zwrot jest kluczowy  
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Jest to szansa dla surebetowców by zarobić około 2 % 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Haha, wybredny się znalazł. No to mamy odpowiedź: nikt nie gra bo nie wejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Jest to szansa dla surebetowców by zarobić około 2 %   Gram za 100 zł w bwin i sprzedaję kurs 55 za jakieś 6 tys na giełdzie. Nie przyszło mi to do głowy  Dzięki moonlight 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|