|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219 |
świetnie cagliari dziś...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
no ladnie ladnie hehe
ale nurberg co oni odwalili... ktos ogladal ten mecz w Tv? Bo strzelil koles 2 bramy minuta po minucie - 89 i 90 hehe jak to sie stalo lol
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
Cagliari to druga po Sienie drużyna włoskiej ligi,która notuje w klasyfikacji drużyn z największą ilością remisów do przerwy takie właśnie wyniki.Siena ma na 21 meczy/dom+wyjazd/aż 15 remisów HT,czyli do przerwy a Cagliari ma tych remisów 13 w 20 meczach.Nie wiem,czy FT to będzie remis-ale na remis HT stawiam i to bardzo mocno w realu...Pzdr. W temacie"Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki",który wczoraj założyłem zaprezentowałem dorobki czołowych remisiarzy HT z kilku lig Europy.Na 6 podanych drużyn z Hiszpanii w tej kolejce 5 z nich miało remisy HT;natomiast na 4 podane z Włoch cała 4 miała HT=remisy do przerwy/ale Cagliari grało z Sieną a to dwaj włoscy liderzy tej nieformalnej klasyfikacji/.Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Moje najbardziej prawdopodobne remisy na weekend z lig angielskich: Evesham (I) Burgess Hill (I) Scarborough (I) Nuneaton (I) Aston Villa (I) Scarborough 1:0  Aston Villa 2:0  reszta zwroty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
13.02: Burgess Hill (I) Nuneaton (I)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
13.02: Burgess Hill (I)  Nuneaton (I) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
A co myslicie o Udinese? Chyba od 8 meczy bez remisu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,289
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,289 |
Moim zdanie granie drużyn z lig angielskich jest bardzo ryzykowne.Ligi te cechuje niski ogólny procent remisów około 25%,oraz można trafić na passe remisów ponad 20 meczy.Wydaje mi się ,że na teraz najlepiej szukać remisów w następujących ligach:Włochy 1 i 2,Francja 1 i 2,Niemcy 1,Turcja 1.Ja obecnie gram następujące drużyny:PSG,Amiens,Dortmund,Verona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,289
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,289 |
Moim zdanie granie drużyn z lig angielskich jest bardzo ryzykowne.Ligi te cechuje niski ogólny procent remisów około 25%,oraz można trafić na passe remisów ponad 20 meczy.Wydaje mi się ,że na teraz najlepiej szukać remisów w następujących ligach:Włochy 1 i 2,Francja 1 i 2,Niemcy 1,Turcja 1.Ja obecnie gram następujące drużyny:PSG,Amiens,Dortmund,Verona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
A co myslicie o Udinese? Chyba od 8 meczy bez remisu  My juz tak nie gramy. Widze kolega gra zasadami takimi zanim pojawilem sie na forum i je zmienilem. Odpusci udinese i druzyny ktore malo remisuja - taka dobra rada. Wszyscy juz sie przestawili na moj styl i nikt nie narzeka, wiec nie rob bledow mojej mlodosci %-) i nie gram takich druzyn 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
*i nie graj mialo byc  oraz kiedys na forum polecali taka gre na passe bez X bo nikomu nie zalezalo na tym zeby ktos inny wygrywal. Mi tam nie zalezy tak bardzo na $, nie jestem zachlanny i mysle ze wystarczy dla wszystkich. Pozdro oczywiscie mozesz grac tak jak grano na tym forum zanim sie pojawilem ale nie gwarantuje efektow - raczej predzej bankrutctwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
Eska a możesz przypomnieć Twój sposób?? Jeżeli mógłbym prosić to na priv chociaż, pozdrawiam i życze wyosokich wygranych... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
Panowie w których meczach spodziewacie się remisiku w weekend?? Dziękuje i pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
trudno w tej kolejce cos wybrac naprawde 100%...
ja bym polecil Albinoleffe - Triestina
btw; co do stylu gry to juz go wiele razy podawalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286 |
ja na dzisiaj polecam na remis LeMans, Sedan i Siene
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Tak jak mówiłem wyżej po 8 meczach bez remisu UDINESE w ten weekendzik remisik 2-2  Także Eska narazie moja taktyka się sprawdza. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
Eska co sadzisz o jutrzejszym meczu na szczycie w 2 francuskiej moze X
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Tak jak mówiłem wyżej po 8 meczach bez remisu UDINESE w ten weekendzik remisik 2-2  Także Eska narazie moja taktyka się sprawdza.  OK 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Eska co sadzisz o jutrzejszym meczu na szczycie w 2 francuskiej moze X nie gram tej ligi wiec ci nie odpowiem bo nawet szczerze to nie wiem jakie druzyny tam graja dokladnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
Eska mozesz podac ktore zespoly teraz masz na tapecie ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|