Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Cholera wie ktoś dlaczego w ofercie bwin nie ma meczu Carolina-Montreal ! ://// Szlag mnie trafił bo gram progresje na Win Canadiens, a tu taki zonk mi Austriacy odwalają ://!!!!!

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Wczoraj pięknie trafione Kurtki, co z tego jak typ nocy czyli Nashville robi taki numer? Fakt, że Bluesmani poczynają sobie ostatnio rewelacyjnie jednak już niedługo ktoś musi im porządnie zlać tyłek. I na to będę cierpliwie czekał...Chicago się nie udało ale walczyli dzielnie, no coż...Gramy dalej...

Dziś spóźniłem się na mecz Ottawy, bo chciałem zagrać overka ale przepadło. Na noc poszło więc:

Buffalo-Boston over 6 1.87 5j. Bwin
Buffalo-Boston 1 1.65 5j. Bwin
Buffalo (-1,5)-Boston 1 1.95 2j. Bwin
Buffalo ostatnio zawodzi coś swoich fanów zarówno pod względem zwycięstw jak i ilości strzelanych bramek. Dziś chyba dobra okazja do małej rehabilitacji i rewanżu za niedawne 1:3 w Bostonie.

Nashville - Minnesota over 5,5 2.00 5j. Bwin
Po tym co wczoraj pokazali "wieśniaki" dziś nie postawię na nich grosza... Ale na over przy tej linii zdecydowałem się zagrać solidniej...

Calgary- Colorado 1 1.80 3j. Bwin
Drugiego meczu z rzędu we własnej hali Płomienie nie powinny przegrać z Lawinami...

Toronto-Edmonton over 6 2.25 Bwin
Florida-TBL under 6 1.95 2j. Bwin
Phoenix-Detroit under 5,5 2.10 Bwin

Wczoraj: 1-5 (-15,00j.)
Stan: 246W- 300L-8 (+82,09)

Pozdr

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Mam nadzieję, że Tommy Lee nie zapomniał dzisiaj coś tam na tace rzucić w podzięce, że nie miał możliwości zagrania na win Montrealu. Dzięki temu Twoje szanse wzrosły i to znacznie.
Ja w starych kościach czuję "łupanie" i być może oznacza to przełamanie pass. W pierwszej kolejności Montrealu(wreszcie może wygra, bo 9 meczy bez win w reg.czasie, to już sporo)i Pittsburgha, który od 15 meczy punktuje(7 razy OT).
Zastanawia mnie para NYRangers-Chicago. Oglądałem ten mecz "na live" i gdyby Rangersi wykorzystali okresy PP w I tercji, to tego meczu zapewne by nie przegrali. Phila najprostszymi możliwymi środkami wygrała to spotkanie:agresywna gra(nie bacząc na kary), bójki(częste szarpaniny), dobra dyspozycja własnego bramkarza, skuteczna obrona podczas gry w osłabieniu i czekanie na okazje do wyprowadzania szybkich kontr. Phila rozbiła Rangersów, którzy powiększyli swoją listę "injuries" między innymi o Lundqvista, który trafiony krążkiem w okolice obojczyka długo nie mógł przyjść do siebie. Czy sponiewierani Rangersi pozbawieni dnia odpoczynku mogą ograć Chicago, które w 3 meczach zdobyło 4 punkty(zwycięstwo + 2razy OT)?
Typ:2 przy handi +1,5 i Under 6

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Pisząc, że oglądałem mecz "na live" - chodzi o wczorajszy pojedynek NYRangers -Philadelphia(3:5)

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Nie nastąpło wczoraj przełamanie żadnej z serii, zarówno Pittsburgh jak i Nutki zdobyły wczoraj komplet punktów. Zadziwiają Pingwiny, bo już naprawdę bardzo długo nie przegrali w regulaminowym czasie gry..Ja odpuściłem sobie wczorajszą kolejkę ale cały czas poluję na to ,że ktoś złoi wreszcie tyłek Bluesmanom. Trochę kasiory na nich wtopiłem i trzeba ją będzie odzyskać...Progresja? Jak ja nie lubię tego słowa...

Na dziś oczekiwania na overy Isles i "Wieśniaków" ciąg dalszy...
NYI-Pittsburghover 6 1.69 15j. Bwin
Nashville-Phoenix over 2.15 10j. Bwin

Ostatnio:3-4-1 (-9,25j.)
Stan: 249W-304L-9 (+72,84j.)

Pozdr


Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Nashville - Phoenix over6 oczywiście...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
Witam wszystkich milosnikow NHL smile
Cos widze, ze co roku sytuacja na forum wyglada podobnie. Na poczatek duzo chetnych do grania i w zwiazku z tym postow, a im blizej konca tym mniej progresowiczow (i nie tylko) pozostaje.. No ale to w koncu NHL smile Ja niestety w tym roku nie mam zbyt wiele czasu zeby udzielac sie na forum ale dzis jestem w wyjatkowej sytuacji wiec pisze smile Chcialbym prosic wielce szanowne grono o opinie na temat dzisiejszego meczu Ducks vs Canucks. Z racji serii Kaczorow bez wygranej w regulaminowym czasie (gram progrejse na wlasnie to zdarzenie) jestem zmuszony do ruszenia moich rezerw budzetowych... Dlatego tez kazdego stanowiska na temat tego spotkania chetnie wyslucham. Pozdrawiam wszystkich tych ktorzy przetrwali jak i tych ktorym sie nie powiodlo wink ale juz zbieraja kase na przyszly sezon wink

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Ja zagrałem mecz Anahaim-Vancouver w 2 singlach: zwycięstwo Kaczek różnicą 2 bramek oraz zwycięstwo wraz z OT+SH. Szukanie uzasadnień do tych typów to mniej więcej to samo, co młócenie słomy cepem. Obie ekipy w obecnej fazie rozgrywek prezentują się solidnie i dyspozycja dnia może zadecydować o wyniku. Trzeba liczyć na łut szczęścia i mieć przysłowiowego nosa, albo instynkt łowcy.
Tak więc "panie ryba" - powodzenia.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
Zawsze wierzylem w magie szczescie niesiona przez czarne koty (wbrew powszechnej opini ;)) i mam nadzieje, ze bede wierzyl rowniez jutro rano smile (z tym, ze wybieram wariant dwie brami przewagi Kaczek). Hmmm a poza tym trio Kot,Ryba,Kaczka musi pozytywnie zaowocowac laugh
Powodzenia zatem zycze i ja.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Fakt, że granie NHL może zniechęcać ale kto kocha ten sport siedzi w nim po uszy...

Na dziś poszło:

Buffalo (-1,5)- Philadelphia 1 1.75 3j. Bwin
Buffalo-Philadelphia over 6 1.91 10 j. Bwin
Ostatnio zagrałem na Szable z Bostonem i się zawiodłem. Obejrzałem ten mecz w necie i sam nie wiem czy Buffalo zagrało tak słabo czy Boston tak dobrze..?Kontynuuję więc grę na wygraną gospodarzy i oczywiście dziś liczę na overek...

Montreal- Washington 1 1.85 5j. Bwin
Montreal (-1,5)- Washington 1 2.40 2j. Bwin
Liczę na to,że po dłuższej przerwie kibice "tutejszych" ujrzą dziś zwycięstwo swoich pupili...

Carolina-Atlanta 2 (OT+SH) 2.40 3j. Bwin
Jak tak dalej Atlanta będzie grać to PO jeszcze nie pewne...W tym sezonie nawet "idzie" Drozdom w Carolinie więc może dziś przełamią fatalną passę na wyjeździe.

Toronto-Boston 2 3.40 2j. Bwin
Nie byłbym sobą jakbym jakiegoś "doga" nie wtrącił...

NJD- NYR 1 1.90 3j. Bwin
Anaheim- Vancouver 1 1.90 4j.Bwin
Ottawa- Edmonton under 6 1.77 3j. Bwin

Dziś znowu celowo odpuściłem granie na porażkę St.Louis, bo coś czuję,że chłopcy mogą być na fali wznoszącej...

Ostatnio: 1-1 (+0,35)
Stan:250W-305L-9 (+73,19j.)

Pozdr

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Ralph dzisiaj pokazał nam co to jest "instynkt łowcy". Brawo !!!!!!

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
No nie powiem , nocka bardzo ładna. Kiedyś musiała taka przyjść... grin
Dziś tylko 2 spotkania i ja wybrałem:

Detroit-Chicago +1,5 2 2.00 2j. Bwin
Po tym kursie spróbowałem taki spread na gości. Może aż takiego lania nie będzie tongue

Wczoraj: 7-1-1 (+26,10j.)
Stan: 257W-306L-10 (+99,29j.)

Pozdr

Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
Washington - San Jose

Mecz mojej ukochanej ligi NHL. Na lodowisku w stolicy USA dojdzie do bardzo ciekawego pjedynku. Gospodarze to jeden z najsłabszych zespołów w NHL, ich bilans w obecnym sezonie 23-28-9, natomiast goście mają bardzo dobry bilans 36-22-1,jednak 3 ostatnie meczy zespół San Jose przegrał. Dlatego dzisiaj uważam, że goście w formie przełamania powinni poradzić sobie z gospodarzami, tym bardziej że w ostatnich meczach z nimi nie mieli żadnych problemów i wszystkie mecze wygrali.

NHL 2005/2006
2005-12-17 San Jose Sharks - Washington Capitals 4 - 1
NHL 2003/2004
2003-11-09 Washington Capitals - San Jose Sharks 2 - 3
NHL 2002/2003
2002-12-15 San Jose Sharks - Washington Capitals 2 - 0
2002-11-20 Washington Capitals - San Jose Sharks 2 - 3
NHL 2001/2002
2002-03-16 San Jose Sharks - Washington Capitals 5 - 4
2002-03-01 Washington Capitals - San Jose Sharks 2 - 5

Oczywiście te statystyki obejmują lata, kiedy NHL wyglądało zupełnie inaczej, ale mimo wszystko San Jose wydaje się być lepszym zespołem od Washington.

Ostatni mecz zawodnicy San Jose przegrali na wyjeździe z silną ekipą z Dallas 5-2, jednak tamten mecz był bardzo zacięty, w strzałach na bramkę Dallas wygrał zaledwie 21-19, a waidomo jak ciężko gra się z "Gwiazdami" na ich terenie.

Ostatni mecz Washington to przegrana potyczka u siebie z Montreal 5-3. Ten mecz jednak nie był tak zaciety jak mecz San Jose, bo w nim Montreal miał 32 strały na bramkę, a Washington zaledwie 18.

San Jose w ostatnich meczach ma poprostu pecha. Ich przedostatni pojedynek to typowy mecz z gatunku my atakujemy a oni strzelają. Chodzi o przegrany mecz w Columbus 3-0 gdzie San Jose cały mecz atakowało, oddało aż 29 strzałów i nie strzeliło gola. Natomiast rywale przy 19 strzałach strzelili aż 3. Oglądałem tamten mecz i musze powiedzieć, że goście byli lepsi, ale no cóż, nie wygrali... A wszystko przez bramkarza Columbus, który poprostu miał swój dzień, nie przypadkowo został wybrany najlepszym zawodnikiem tamtego meczu, ale wiadomo Norrena to znakomity goalkeeper, dużo lepszy niż Johnson z Washington.

A oto ostatnie mecze San Jose:

Feb 18, 2007 SJS 2 @ DAL 5
Feb 16, 2007 SJS 0 @ CBJ 3
Feb 14, 2007 SJS 0 @ NSH 5
Feb 13, 2007 SJS 6 @ STL 5
Feb 7, 2007 SJS 3 @ ANA 2

Jak widać same mecze wyjazdowe i niestety ostatnie mecze to porażki, ale jak widac na bardzo trudnych terenach.

Ostatnie mecze Washington:

Feb 20, 2007 WSH 3 @ MTL 5
Feb 18, 2007 WSH 2 @ PIT 3
Feb 15, 2007 WSH 2 @ TBL 3
Feb 10, 2007 NYR 5 @ WSH 2
Feb 8, 2007 LAK 3 @ WSH 4

Washington ma serię 4 meczy przegranych, ale wydaje mi się, ze ta seria wzrośnie do 5. Nie wyobrażam sobie, aby jedna z najlepszych ekip NHL przegrała 4 raz z rzędu, San Jose musi dzisiaj wygrać i wygra:).
San Jose w ostatnim meczu przełamało najdłuższą passę nie strzelonych goli, więc teraz przełami nie chlubną passę przegranych meczy.

Kontuzje w ekipie San Jose są poważniejsze niż u zawodników ze stolicy,ale do tego zdążyliśmy się przyzwyczaić;). W San Jose na listę kontuzjowanych wpisani są:
S. Bernier
C. Brown
P. Marleau
J. Pavelski
M. Smith
V. Toskala

W Washington:

O. Kolzig
B. Muir
L. Nycholat

Teraz chciałem napisać o bramkarzach obu ekip na dzisiejszy pojedynek.

Washington - 1 Brent Johnson
198 cm wzrostu, 6 lat doświadczenia w NHL.
Urodzony 12 marca 1977 w Farmington, MI, USA.
Jego średnia bronionych strzałów w tym sezonie to 88%. Rozegrał 991 min i obronił 478 strzałów. Jego biorytmy na dzisiaj nie wyglądają najlepiej, rytm emocjnalny jest na -78% i ma tendencję spadkową, podobnie jest z fizycznym który jest na -32% i również na tendencji spadkowej. Te dwa rytmy są bardzo ważne dla bramkarzy, a rytm emocjonalny (psychiczny) w przypadku bramkarza ma największe znaczenie.

San Jose - 20 Evgeni Nabokov
200 cm wzrostu, 6 lat doświadczenia w NHL.
Urodził się 25 lipca 1975 roku w Kamenogorsk, Kazakhstan, Rosja. W tym sezonie broni ze skutecznością 91%, rozegrał aż 1543 min i obronił 616 strzałów. Już tutaj widać różnice między defensywami obu ekip, gdyż obróncy San Jose w czasie ponad 1500 min dopuścili do 600 strzałów, a obróncy Washington w czasie prawi 1000 min z Johnsonem w bramce dopuścili do prawie 500 strzałów! Biorytm Nabokova na dzisiaj: emocjonalny - 62%, czyli jak u Johnsona, z tymże tutaj rytm jest na tendencji wzrostowej a to ma kolosalne znaczenie, gdyż bramkarz "odbija się od dna". Rytm fizyczny jest na +40% w tendencji spadkowej.

Analizując bramkarzy wydaje mi się, że San Jose w tym elemencie przewyższa Washington. Podobnie jest w rankingu, statystykach strzeleckich i obronie. Gram na przełamanie złej serii San Jose. Dzisiaj stawiam na nich.

Washington Capitals - San José Sharks typ: 2, stawka 4j., kurs: 1.95, bukmacher: Expekt

Zapraszam na mój temat w Private Picks:
http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=980585&page=0#Post980585

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
No jednak nie udało się z wczorajszym handi na Jastrzębie- zabrakło tylko 38 sekund...

Na dziś:
Nashville-Montreal over 6 25j. 2.15 Bwin
Kolejny "strzał" na overa "Wieśniaków". Montreal chyba wychodzi z dołka ale wg mnie nadal grają "padlinę"...Może dziś Nashville to wykorzysta..?

Columbus-Edmonton 2 2.20 2j. Bwin
Oliwiarki ostatnio powalczyły w Ottawie więc może dziś z Columbus uda im się wywieźć komplet..?

Buffalo-Ottawa under 6 1.95 3j. Bwin
Carolina- Philly over 6 1.80 2j. Bwin
Chicago- SJS 1 3.00 Bwin
LAK-Vancouver over 5,5 1.91 10j. Bwin

Wczoraj: 0-1 (-2,00j.)
Stan: 257W-307L-10 (+97,29j.)

Pozdr

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Coś mały ruch w tym temacie , popwracam do typowania NHL . Od razu na dziś wpadł mi jeden typ . NYR - NJD , ostatni mecz obu drużyn odbył się właśnie między nimi , tyle , że w New Jersey (2-1) . Wcześniej 3 i 17 stycznia oraz 7 lutego kolejno 2-3 , 1-0 , 3-2 , wszystkie mecze w NJ . Natomiast 2 kolejki wstecz , Rangersi wygrali 2-1 u siebie z Chicago , a Diabły wygrały 2-0 na wyjeździe z Wyspiarzami . Tak więc dla mnie grzechem byłoby nie skorzystać z oferty na under 5 (w najgorszym przypadku zwrot , nie wierzę w więcej niż 5 bramek w tym meczu ).
New York Rangers - New Jersey Devils : under 5 @ 1.95kurs z bwin gwizdek

Last edited by lupus; 23/02/2007 06:27.
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Cisza tu jak makiem zasiał...

Chicago-St.Louis 1 2.30 25j. Bwin
Chicago (-1,5)-St.Louis 1 3.20 3j. Bwin
W oczekiwaniu na porażkę Blues odpuściłem ich dwa ostatnie mecze ale dziś już zagrałem.Trzeba odrobić to co się na nich straciło...

Dallas-Vancouver over 5 2.00 15j. Bwin
Cierpliwie również czekam na over Orek...

Anaheim-Colorado 1 1.80 8j. Bwin

Ostatnio:2-4 (+15,15j.)
Stan:259W-311L-11 (+112,44j.)

Pozdr

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Chicago wreszcie złoiło tyłek Nutkom co mnie bardzo cieszy. Na over Orek będę musiał jeszcze poczekać. A dziś...

Boston-Atlanta 2 2.30 2j. Bwin
Boston-Atlanta 2 (OT+SH) 1.87 4j. Bwin
Atlanta ostatnio spisuje się bardzo słabo ale jeśli chcą wystąpić w PO to w takim meczu muszą powalczyć. Liczę tu na duże zaangażowanie graczy gości i fakt, że Boston wraca do domu po długiej, jakże udanej sesji wyjazdowej. Atlanto- do dzieła!!!

Wczoraj: 3-1 (+30,50j.)
Stan: 262W-312L-11 (+142,94j.)

Pozdr

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Jeśli chodzi o mój pomysł co do tego meczu, to Ralph, mam odmienne zdanie. Otóż nie wiem, czy zwróciłeś uwagę, że Boston rozegrał mniej spotkań niż Drozdy i przy szczęśliwych dla Bostonu rozstrzygnięciach, mogą zbliżyć się do Atlanty prawie na dotyk. Boston pierwszą połowę sezonu miał słabą, ale jednak dłuższych serii porażek jak raz 3 i raz 5 nie miał. Od pewnego jednak czasu(po przełamaniu owej serii 5 przegranych) można zaobserwować wyraźny trend wzrostowy i choć szanse na PO są niewielkie, to "napsuć krwi" innym mogą i to nawet sporo. 3 najbliższe mecze w domu to: Atlanta, Philadelphia i Montreal. Przy zwycięstwach w dwóch najbliższych meczach z Montrealem może być bardzo ciekawie. Zaryzykuję typ mało dochodowy, ale chyba bardzo realny: Boston win przy handi +1,5.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Jak widać Lemex, zarówno moje typy jak i Twoja propozycja okazały się wczoraj trafne...Dziś mamy 11 spotkań i jest z czego wybierać.Generalnie zbliżamy się już do tego etapu rozgrywek, w którym wyniki spotkań mogą co niektórych graczy lekko "dziwić" ale dla stałych obserwatorów tej ligii to żadna "nowość" wink

Dziś u mnie na pierwszy ogień idzie kontynuacja gry na over Vancouver. Bwin nie wystawił jeszcze kursów na to spotkanie madale bankowo zagram tam overka (za ok. 30-40j. w zależności od linii i kursu). Prawdopodobnie zagram też na zwycięstwo Orek w tym meczu.
Dziś już poszło:
Washington- Florida over 6 1.67 3j. Bwin
Kurs nie jest oszałamiający jednak wg mnie dziś możemy tu obejrzeć grad bramek...
NYR- Montreal 1 2.05 5j. Bwin
NYR (-1,5)- Montreal 1 2.95 2j. Bwin
"Milionerzy" z NY nie grają ostatnio jakiegoś wielkiego hokeja. Ostatnie 3 mecze przegrali różnicą 1 gola (w tym jeden po OT)a wcześniej męczyli się z Chicago (2:1) i przegrali ze słabą w tym sezonie Philą (3:5). Montreal chyba już wyszedł z dołka w jakim znalazł się na początku tego roku i powoli zaczyna zbierać punkty. Wczoraj wygrał z Toronto 5:4 ale dziś w MSG nie będzie już chyba tak łatwo.Jeśli Rangers chcą myśleć jeszcze o grze w PO to takie mecze muszą wygrywać. Po ostatniej "wpadce" z Columbus u siebie dziś powinni się zrehabilitować. Jak nie dadzą rady- to według mnie PO mogą już im pozostać tylko w sferze marzeń...

Pittsburgh-NJD 2 2.65 2j. Bwin
Pittsburgh-NJD 2 (OT+SH) 2.10 4j. Bwin
Diabły to ekipa , która łapie "cug" w drugiej części sezonu zasadniczego. Pittsburgh grał ostatnio bardzo dobrze, zdobywając w ostatnich kilkunastu spotkaniach przynajmniej po jednym punkcie .Zadyszka Pingwinów musi więc kiedyś przyjść...

NYI-Philadelphia 1 1.75 3j. Bwin
Edmonton-Phoenix 2 (OT+SH) 2.70 2j. Bwin
TBL-Dallas under 5,5 1.91 2j. Bwin
Colorado- Columbus over 6 1.91 3j. Bwin

Wczoraj: 2-0 (+6,08j.)
Stan: 264W-312L-11 (+149,02j.)

pozdr

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1