|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Polpharma pauzowała przez ostatnie dwa tygodnie. Podopieczni Tomasza Jankowskiego nie brali udziału w finale Pucharu Polski rozgrywanym w Gdynii i Sopocie. Dlatego też mogli spokojnie przygotowywać się do zbliżającej się konfrontacji z Anwilem. Polpharma zagrala w I rundzie PP. Przegrala z Prokomem 81-92. :PIWO:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Shane zaćmienie umysłu:] sorry za off topickowo post:]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Polpharma we własnej hali czasami potrafi zaskoczyć. Na pewno ciężko będzie stawić czoła Anwilowi, który rozkręcił się niesamowicie. Od ostatnich kilku spotkań ( właściwie od przyjścia Jagodnika )grają naprawdę świetną koszykówkę. W Poplpharmie z kolei od paru tygodni bardzo dobrze "wszedł" w zespół David Logan - no i nie ma już ekscentrycznego Jasona Crowe'a (i bardzo dobrze).
Mecz mega ważny dla obydwu drużyn z punktu widzenia tabeli, obydwa zespoły sąsiadują ze sobą a stawką jest dobre miejsce na poczatku play-off, które już są coraz bliżej.
Podsumowując, na pewno Polpharma jest w stanie wygrać to spotkanie, natomiast widząc, że kursy są prawie wyrównane, i na to że Anwil naprawdę jest w gazie skłaniałbym się ku zwycięstwu Anwilu.
Oczywiście nie obstawiam tego meczu i gorąco kibicuję Starogardzianom.
Chciałem postawić over bo obydwie drużyny sporo rzucają, zwłaszcza w naszej hali, ale linia wysoka więc chyba cały mecz no bet.
To tyle z moich przemyśleń...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Staty: ANWIL POLPHARMA 53% ZA DWA 51% 34% ZA TRZY 41% 68% RZUTY WOLNE 79% 46% RZUTY Z GRY 48% 8,4 ZBIÓRKI ATAK 8,8 24,4 ZBIÓRKI OBRONA 23,9 32,8 ZBIÓRKI SUMA 32,7 2,4 BLOKI 1,9 14,3 ASYSTY 12,4 9,8 PRZECHWYTY 7,3 16,1 STRATY 13,8 24,9 FAULE 23,6 77,3 PUNKTY ZDOBYWANE 80,5 70,7 PUNKTY TRACONE 76,6 A teraz statystyki indywidualne MINUTY Pluta 33,2 | 35,4 Harrington Jagodnik 30,2 | 30,4 Okafor Hill 25,1 | 24,4 Kitzinger RZUTY ZA 2 % Pluta 60 | 57 Okafor Hill 57 | 55 Ercegović Białek 56 | 50 Logan RZUTY ZA 3 % Thomas 50 | 50 Harrington Pluta 47 | 48 Kitzinger Jagodnik 40 | 45 Wiekera RZUTY WOLNE Thomas 100 | 95 Harrington Pluta 94 | 81 Kitzinger Otasević 82 | 79 Ercegović RZUTY Z GRY Hill 57 | 56 Okafor Pluta 54 | 55 Ercegović Hajrić 49 | 51 Marculewicz ZBIÓRKI ATAK Hill 1,6 | 3,1 Okafor Hajrić 1,4 | 1,8 Ercegović Grudziński 1,3 | 1,1 Leończyk ZBIÓRKI OBRONA Jagodnik 6,2 | 4,6 Okafor Hill 4,4 | 3,9 Harrington Grudziński 4,2 | 3,5 Ercegović ZBIÓRKI SUMA Jagodnik 7,2 | 7,8 Okafor Hill 6,0 | 5,3 Ercegović Grudziński 5,6 | 4,7 Harrington BLOKI Hill 0,5 | 0,6 Marculewicz Grudziński 0,5 | 0,4 Ercegović Hajrić 0,4 | 0,3 Misiewicz ASYSTY Thomas 2,7 | 4,7 Harrington Jagodnik 2,6 | 1,7 Kitzinger Otasević 2,5 | 1,5 Okafor PRZECHWYTY Jagodnik 2,6 | 1,5 Kitzinger Otasević 1,3 | 1,1 Zakrzewski Hill 1,3 | 1,0 Logan STRATY Thomas 5,0 | 3,4 Harrington Pluta 3,0 | 2,2 Ercegović Jagodnik 2,6 | 1,9 Kitzinger FAULE Hill 3,4 | 3,6 Ercegović Jagodnik 3,4 | 3,1 Okafor Grudziński 3,2 | 3,1 Harrington PUNKTY Pluta 18,3 | 19,4 Okafor Hill 15,0 | 15,1 Harrington Jagodnik 13,6 | 11,5 Kitzinger EVAL Jagodnik 16,0 | 19,7 Okafor Hill 15,9 | 16,6 Harrington Pluta 13,6 | 10,0 Ercegović ASYSTY\STRAT Michalski 0,4 | 1,4 Harrington Otasević 0,2 | 1,3 Leończyk Jagodnik 0,0 | 1,2 Wiekera
Dla mnie też no bet...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Ignorator odkurzyl ten temat... i bardzo dobrze bo juz pajeczyny bylo w nim widac. No to troche moich przemyslen apropos najblizszej kolejki DBE. :PIWO: [ Linked Image] vs [ Linked Image] Czarni Słupsk - AZS Koszalin TYPY: 1) Czarni Słupsk - AZS Koszalin --- 1 --- 1.34 (Expekt) 2) Czarni Słupsk - AZS Koszalin H(0-6) --- 1 --- 1.90 (Expekt) Data i godzina rozpoczecia meczu: 17.02.2007 (sobota), godz. 17:50 (mecz na Polsacie Sport)Mecz w TV, wiec trzeba cos zagrac, zeby sie lepiej ogladalo. Juz w sobotnie popludnie dojdzie do meczu derbowego pomiedzy Czarnymi Słupsk a AZSem Koszalin. Chce dac na zwyciestwo Czarnych z handicapem tak jakby troche na przełamanie. Ekipa ze Słupska praktycznie caly czas grala w niezmienionym skladzie, a trener Griszczuk coraz bardziej wykorzystywal non stop tych samych graczy, to moglo wiec byc powodem ich słabszej formy. Pod małym naciskiem kibicow, trener Czarnych byl zmuszony do czestszego wprowadzania Tomka Zablockiego na parkiet, co jak wiemy oplacilo mu sie. Tomek wykonuje to co umie najlepiej - rzuca za 3, z bardzo dobrym skutkiem a z tego co czytalem pod wodza Griszczuka zaczal lepiej bronic, a wlasnie obrona byla jego duzym mankamentem. Ekipa ze Slupska grala w rozgrywanym tydzien temu Pucharze Polski, gdzie pokonala w I rundzie mocno osłabiony WKS Skask Wrocław. W drugiej rundzie niestety juz nie sprostala Anwilowi Włocławek, ktory jak sie pozniej okazalo - wygral cala impreze. Ale nie o wynikach chce tu mowic. Wiele graczy obudzilo sie, a w koncu upragniony urlop dostali Dunn i Barlett. Zablocki, Cesnauskis, Tucker graja coraz wiecej i na pewno to zaprocentuje w przyszlosci. Co wiecej zwiekszylo sie pole manewru Igora Griszczuka na ławce, bo graczy do dyspozycji ma o wiele wiecej. Do zespolu doszedl takze silny skrzydlowy Evaldas Jocys, ktory moze udanie zastepowac Barletta na parkiecie. Wierze ze ekipa Czarnych w koncu nabrała wiatru w zagle i zacznie grac tak jak potrafi najlepiej. Handicap nie jest az tak duzy i na pewno ekipe Griszczuka strac na win powyzej 6 pkt, ale zadanie to nie bedzie łatwe. W koncu sa to derby a Koszalin ostatnio pokazuje ze grac potrafi. Moze i jest to zlepek indiwidualnosci, ale badz co badz pokonali ostatnio jedna z najsilniejszych ekip czyli Turow. Nie bede gral w tym meczu zakladu typu u/o bo nie wiem co mam sie spodziewac po obronie Czarnych lub Koszalina. Mozemy byc swiadkami ostrego rzucania, jak i solidnej obrony zespolu ze Słupska. Zaryzykuje i zagram Czarnych z handicapem, a kurs 1.90 na pewno kusi. [ Linked Image] vs [ Linked Image] Polpharma Starogard Gdański - Anwil Włocławek TYPY: 1) Polpharma Starogard Gdański - Anwil Włocławek --- 1 --- 2.25 (Expekt) 2) Polpharma Starogard Gdański - Anwil Włocławek --- under 159.5 --- 1.90 (Expekt) Data i godzina rozpoczecia meczu: 18.02.2007 (niedziela), godz. 15:00Ja mam troche odmienne zdanie niz Ignorator. Polpharma to zespol ktory we wlasnej hali moze spłatac niezlego psikusa Anwilowi. Zreszta bedziemy mogli sie o tym przekonac juz w niedziele na wlasne oczy bowiem spotkanie to pokaze TV 4. I bardzo dobrze bo czasami lubie obejrzec taka koszykowke jaka prezentuje Polpharma czyli cos w stylu run and gun. Wiekszosc napisal o meczu juz Ignorator, ale to spotkanie potraktuje troche jako UD. Polpharma ma na pewno swietnych strzelcow w swoich szeregach a mecz w Pucharze Polski byl bardzo pomocny dla nowego nabytku Aptekarzy czyli Dawida Logana ktory zastapil w zespole J. Crowe, za ktorym srednio przepadalem, bo jako PG to wiele mu brakuje do Harringtona. W Pucharze Polski rzucil 22 pkt na dobrym procencie z gry. Mam nadzieje ze byla to pierwsza oznaka solidnych treningow a mecz z Wlocławkiem bedzie dla Logana rownie udany jak ten pucharowy. W zespole polpharmy nie zagra Misiewicz, chociaz czy jest to duze oslabienie to watpie. Anwil zaczal naprawde dobrze grac i tak jak pisze Ignorator wygrana PP doda im na pewno wiecej otuchy. Ciezki to bedzie mecz, ale dla mnie łaczac aspekty kibicowskie jak i bukmacherskie postawienie na Polpharme i kibicowanie im bedzie idealnym rozwiazaniem. Gram tez under w tym meczu. Linia wysoka a nie spodziewam sie mega ostrego strzelania, zwazywszy na to ze Anwil jednak pod wodza Pipana niezle broni i nie daje sobie rzucac tyle punktow jak na poczatku sezonu kiedy to ekipie z Włocławka mowiac delikatnie, nie wiodlo sie najlepiej. To tylko moje przemyslenia, kurs 2.25 w Expie wart zagrania, a co mi tam! Zaryzykuje - moze mi sie poszczesci. Mecz Turów - Polpak i granie na Turow po kursie ~ 1.25 mija sie z celem. Jesli juz skłanialbym sie na dodatnie handi na Polpak, ktory wzmocniony podczas przerwy na PP, moze powalyczyc w tym meczu i nie jest skazany na porazke. Linia 139.5 tez cholernie ciezka. Ostrego rzucania raczej nikt z nas sie nie spodziewa, ale jesli ktorys z zawodnikow ma dzien konia to moze pasc kazda ilosc oczek. Ciezko cos tu prognozowac, chyba nie podjalbym sie grania u/o w tym meczu. Natomiast granie w Toto - Mix pary Kelati - Hamilton i postawienie po kursie 1.65 na Kelatiego wydaje sie byc fajna opcja. Hamilton nie dostaje od Flevarakisa az tyle minut ostatnimi czasy a i gała mu sie troche pogorszyla. Kelati to strzelec jakich malo w tej lidze i moze byc to fajny typ w tym meczu. No ale to tylko takie male sugestie. pzdr i udanego typowania :PIWO:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Kurde, juz niedlugo PLK a mi ciagle malo.
Tak szukam i szukam jakiegos fajnego typku i coraz bardziej jestem przekonany do Polonii Warszawa.
Kurs lekko ponad 2, ale zagrac mozna. Coraz szersza ławka rezerwowych, nowi, ciekawi gracze, chyba jednak zaryzkuje.
Co o tym sadzicie?
pzdr :PIWO:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Kurde, juz niedlugo PLK a mi ciagle malo. Tak szukam i szukam jakiegos fajnego typku i coraz bardziej jestem przekonany do Polonii Warszawa. Kurs lekko ponad 2, ale zagrac mozna. Coraz szersza ławka rezerwowych, nowi, ciekawi gracze, chyba jednak zaryzkuje. Co o tym sadzicie? siema shane  ja wzielem Polonie sadze ze maja lepszych obcokrajowcow do tego dochodzi nowy ten z nba oraz brak luszczewskiego w zniczu najlepszego polaka tej ekipy i czolowego gracze tej ekipy  w toto po wzielem po 2.3 oraz polonia +3 :)) pozdro pzdr :PIWO:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
aha no i z par to w toto zagralem Dunn - Hunter 2 po kursie 1.65 gdyz Dunn niewiele ostatnio rzuca a i wiecej graczy w czarnych jets do rzucania a w Azsie Hunter wiecej gra i rzuca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 675 |
Typ na Kelatiego jest dobrym typem! Tez mam go zagranego, pozdro! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
shane undera szukałbym gdzie indziej...zaryzykuję stwierdzenie ,że jeżeli Polpharma ma wygrac to musi być over;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
a ja bym nie stawial na kelatiego, polpak ma w miare szybkich obroncow, pewnie dzisiaj kelati sobie porzuca z dystansu a jak bedzie w chodzil pod kosz to dostanie czape od nany, no i hamilton oddaje duzo rzutow z gry, wystarczy, ze polowa mu wejdzie i ciezko bedzie kelatiemu go przebic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
@ zw1
Byc moze. Nie mowie nie. To po prostu taki typ przez TV jak ja to napisalem. Po wczorajszym niezwykle udanym dniu, moge dzis stracic nawet, chociaz nie ukrywam ze cieszylbym sie gdyby powyzsze dwa typy weszly.
Ja w Toto - Mix skusilbym sie jeszcze na granie Pluty w parze z Harringtonem. Kurs 1.70, a wydaje mi sie ze szansa jest spora. Harry ostatnio nie rzuca za duzo, byc moze sie to zmieni po odejsciu Crowe, no ale jest tez Logan, o tym nie mozna zapomniec. W Polpharmie sa ludzie ktorzy rzucac potrafia, a Harrington od poczatku sezonu juz nie ma takiego zadania. Jest on chyba taki uspokajaczem gry... tej szalonej gry Polpharmy. Obrona Anwilu + obecne zadania Harrego = Pluta wychodzi obronna reka z tej rywalizacji. To moje zdanie. Miejmy tez nadzieje ze Andrzej swoje tez rzuci...
Jak oceniacie inne mecze? Prokom - Stal? WKS - Kager? Gra ktos cos?
pzdr :PIWO:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
Co do meczu Śląsk - Kager chyba lekko sprobuje na Kager...  mysle ze po ostatnich przemeblowaniach w skladzie slask juz nie bedzie a przynamniej w chwili obecnej nie jest monolitem... z tego co wiem to wielki placz jest w szeregach kibicow po zatrudnieniu Branduna Hughesa... co do Zendona ( ale matka go skrzywdzila  ) hmmm jakos ciezko bylo mi wyszukac gdzie dluzej zagrzal miejsca i pogral na chociaz srednim poziomie... Co do obrony slaska naprawde to juz nie jest ta obrona albo nie wiem mieli dzien wolnego w obronie jak bylem na meczu z Anwilem... widoczny jest brak lidera w druzynie... Dean Oliver hmmm czasen mu sie tylko udaje... Kager przyjedzie do Wrocławia w najsilniejszym składzie. W niedziele zagra już ich pierwszych rozgrywający Courtney Eldridge. Mysle ze Eldridge + Aaron Pettway + Gintaras Kadziulis wygraja ten mecz... mysle ze Kager ma naprawde ciekawy zespol ktory moze sprawic niespodzianke... Panowie mysle ze jednak dzisiaj Thomas Kelati poszaleje ostatnio w super formie... + wlasne kosze i parkiet... jak to mawia Kijek  to Kevin nie poradzi sobie z obrona Turowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
shane undera szukałbym gdzie indziej...zaryzykuję stwierdzenie ,że jeżeli Polpharma ma wygrac to musi być over;) Jeśli o undery w dzisiejszych spotkaniach chodzi to ja poszukałbym go tam gdzie ...najniższa linia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057 |
Nie wiem czy o ten mecz chodzi ale ja na polpak widzę overka i tak zagrałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Nie wiem czy o ten mecz chodzi ale ja na polpak widzę overka i tak zagrałem. over bedzie ale przy 2 dogrywkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057 |
aha w unibecie jest linia 135,5 , bo 139 to już bym się trochę bał
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
aha w unibecie jest linia 135,5 , bo 139 to już bym się trochę bał Mówiąc krótko dałeś się nabrać na klasyczną podpuchę Unibetu... jedną z wielu zresztą... tzw. syndrom 1.72  Nie znaczy to jednak, że szans na zwycięstwo nie masz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057 |
Akurat w uni kursy u/o wchodza te wyższe  I to wiem. Po analizie spojrzałem na ten kurs i nabrałem trochę podejrzeń ale już kliknąłem zatwierdź więc pozostaje czekać. No ale typu nikomu nie polecam bo ogólnie śliska sprawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
shane undera szukałbym gdzie indziej...zaryzykuję stwierdzenie ,że jeżeli Polpharma ma wygrac to musi być over;) Gratuluje zw1 :PIWO:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|