|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 117 |
Potwierdzam bezproblmową wypłatę na NT większej sumki po ściągnięciu bonusu NEWUSER100 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284 |
ja tak samo  wyplate zlecilem o 1 w nocy, okolo 11 zadzwonila do mnie mila pani, krotka rozmowa weryfikacyjna i kolo 17 kasa byla juz przelana na konto mb 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Kolezanka wplacila, zrobila obrot( z moja mala pomoca ;)),dostala bonus,zlecila wyplate,na drugi dzien na koncie MB i nie bylo zadnych problemow ,plus dla firmy i dzieki za info o promocji. No co ty, masz tylką jedną koleżankę ?  No co ty ,dwie  tylko niewiem o co ci chodzi?????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
MeteorBB/thepilator , dzięki za info. Cieszę się, że udało się Wam bezproblemowo skorzystać z bonusu NEWUSER100. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
Kolezanka wplacila, zrobila obrot( z moja mala pomoca ;)),dostala bonus,zlecila wyplate,na drugi dzien na koncie MB i nie bylo zadnych problemow ,plus dla firmy i dzieki za info o promocji.
Ps. Moge zalozyc konto na kogos z rodziny,bo na party juz mialem konto i tutaj nie moge na siebie.Robil ktos tak i z jakim skutkiem?? ponawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51 |
Witam A zakład 100% book też zalicza się do obrotu tego bonusa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Czy zawsze obowiazkowe jest potwierdzanie danych telefonicznie? Bo ja na razie nic nie dostalem na maila. Chyba, ze to dopiero po tym jak wplace bedzie wyslane? A co do tych numerow: to sa jakies, ktore da sie wykrecic z komorki. Bo ja na razie nie mam dostepu do stacjonarnego i to byloby utrudnienie .....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Czy zawsze obowiazkowe jest potwierdzanie danych telefonicznie? Bo ja na razie nic nie dostalem na maila. Chyba, ze to dopiero po tym jak wplace bedzie wyslane? A co do tych numerow: to sa jakies, ktore da sie wykrecic z komorki. Bo ja na razie nie mam dostepu do stacjonarnego i to byloby utrudnienie ..... nie zawsze ,czasem nie musisz nic wysylac,ani nie odbierac zadnych telefonow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
james-1, nie powinno być problemu. Najlepiej żeby tak osoba nie grała z tego samego kompa.
nyhmuj, podejrzewam że nie, ale możesz postawić symbolicznie i zobaczyć czy zmieni to na koncie obrót, który jeszcze musisz wykonać.
============ 100% bonus do $100 w PartyBets, wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocji NEWUSER100
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Przed kilkoma minutami założyłem konto u klona GB - narazie wszystko obyło się bez najmniejszych problemów. Zadeklarowałem całe 100USD (bonus) - czyli teraz mam po prostu obrócić 600$ (1.60) i czekać na samoczynne dopisanie bonusu - czy może musze dokonać jeszcze jakiś kroczków - aby póxniej uniknąc jakiś problemów - za odpowiedź THX
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Bonus jest automatycznie "uwalniany" po dokonaniu obrotu. Można tam też sprawdzić gdzieś na koncie ile jeszcze zostało obrotu do zrobienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
panowie - ile jest czasu aby wykonac obrót w celu uwolnienia bonusa tego 100 dolców oraz czy można wpłacac do nich kartą ? proszę o info
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Mam takie pytanie, zarejestrowałem się ale występuje mi błąd podczas logowania "Twoje konto jest kontem PlayMoney. Nie możesz więc postawiać zakładów zanim nie dokonasz wpłaty na swoje konto PartyAccount." Wiem że muszę dokonać depozytu ale skąd oni beda wiedzieli że to z mojego konta MB skoro przez ten błąd nie moge się zalogować na PartyBets?
Może troche głupie pytanie ale 100$ to jednak jakis wiekszy grosz więc wolę się upewnić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Crossmen, szczerze nie wiem, ale na pewno masz 2-3 miesiące na dokonanie obrotu, a być może w ogóle nie ma limitu czasowego.
Darkoo, czy zarejestrowałeś się na stronie PartyBets? Po zalogowaniu się powinieneś móc dokonać wpłaty - play account jedynie oznacza iż nie grałeś jeszcze za "prawdziwe" pieniądze. Natomiast jeśli chodzi o MB to numerem konta tam jest właśnie adres email, dlatego ten adres musi się zgadzać zarówno na koncie MB jak i PB.
============ 100% bonus do $100 w PartyBets, wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocji NEWUSER100
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
Witam! O co tu chodzi ??? Wpłaciłem jakiś czas temu 100 $ (kartą) w celu wtopienia lub zrobienia obrotu i otrzymania bonusa. Niestety los jak wicher i wtopiłem. Dziś postanowiłem dopłacić (przez MB) aby dociągnąć do wymaganego obroty (lub wtopić) i jaja ! Z MB kasę mi ściągnęło, natomiast cashier na party zaczął się w kółko odświeżać, bez widocznych efektów. Po dziesięciu minutach zwątpiłem i wylogowałem się. Efekt jest taki, iż pieniądze z MB mam ściągnięte a na party w cashie'rze PUSTO !!! No nie mówcie że oni nie księgują wpłat z MB wczasie rzeczywistym ??? Ogólnie czuję niesmak, tym bardziej że nie zdąże już wtopić meczu o 15.00. Pierwszy raz mam taką sytuację (a wtapiałem już u różnych buków) ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Czyli rozumiem, że jeśli mam założone konto w PartyPoker i chociaż na nie jeszcze nie wpłacałem żadnego depozytu z tej promocji juz skorzystać nie mogę ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
Fajna firma - dalej nic. POLECAM, zaoszczędzą czasu na wtapianiu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wtapiacz, napisz do supportu. Wszystkie wpłaty są w czasie rzeczywistym.
meyde9, jeśli nie masz "real-money account" w PartyPoker to możesz się zarejestrować na PartyBets i skorzystać z promocji.
============ 100% bonus do $100 w PartyBets, wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocji NEWUSER100
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
Kurczę minęło 26 h a w mojej sprawie dalej nic (kasy na koncie brak). Napisałem do supportu ale po polsku, zastanawiam się czy jednak nie trzeba napisać po angielsku. Tylko obawiam się że jak ja im opiszę całą sytuację po angielsku to oni zupełnie nie zrozumieją o co mi chodzi (polish english). Czy do ichniego supportu można pisać po polsku ( mają polską wersję strony więc powinna chyba taka możliwość być ) ??? Nie wiem co robić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
I co jak te promo funkcjonuje , trzeba mieć konto w Party Ppoker? BO z rejestracją prze kolosalne problemy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|