|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
- od kilku lat pracuje jako informatyk - skonczylem studia informatyczne - posiadam tytul MCP (Microsoft Certified Professional) i jestem w trakcie uzyskiwania tytulow MCSE i MCDBA
ale "cudow" tej firmy nie potrafie zrozumiec! moze ktos mi pomoze
a) uruchomic Excel b) w pole A1 wpisac:5 c) w pole A2 wpisac:0,1 d) w pole A3 wpisac:-5 e) w pole A4 wpisac:-0,1 f) w pole A6 wpisac:=SUMA(A1:A5) g) wytrzeszczyc oczy!! h) odpoczac chwilke i) zmienic wartosc w polu A1 na:3 j) zmienic wartosc w polu A3na:-3 k) usmiechnac sie bo wynik jest zgodny z oczekiwaniami logicznie myslacej istoty l) w pole A5 wpisac: 0 m) dalej sie usmiechac - bo co mozna w takie sytuacji innego uczynic????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
czesc Jak to wyczailes? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zajebista sprawa napisz do microsoftu to moze ci zatrudnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
DMK, tak z ciekawości jak można zostać MCP (Microsoft Certified Professional)?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
na tej stonie jest wszystko Microsoft [ microsoft.com] tytul MCP jest najlatwiejszy do uzyskania i wystarczy zdac 1 exam dotyczacy jakiegos wybranego produktu tytul MCSE to 7 takich exam'ow (dosc scisle okreslonych przez MS) jak bedziesz zainterseowy to wyslij maila na priva (posiadam tez wiekszosc materialow szkoleniowych)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
ale wał  na następnych zajęciach z excela poruszę tą kwestię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
- posiadam tytul MCP (Microsoft Certified Professional) i jestem w trakcie uzyskiwania tytulow MCSE i MCDBA
a 2 tyg temu pytałem kto to posiada chetnych nie było hehe, zgłosze sie na priva
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
a wlasnie z czgeo amsz tytul jesli mozna spytac?? (w tym roku mecze wszystkie 3 z administarcji sieci i szukam kogośkto to posiada)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,708 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,708 Likes: 12 |
Czy zauwazyles moze ,ze to jest temat z 2001 roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
pffff wydymali mnie, f4ls0n ban 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
f4ls0n ban  porque?? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka