|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Z tego co widzę to jest tu wielu miłośników piwa z czego się cieszę bo sam nie stronię od nektaru Bogów. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Najważniejsze pytanie to... który najbardziej uwielbiacie? Moim ulubionym piwem jest Krakus (grupa Żywiec). Jeśli go widze na półce to nie sięgam bo żadne inne piwo. Szkoda tylko, że nie można go z beczki dostać... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
zdecydowanie Pilsner Urquell! z polskich Zywiec, Tyskie bron Boze przed kur***kim, przepraszam: krolewskim [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Stanowczo Tyskie, jak najbardziej Pilsner Urquell czasami Lech no i ostatnio nie wiem czemu ale Heineken mi zasmakowal. A z dawnych dobrych czasow to jeszcze 10,5. A tak z drugiej beczki to stary pracuje dla filii piwowarskiej "Lech" w Zielonej Gorze wiec piwa ci u nas dostatek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Aha zapomnialem jeszcze o jednym
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Hehe wiecej browca na forum a nagrody w konkursach to powinny byc talony na beczki z piwem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155 |
Och piękny temat!!!!!
Po upadku mojego miejscowego piwowarstwa(patriotyzm lokalny )czego nie mogłem przez dłuższy czas przeboleć,mimo iz jestem z Polski północnej słoniłem sie ku Tyskimu i od klkiu lat bardzo sobie chwale ten wyrób.Oczywiście aktualnie raczę się płynem w oczekiwaniu na Martine. Pozdrawiam wszystkich amatorów tego napoju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
LECH PREMIUM HEINEKEN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Zazwyczaj to u nas nie wiem jak w innych miastach pije sie spirytus rozrabiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale skoro temat o piwku, tu tak: Najlepszy chyba jest Pilsner czarny (dostepny w marktach Real - 1.89) nastepnie Warka (choc ostatnio jakas slodka sie zrobila) no i na trzecim miejscu moze umieszcze qrde nie wiem jak sie nazywa ale jest to takie czeskie pifko ze jak je wlejesz do szklany to sie swieca takie jakby swiatelka w nim (nie jescze nie pilem) Tak swiatelka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakby takie odblaski, nie wiem co to jest ale pifko jest dobre.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704 |
U mnie to wygląda tak: 1. Żywiec 2. Lech 3. Zlaty Bazant.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Lepsze sa driny, no ale skoro mowa o piwie to Zywiec i 10,5. U nas w miescie znany jest Brok taki syf ze sie chce zygac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie wiem jak to mozna pic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
SebaS, jeśli chodzi o Brok to jedynie Brok Premium. Całkiem niezły, ale Sambor czy Martin odpadają. Lecha i Tyskie nie piję z pewnych powodów. Ale najbardziej unikam Bosmana. Nie wiem, może się polepszyło, ale kilka lat temu było nie do spożycia.
Z czeskich piw lubię Budweisera (nie mylić z nieudaną amerykańska próbą warzenia piwa) i Radegasta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
A co powiecie o czeskim Primatorze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dobre piwko stary mnie do niego namowil i jest calkiem gut.
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
Wareczke preferuje, pozatym Keltsa, Heinekena (nie wiem czemu ale Heineken pachnie mi maryśką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oraz piwa belgijskie- oni to maja wyobraznie, ze wszystkiego piwo zrobia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Bosman najgorszy latem; Z czeskich pamiętam Kruszowickie (Imperial) oraz Staropramen. Oba dobre po przystępnych cenach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
Zapomnialem o Staropramenie. Pozatym czasem lubie walnac sobie porterka jakiegos. Bardzo lubie Guinessa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186 |
Właśnie popijam Staropramena ( warunek musi być świeży - jakoś nie wierzę w leżakowanie w zielonych butelkach), a najczęściej to butelkowe TYSKIE, a beczkowy LECH.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438 |
TYSKIE RULEZ!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam
dobry temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Uwielbiam Guinness. Z polskich zamienników było kiedyś takie piwko o nieco podobnym smaku, ale chyba dali ciała bo już go nie widzę na rynku. Z naszych Warka strong i Okocim mocny.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
Oryginalnie wysłał hpc: [qb]........ Z naszych Warka strong i Okocim mocny..... [/qb] To racja, kiedys jak sie nie sportowalem to smakowalem wlasnie w tych piwkach, teraz zreszta tez, ale oczywiscie mniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Nie uwazam siebie za duzego znalca piwa,ale musze tez cos dolozycz bo wczoraj bylem w jednej Polskiej kawiarni i jak znow widzialem Polskie piwo/to mialem po nastroju/ ,gdyby tam nie lali BARDZO dobre IRLANDZKIE piwo Murphys to bym zrezygnowal z picia piwa w tym lokalu.W Czechach jest nie mozliwe zeby barman nalal piwo 0.5 a one do 1.minuty ztracilo pianke..FUJ.....takie piwo bez pianki nazywa sie w Czechach KOZA i nikt go juz bez pianki nie wypije/moze bezrobotni i bezdomni/.Nie rozumiem jak ktos w Polsce moze takie piwo pic.Irlandzkie piwo ktore pilem wczoraj to trzymalo pianke jak smietanke az do konca i jak go juz wypilem to jeszcze sporo jej zostalo na dnie....tak,to uwazam za dobre piwo.A plakac mi sie chcialo nad tymi ludzmi co pili Polskie piwo bez pianki. :eek: :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: I powiedzialem sobie ze Polskie piwo lane bede pil moze 1 w roku, lub bede pil tylko butelkowe bo tam moge lac sobie po troszkach do szklanki i robic sobie pianke sam...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
1.BROWAR Łomża <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|