Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#97303 26/01/2002 05:39
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Z tego co widzę to jest tu wielu miłośników piwa z czego się cieszę bo sam nie stronię od nektaru Bogów. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Najważniejsze pytanie to... który najbardziej uwielbiacie? Moim ulubionym piwem jest Krakus (grupa Żywiec). Jeśli go widze na półce to nie sięgam bo żadne inne piwo. Szkoda tylko, że nie można go z beczki dostać... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#97304 26/01/2002 05:47
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
zdecydowanie Pilsner Urquell!

z polskich Zywiec, Tyskie

bron Boze przed kur***kim, przepraszam: krolewskim [Linked Image]

#97305 26/01/2002 06:50
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Stanowczo Tyskie, jak najbardziej Pilsner Urquell czasami Lech no i ostatnio nie wiem czemu ale Heineken mi zasmakowal. A z dawnych dobrych czasow to jeszcze 10,5.
A tak z drugiej beczki to stary pracuje dla filii piwowarskiej "Lech" w Zielonej Gorze wiec piwa ci u nas dostatek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

SLAV

#97306 26/01/2002 06:52
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Aha zapomnialem jeszcze o jednym


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:


Hehe wiecej browca na forum a nagrody w konkursach to powinny byc talony na beczki z piwem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV

#97307 26/01/2002 06:59
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
E
member
member
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
Och piękny temat!!!!!

Po upadku mojego miejscowego piwowarstwa(patriotyzm lokalny )czego nie mogłem przez dłuższy czas przeboleć,mimo iz jestem z Polski północnej słoniłem sie ku Tyskimu i od klkiu lat bardzo sobie chwale ten wyrób.Oczywiście aktualnie raczę się płynem w oczekiwaniu na Martine.
Pozdrawiam wszystkich amatorów tego napoju.

#97308 26/01/2002 15:54
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
LECH PREMIUM
HEINEKEN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#97309 26/01/2002 17:09
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Zazwyczaj to u nas nie wiem jak w innych miastach pije sie spirytus rozrabiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ale skoro temat o piwku, tu tak: Najlepszy chyba jest Pilsner czarny (dostepny w marktach Real - 1.89) nastepnie Warka (choc ostatnio jakas slodka sie zrobila) no i na trzecim miejscu moze umieszcze qrde nie wiem jak sie nazywa ale jest to takie czeskie pifko ze jak je wlejesz do szklany to sie swieca takie jakby swiatelka w nim (nie jescze nie pilem) Tak swiatelka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakby takie odblaski, nie wiem co to jest ale pifko jest dobre.

#97310 26/01/2002 17:19
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
U mnie to wygląda tak:
1. Żywiec
2. Lech
3. Zlaty Bazant.

#97311 26/01/2002 17:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Lepsze sa driny, no ale skoro mowa o piwie to Zywiec i 10,5. U nas w miescie znany jest Brok taki syf ze sie chce zygac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie wiem jak to mozna pic.

#97312 26/01/2002 17:49
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
SebaS, jeśli chodzi o Brok to jedynie Brok Premium. Całkiem niezły, ale Sambor czy Martin odpadają. Lecha i Tyskie nie piję z pewnych powodów. Ale najbardziej unikam Bosmana. Nie wiem, może się polepszyło, ale kilka lat temu było nie do spożycia.

Z czeskich piw lubię Budweisera (nie mylić z nieudaną amerykańska próbą warzenia piwa) i Radegasta.

#97313 26/01/2002 18:29
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
A co powiecie o czeskim Primatorze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dobre piwko stary mnie do niego namowil i jest calkiem gut.

SLAV

#97314 26/01/2002 19:49
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
Wareczke preferuje, pozatym Keltsa, Heinekena (nie wiem czemu ale Heineken pachnie mi maryśką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oraz piwa belgijskie- oni to maja wyobraznie, ze wszystkiego piwo zrobia.

#97315 26/01/2002 20:28
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Bosman najgorszy latem;
Z czeskich pamiętam Kruszowickie (Imperial) oraz Staropramen. Oba dobre po przystępnych cenach.

#97316 26/01/2002 20:40
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
Zapomnialem o Staropramenie. Pozatym czasem lubie walnac sobie porterka jakiegos. Bardzo lubie Guinessa.

#97317 27/01/2002 02:43
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
Właśnie popijam Staropramena ( warunek musi być świeży - jakoś nie wierzę w leżakowanie w zielonych butelkach), a najczęściej to butelkowe TYSKIE, a beczkowy LECH.

#97318 27/01/2002 04:33
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
TYSKIE RULEZ!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#97319 27/01/2002 05:25
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam

dobry temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Uwielbiam Guinness.
Z polskich zamienników było kiedyś takie piwko o nieco podobnym smaku, ale chyba dali ciała bo już go nie widzę na rynku.
Z naszych Warka strong i Okocim mocny.

Pozdrawiam

#97320 27/01/2002 06:04
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
Quote
Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]........
Z naszych Warka strong i Okocim mocny.....
[/qb]

To racja, kiedys jak sie nie sportowalem to smakowalem wlasnie w tych piwkach, teraz zreszta tez, ale oczywiscie mniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

#97321 27/01/2002 13:14
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Nie uwazam siebie za duzego znalca piwa,ale musze tez cos dolozycz bo wczoraj bylem w jednej Polskiej kawiarni i jak znow widzialem Polskie piwo/to mialem po nastroju/ ,gdyby tam nie lali BARDZO dobre IRLANDZKIE piwo Murphys to bym zrezygnowal z picia piwa w tym lokalu.W Czechach jest nie mozliwe zeby barman nalal piwo 0.5 a one do 1.minuty ztracilo pianke..FUJ.....takie piwo bez pianki nazywa sie w Czechach KOZA i nikt go juz bez pianki nie wypije/moze bezrobotni i bezdomni/.Nie rozumiem jak ktos w Polsce moze takie piwo pic.Irlandzkie piwo ktore pilem wczoraj to trzymalo pianke jak smietanke az do konca i jak go juz wypilem to jeszcze sporo jej zostalo na dnie....tak,to uwazam za dobre piwo.A plakac mi sie chcialo nad tymi ludzmi co pili Polskie piwo bez pianki. :eek: :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
I powiedzialem sobie ze Polskie piwo lane bede pil moze 1 w roku, lub bede pil tylko butelkowe bo tam moge lac sobie po troszkach do szklanki i robic sobie pianke sam...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#97322 27/01/2002 14:33
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
1.BROWAR Łomża
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, burbon, rymoholik, $-man, Sensei), 1,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1