Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#97323 27/01/2002 14:44
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
Drak!
Problem nie leży tyle "głównie" moim zdaniem w polskim piwie tylko w tym ile w nim jest wody (bo nie wszystkie nasze piwa są złe , niektóre są nawet dobre , bardzo dobre: Tyskie , Żywiec ,Lech ,Warka czerwona ( not strong - za słodki i śmierdzi sorki, że obrzydzam ale nie znoszę tego zapachu pod nosem).
Jednak Pijąc w naszych pubach,kawiarniach lane z beczki często piję różne dla próby i qrwa odnosze nie odparte wrażenie ,żę piję jeden i ten sam syf.
Dlatego zarzekłem się , że lane piję tylko w dwóch sprawdzonych pubach a gdzie indziej tylko butelkowe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Pozdrowienia dla wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
i jeszcze jedne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
ale fajny temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#97324 31/01/2002 01:56
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Drugi raz z rzędu nie mogłem dostać Krakusa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Chyba zmienię sklep...

Dzisiaj podłączyłem w swoim pokoju małą lodówkę Żywca, którą kupiłem od bankrutującego pubu. Wspaniała sprawa, dwie skrzynki piwa już się chłodzą... szkoda tylko, że nie Krakusa...

#97325 31/01/2002 02:13
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
Witam,

ja najczesciej racze sie Zywczykiem. Choc w chwili obecnej wlewam w siebie cos co sie FISHER nazywa. Nawet nie wiem, skad trunek pochodzi (bo etykieta skromna ilosc informacji zawiera), ale jak PIEKNIE wchodzi. A jak SMAKUJE......... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Szkoda, ze butla ma tylko 0.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Wasze zdrowie!!!

#97326 31/01/2002 02:29
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Witam!
Pamietam,ze pare lat temu pijalem m.in. 10,5, warke stronga i sam juz nie pamietam! Oststnie dwa lata staly glownie pod znakiem lecha, lecz ostatnich pare miesiecy to juz glownie zywiec! Zywiec jest dobry na wszystko!!! Choc ostatnio w jednej knajpce pijam warke z beczki bo jest naprawde niezla (dotad raczej mi nie smakowala).
Wlasnie wypilem sobie zywczyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale wiecej nie mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Pozdro dla wszystkich piwoszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#97327 31/01/2002 02:59
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
poniewaz zyjemy w chorym kraju, wiec reklama alkoholu jest zabroniona. a przez to jestesmy skazani na proszki, podpaski etc.

jestem ciekaw, ktora reklama piwa sie Wam najbardziej podoba?

z reklam telewizyjnych nie do przebicia wg mnie jest reklama pseudopiwa, czyli Krolewskiego :-)

z reklam bilbordowych zdecydowanie seria Zywca!, a najlepsza to "Zywiec od slowackiej strony"!!!!

#97328 31/01/2002 03:25
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
DMK, powiedz mi kiedy ostatni raz piles Królewskie?
Moze nie jest to to piwo sprzed wprowadzenmia pasteryzacji, ale napewno teraz nie sa to te szczochy co kiedys.

#97329 31/01/2002 03:35
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał Tytus the Red:
[qb]DMK, powiedz mi kiedy ostatni raz piles Królewskie?
Moze nie jest to to piwo sprzed wprowadzenmia pasteryzacji, ale napewno teraz nie sa to te szczochy co kiedys.[/qb]
pierwszy raz je pilem niedawno - skusila mnie reklama - szukalem dluga u nas...
jak znalazlem to wiekszosc wylalem!

#97330 31/01/2002 04:16
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
DMK, z tym zakazem reklamy piwa też jestem wkurzony (zastanawiam się, który Talib w naszym parlamencie to zaproponował). Szlaban na mocne trunki potrafię zrozumieć, ale na piwo?

Z reklam telewizyjnych najbardziej mi się podobała ta Okocima gdzie żona prasuje i ciągle cos gada a gościu poprzez czarny punkt wyskakuje na browara. A tak z ciekawości to ta reklama Warki o gościach pracujących na platformie morskiej była filmowana w Norwegii, i podczas pobytu tam w ostatnie lato przypadkowo znalazłem się w tym barze gdzie kręcili sceny z piwem.

#97331 31/01/2002 04:16
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
Nie gustuje na codzien w Królewskim, ale nie pogardze (moze jakies zjełczałe kupiłeś). Ja natomiast nie lubie tyskiego i lecha (lecha pilsa lubie i to nawet bardzo, ale nigdzie go dostac nie mozna), bo dla mnie to sa szczochy- a przynajmniej to co sprzedaja w butelkach i puszkach we Wawie, natomiast jak bylem u znajomka w Katowicach na Tauzenie w pewnym pubie osiedlowym, to nie moglem uwiezyc ze pije Tyskie- to piwko bylo naprawde dobre, ale oczywiscie bylo z kija.

#97332 31/01/2002 04:35
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
nie wiem, moze bylo z "gorszej" dostawy, ale wiekszosc osob narzeka na to piwo. nawet moj ojciec, ktory wypije kazde bez mrugniecie sie skrzywil....
ale pewnie jak sie kiedys na jakims zjezdzie spotkamy to znajdziemy jakis wspolny browar ;-))

#97333 31/01/2002 04:41
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
ale dzieki zakazowi reklamy mamy piekne rekalmy, ktore wysmiewaja ustawe.
- mocno bezalkoholowe
- WTK Spolica (po zadzwonieniu pod numer infllinii: 'Polmos slucham....')

ostatnio ujela mnie reklama w pracie Grolsch'a:
na obrazku szyjka butelki, obok oczywiscie napis "PIWO BEZALKOHOLOWE', a na szyjce etykieta z napisem ALC.5%VOL.

#97334 31/01/2002 05:48
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
A najfajniejsze jest to w tym pieprzonym zakazie reklamy piwa ze kluby sportowe na tym traca kupe szmalu a co za tym idzie nie moga utrzymac i tak juz ubogiego poziomu prezentownego dotychczas. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jezeli na forum jest jakis polityk to ja chetnie przez niego jakas petycje z fakami bym wyslal do Sejmu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> a najchetniej to bym jakiegos zlapal i wypatroszyl (czt. powiesil za jaja i odstrzelil glowe)


SLAV

#97335 31/01/2002 16:26
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie chcę wysuwać dziwnych hipotez, ale wygląda mi na to, że niektórzy polityci po prostu liczyli na łapówki (haracz) by utrzymać reklamowanie piwa. A jak nie dostali konkretnej "oferty" to odcięli kabel...

Zresztą dla mnie polski polityk kojarzy z kimś kto przede wszystkim załatwia własne interesy a Państwo kładzie na drugim miejscu. Jeszcze troche i pod względem korupcji dorównamy Nigerii.

#97336 31/01/2002 16:47
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
OKOCIM MOCNE


A ZMOCNIEJSZYCH TRUNKÓW
JACK DANIELS
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#97337 31/01/2002 16:54
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
Conrad, błąd- Państwo i wyborcow to spora czesc z nich ma kompletnie w dupie- nazrec sie, nachlac i pozwiedzac za darmoche przyjechali.

#97338 31/01/2002 21:08
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]A najfajniejsze jest to w tym pieprzonym zakazie reklamy piwa ze kluby sportowe na tym traca kupe szmalu a co za tym idzie nie moga utrzymac i tak juz ubogiego poziomu prezentownego dotychczas. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jezeli na forum jest jakis polityk to ja chetnie przez niego jakas petycje z fakami bym wyslal do Sejmu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> a najchetniej to bym jakiegos zlapal i wypatroszyl (czt. powiesil za jaja i odstrzelil glowe)


SLAV[/qb]

A może mają na uwadze dobro Narodu i wychowanie w tzw. trzeźwości ?! Mniej reklam, mniej wypijanego piwa, mniej upijących się ludzi, mniej pijących sportowców, mniej pijących piłkarzy....nie nie wierzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#97339 01/02/2002 01:20
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ten Brok Premium mi się powoli nudzi... Polecam EB ale i to duże ALE tylko w małych butelkach. Jest on rozlewany w Braniewie i według mnie jest dużo lepszy od tego w but. 0.5 litra.

#97340 01/02/2002 01:24
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
No cóż jak przystało na poznaniaka polecam LECHa, tylko nie Premium bo jest nie do upicia. A tak oprócz tego to jeszcze good jest Żywiec

#97341 01/02/2002 04:43
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]

A może mają na uwadze dobro Narodu i wychowanie w tzw. trzeźwości ?! Mniej reklam, mniej wypijanego piwa, mniej upijących się ludzi, mniej pijących sportowców, mniej pijących piłkarzy....nie nie wierzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]


No wlasnie tylko najgorzsze jest to Ufo ze nie tylko pilka na tym cierpi.
Przyklad, prosze bardzo, do niedawna sponsorem polskiej ligi koszykowki byl LECH a teraz no coz dupa LECHA ni ma.
Jeszcze przyklad, prosze bardzo, pochodze z miasta typowo zuzlowego ktorego wczesniej sponsorem byl miejscowy POLMOS, po wprowadzeniu przepisu klub zaczal bac sie o egzystencje na pierwszoligowym podworku chociaz wczesniej byl to klub ktory jako jeden z niewielu nie mial zaleglosci!!!!!!!!!!
A co maja powiedziec kluby ktorych jedyna forma utrzymania jest Browar albo Woda, np. VAN PUR RZESZOW. Oj szkoda gadac tylko jedno mnie zastanawia czy kolejne pokolenie politykow bedzie tak samo skorumpowane jak to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

W****iony na wszelkiej masci politykow SLAV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#97342 02/02/2002 06:36
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Najlepiej pić piwo miejscowe, bo jest raczej świeże. Na Mazurach "Łomża", w górach "Żywiec" i "Tyskie" na Kujawach "Kasztelan", wszędzie "Mocne Polskie". Kiedyś w Zielonej Górze warzyli "Jubilata" - najlepsze piwo świata.
Tylko "Lech" i "EB" to szczochy niezależnie od miejsca konsumpcji. ( bez urazy Pyry )
Z Poznania dobre jest za to "Reds".
A tak poza tym, to piwo najlepiej smakuje w plenerze - w parku, nad jeziorem itp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, forty, 11kera11), 655 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,008
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1