Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
#97363 04/08/2002 16:11
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Wam to dorze . Mój organizm nie zabardzo toleruje piwa . Już po 3 na drugi dzień mam strsznego kaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> dlatego ja raczej pije czystą wódkę , dżin lub rum z dodatkiem i co ciekwe do 0,5 l prawie nie mam kaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#97364 04/08/2002 16:40
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Witam!
Wg. mnie najlepsze piwo to Pilsner Urquell, uwazam ze jakosciowo to piwo nie ma sobie rownych,oczywiscie smak to kwestia gustu...
Z polskich oczywiscie Zywiec no i moze zielony Okocim za smak. Osobiscie nie rozumie jak mozna Tyskie uwazac za piwo z tzw. gornej polki, moim zdaniem sukces tego piwa polega tylko i wylacznie na doskonale przeprowadzanej kampanii reklamowej...
Czesto bywam za poludniowa granica i tam oprocz piwa wlewm w siebie whiskacze (50ml sredniego whiskacza jest rowna cenie piwa w polsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Jack Daniels jest niepowtarzalny...

#97365 04/08/2002 18:21
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
Jestem podobnego zdania jak chodzi o piwa rozlewane lokalnie. Polecam piwo czarnkowskie (dawne woj.pilskie)

#97366 04/08/2002 18:22
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
Carlsberg, EB, Steffl
Wszystkie koniecznie butelkowe

#97367 07/08/2002 14:45
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
Mi najbardziej smakuje TYSKIE!!!!
Szczególnie z butelki 0,66.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
TYSKIE PONAD WSZYSTKIE!!!!!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
PIWO TYCHY CZYŚCI KICHY!!!!!!

#97368 07/08/2002 15:43
Dołączył: May 2002
Posty: 322
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 322
A piliście już Tyskie mocne???

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#97369 07/08/2002 16:03
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
Perła chmielowa to nasza królowa :5gw:

Dla mnie to Lubelskie piwko ostatnio jest bardzo dobre. Polecam Wszystkim spróbować.

#97370 10/08/2002 21:06
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
C
member
member
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
Z krajowych Lech bezapelacyjnie!
Z zagramanicznych:
1.Desperados
2.Becks
3.Heineken

zdrówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#97371 10/08/2002 22:44
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dziś piłem Tyskie Dębowe-polecam!

#97372 11/08/2002 23:03
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Slavo's back with niu upodobania, z piwa to ostatnio rozkosztowałem się w Mekaxie czy jakoś tak i oczywiście w greckim Ouzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , a z tego bardziej normalnego piwa to oczywiście polecam niedawno przeze mnie wypróbowane piwo matki Hasseroder, nie wiem czy dobrze napisałem, ale browar jest niemiecki i jest poprostu miodzio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV

#97373 12/08/2002 01:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
staropramen to dopiero jest piwo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#97374 12/08/2002 17:39
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał forty:
[qb]Dziś piłem Tyskie Dębowe-polecam![/qb]
Witam
Doskonały wybór.Tyskie Dębowe jest w moim odczuciu jednym z najlepszych polskich piw z rodzaju piw jasnych mocnych.Ma doskonale zharmonizowany smak wspaniale współgrający z większą zawartością alkoholu.Moim zdaniem na polskim rynku piwa mocne są reprezentowane jeszcze przez czarny Okocim reszta jest dużą pomyłką.
Bardzo smakują mi również piwa tzw. górnej fermentacji.Tu dość przyzwoitym reprezentantem rodzimego browarnictwa jest PALM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> .Nie odstaje od produkcji zachodnioeuropejskiej.Oczywiście tu niedościgłym wzorem jest MURPHY'S (tylko ta cena w naszych marketach 6x0,33 ok 30 zł)
Z porterów cenię sobie ŻYWCA.
Podstawą diety są oczwiście piwa z rodzaju pils i premium jasne .Tu chlebem powszednim TYSKIE i LECH.Często piwa czeskie z racji bliskości granicy.Cenię STAROPRAMENA.
Z piwem pszenicznym miałem do czynienia dopiero w tym roku podczas pobytu u zachodnich sąsiadów.Nie pamiętam nazwy ale wrażenia były bardzo pozytywne.Poprostu kolejna pyszna odmiana najstarszego napoju świata.
No i obowiązkowo w czasie pobytu w jakim kolwiek miejscu próbuję piw regionalnych.Kujawiak ,Specjal z Elbląga,Namysłów kiedyś piwo ARTUS z Gdańska (ciekawe czy jeszcze je produkują) .Te marki w jakiś sposób kojarzą się z różnymi wakacjami.
Pozdrowko

#97375 12/08/2002 18:50
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
a ja wolę Carlsberga i inne Duńskie piwa,tak jak Tuborg i Faxe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#97376 12/08/2002 18:51
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A piliście herbatkę kapitańską ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#97377 12/08/2002 19:13
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Witam,

Moze nie jestem za bardzo oryginalny ale w mojej ulubionej knajpce pije zwykle nalewanego Zywca.

Za godne uwagi piwo uwazam Specjala z czarna nalepka. Piwo jest malo reklamowane i jest pewnie dlatego tanie (np. w Tawernie w Lebie 3 zl butelka, w "U Emila" w Kuźnicy jeszcze mniej)
Smak mi odpowiada i co wazniejsze jest zawsze taki sam co nie jest regula przy tanich piwach.

Kolejne warte uwagi piwo to Kelt ktroego mozna kupic na Slowacji. Jest jak na tamtejsze ceny dosc drogi ale ... mi smakowal

I jeszcze fajny napoj na slowackich stokach grane wino + 50 rumu. Tylko po kilku takich juz nie bardzo wychodzi jezdzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Wojtek

#97378 12/08/2002 19:24
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
a mnie, nomen omen, zostało właśnie na piwo po ostatniej kolejce LA.
chyba kupię, wsadzę do lodóki i po mocnym oziębieniu przyłożę sobie butelkę do czoła. Może pomoże.

#97379 16/08/2002 22:36
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Quote
Oryginalnie wysłał cossi:
[qb]Z krajowych Lech bezapelacyjnie!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Kiedys to tez bylo dla mnie najlepsze piwo, ale od jakis dwoch m-cy wydaje mi sie (nie tylko mi), że troche sie zje**lo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Czy tez macie takie odczucie??
Ostatnio najlepszy jest dla mnie Zywiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , dobre są tez Warka czerwona i Dojlidy Classic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam...

#97380 16/08/2002 22:37
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Quote
Oryginalnie wysłał grajek:
[qb]staropramen to dopiero jest piwo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Popieram. Dla mnie jedno z najlepszych (jak nie najlepsze) browarkow zagramanicznych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#97381 17/08/2002 19:08
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
1 Heineken butelkowy
2 Żywiec butelkowy
3. Pilzner z kija w Czechach

Nie znoszę:
1. Warka Strong-ani porter ani piwo-ch... wie co to jest?
Piwo z dolanym spirytem i cukrem ( chyba?)
2.Bosman
3. Wynalazki po 1,5 a la Biedronka -jest ich dziesiątki

#97382 20/08/2002 14:55
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
Witam
Było kiedyś w moim osiedlowym Mini-Malu piwo AMSTERDAM.To było piwo o największej zawartości alkoholu jakie w życiu spożywałem 11,4 %.Nie było może najsmaczniejsze ale procent był solidny.
I tu prośba ,może ktoś z was wie gdzie można w Polsce kupić piwo o większej zawartości alkoholu.Po prostu szukamy rekordu Polski.
Narka

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,913 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1