Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
#97383 20/08/2002 16:14
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
Lokalnie to w b-stoku Dojlidy, różnica niewielka między Herbowym Żubrem czy Clasikiem ale znam i takich co po Herbowym sraczkę miewają.
No i właśnie dlatego trzeba wyczuć właśny organizm by móc wychlać dużo bez wielkiego kaca na drugi dzień.
Każde nowe piwo jest dobre. Nowe butelki z huty itp. Później niedomyte itp. Zajebisty był na początku Żywiec w nowych butelkach teraz też jeszcze ok.
W knajpie piję zawsze najtańsze bo schodzi i jest świerze. MOże być nawet Królewskie. W B-stoku w mordowni 3zł.
Kiedyś Okocim mocny był po 3zł ale wcieło.
Napiszcie za ile w was browca w knajpach zapodają. w białostockim w mniejszych miastach to mażna kupić za 2,7zł. Niby nic ale jak przyjdziesz z dwoma bezrobotnymi golcami to nie jest łatwo ich napoić i sie wyrobić bo mordy to zawszew litrowe mają.

Bonus: Unibet
#97384 20/08/2002 16:35
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
To ja cię zmartwię Nikita, bo lepiej do Zielonej nie przyjeżdżaj, tutaj śrenio za pół literka trze bulnąć minimum 4 zyble. Zdarzają się czasami podrzędne knajpki gdzie można dostać za 3 złocisze, ale takich jest bardzo mało, a ja osobiście znam tylko jedną.
W związku z powyższym, wolę pić piwo w domu, wcześniej zakupione, albo w TESKO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , albo w hurtowni piwska, w której nomen omen mój starszy pracuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

SLAV

#97385 20/08/2002 16:46
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
nie da się pić w domu bo żonka nadaje a ja wolę jej nie słuszeć w tym czasie, ostatnio było parę dni fajnych bo pojechała do krakowa na papę. Ale zaraz wraca. W domu trzeba jednak posprzątać wywietrzyć po imprezie itd. W akademiku browca staraliśmuy się pic nie w pokojach a w tzw. klubie na krytarzu.
Są jebnięte knajpy gdzie piwo kosztuje np.5 a szczanie do tego 1. To wkurza.
A może ktoś z tu obecnych prowadzi pubik?

#97386 20/08/2002 16:54
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał nikita:
[qb]nie da się pić w domu bo żonka nadaje a ja wolę jej nie słuszeć w tym czasie, ostatnio było parę dni fajnych bo pojechała do krakowa na papę. Ale zaraz wraca. W domu trzeba jednak posprzątać wywietrzyć po imprezie itd.[/qb]
Kota nie ma myszu buszują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehe, czy jakoś tak.

SLAV

#97387 20/08/2002 17:49
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
ale na razie nie ma tak że dzisiaj idę na browca

#97388 21/08/2002 13:42
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
a jakie Dojlidy preferujesz Conrad?

#97389 21/08/2002 13:52
Dołączył: May 2002
Posty: 181
R
member
member
R Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 181
..a znacie takie lubielskie lokalne piwko PERŁA??..podczas studiów w lublinie o była podstawa..nie mówie..nie jest to rewelacja ale nieraz łezka sie zakreci jak wspomnienia wracają...

#97390 21/08/2002 13:58
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
aha czy ktoś gdzieś widział piwko Leżajsk, robią je jeszcze?

#97391 21/08/2002 14:01
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
Quote
Oryginalnie wysłał rondel:
[qb]..a znacie takie lubielskie lokalne piwko PERŁA??..podczas studiów w lublinie o była podstawa..nie mówie..nie jest to rewelacja ale nieraz łezka sie zakreci jak wspomnienia wracają...[/qb]
byłem w 1989 na chmielakach w krasnymstawie perły poszło co niemiara, ale po przyjeździe do domu dwa dojlidy stare niepasteryzowane zabiły "smak" czterdziestu pereł

#97392 29/08/2002 19:22
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
A propos, ktoś wspominał o mocnych piwkach, więc ja powiem od siebie, że w Zielonce (nie wiem jak w innych miastach) jest piwko Kopernik i ma 14%. W smaku takie sobie, ale jak ktoś lubi gulnąć to polecam, dwa takie porterki i :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

SLAV

#97393 30/08/2002 13:08
Dołączył: Jun 2002
Posty: 28
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 28
jak już jest mowa o mocnych browcach to serdecznie polecam TYSKIE DĘBOWE, smak bardzo zbliżony do zwykłego tyskacza jednak ma niewiarygodną moc, i idzie się tym naprawde dobrze udębić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#97394 02/09/2002 02:12
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
A mnie, powiem szczerze, Dębowe nie kręci. Jeszcze do niedawna pijałem zwykłe Tyskie, ale teraz nawet to piwko już mi nie dogadza i zaczynam się przerzucać na rynki zagraniczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Heineken, Hasseroeder, Primator <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (to ostanie to powinien Drak znać, chyba że go już nie produkują bo przyznam się szczerze że ostani raz piłem go na wycieczce w podstwówce z ładnych 7-8 lat temu.

SLAV

#97395 05/09/2002 11:45
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
witam piwoszy!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
polecam pyfko co sie zowie IMPERATOR mocna sprawa!!! jasne a ma 10%!!! tak tak 10%! wypij sobie cztery........ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: na zdrowie!!

#97396 05/09/2002 13:20
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]A mnie, powiem szczerze, Dębowe nie kręci. Jeszcze do niedawna pijałem zwykłe Tyskie, ale teraz nawet to piwko już mi nie dogadza i zaczynam się przerzucać na rynki zagraniczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Heineken, Hasseroeder, Primator <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (to ostanie to powinien Drak znać, chyba że go już nie produkują bo przyznam się szczerze że ostani raz piłem go na wycieczce w podstwówce z ładnych 7-8 lat temu.

SLAV[/qb]
Slav Primatora pilem chyba 2 razy bo to piwo raczej w moim regionie jest malo znane.I nie jestem pewny czy sie jeszcze produkuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#97397 05/09/2002 17:04
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nikita, najczęściej kupuję Żubra choć Classic i Porter też często znajdują się w moim koszyku.

Z rodzimych piw najczęściej piję niebieskiego Okocimia, na drugim miejscu jest właśnie Żubr.

#97398 07/09/2002 11:55
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
Z tańszych browców jest niezły Kasztelan za 2,90 w B-stoku w Kiperze, ale to jeszcze nic podobno w Czeremsze w knajpce przy dworcy PKP podają piwo za 2,20zł. Nie wiem jakie. Chyba raczej Łomża. Ale i tak im sie jeszcze opłaca.

#97399 29/12/2002 02:36
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Wyciągne temat a co .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Polskie:
1. Specjal (Elbląg)
2. Żubr ( Dojlidy )
3. Warka (czerwona)
4. Tatra
5. Okocim Zagłoba
Niepolskie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
1. Heineken
2. Steffl
3. Pilsner Urquell
4. Faxe
5. Budweiser

Piękny temat, szkoda że troszkę zapomniany.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#97400 29/12/2002 02:54
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
To ja tylko dodam od siebie, że amerykański Miller to największe szczochy pod słońcem jakie człowiek mógł wyprodukować, jak te głupki mogą nazywać to piwem (sic), przecież ani to kolorem nie przypomina złocistego trunku, ani smakiem, jedyne co przypomina piwo to w miare wysoko postawione progi przez cenę jakie żądają za to gówno.

Pozdrawiam fanów prawdziwego piwa.

SLAV

#97401 29/12/2002 03:00
Dołączył: Nov 2002
Posty: 291
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 291
Czy są tu oprócz mni jacyś fani irlandzkiego,ciemniutkiego Guinnessa? Bloody tasty!

#97402 29/12/2002 03:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
kto nie pije (piwa) ten nie je, przeinaczajac znane powiedzenie.
slyszal/pil ktos pifo PILS EXPORT, w takiej kanciastej flaszce, z zoltawa etykieta? ktoregos dnia w wakacje bylem w HICie, tradycyjnie zahaczylem o dzial piwowarski i patrze: stoi PILS w promocji za 1.20 pln(w tym 0,40pln to butelka czyli browar za niecalego zeta).mysle sikacz pewnie jakis, ale niewypada niesprobowac i...na drugi dzien juz bylem szczesliwym posiadaczem 2 krat PILSA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , azeby nie nadwerezac portfela na warki i inne tyskie.oczywiscie browar zrobil wsrod chlopkow furore i 2 kraty poszly w oka mgnienu.
ogolnie ciezko jest dostac tego PILSA, ale warto poszukac,bo za ta cene (smak tez niczego sobie)to jest miodzio.polecam

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, $-man, Sensei, burbon, latajaca_holenderka, alfa, aker, rymoholik, forty, Lukasz111, Akhu), 2,681 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,054
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1