Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
#97403 29/12/2002 03:46
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
Dla mnie ranking piw wygląda następująco:
1.Warka Strong
2.Żywiec
3.Dojlidy Żubr
4.Lech

Nienawidzę piw z Biedronki, a szczególnie piwa pod tytułem Rycerz(1,29zł.) tego nawet nie można nazwać piwem tych, którzy dali radę wypić chociaż szklaneczkę tego specyfiku szczerzę podziwiam.

Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: życzę udanej konsumpcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#97404 29/12/2002 04:27
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679

#97405 29/12/2002 04:29
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]no i na trzecim miejscu moze umieszcze qrde nie wiem jak sie nazywa ale jest to takie czeskie pifko ze jak je wlejesz do szklany to sie swieca takie jakby swiatelka w nim (nie jescze nie pilem) Tak swiatelka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakby takie odblaski, nie wiem co to jest ale pifko jest dobre.[/qb]
Szakal, a malowania nie miales przed konsumpcja tego piwa? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Wracajac do tematu to z polskich piwek przede wszystkim Tyskie. Jestem fanem piw typu Ale, przede wszystkim Caffrey's i Newcastle Brown. To drugie zwlaszcza podczas ogladania meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
To jedyne dla mnie piwa nadajace sie do picia w Anglii. Od lagerow trzymam sie z daleka. A z egzotycznych z calego serca polecam wyrob rodem z Zambii o nazwie "Rhino" czyli nosorozec. Zalety to niska cena (ok.10 Kwacha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) w stosunku do wysokiej jakosci, oraz budzacy wspomnienia ksztalt butelki (starsi pamietaja niskie butelki). Wada - najblizsza placowka majaca ten produkt w asortymencie jest kurewsko daleko. Ale gdybyscie mieli okazje, to nie wahajcie sie ani chwili.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
McKracken

PS: "Rhino" sprzedawane jest w butelkach zwrotnych.

#97406 29/12/2002 05:19
Dołączył: Sep 2002
Posty: 53
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 53
Quote
Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]kto nie pije (piwa) ten nie je, przeinaczajac znane powiedzenie.
slyszal/pil ktos pifo PILS EXPORT, w takiej kanciastej flaszce, z zoltawa etykieta? ktoregos dnia w wakacje bylem w HICie, tradycyjnie zahaczylem o dzial piwowarski i patrze: stoi PILS w promocji za 1.20 pln(w tym 0,40pln to butelka czyli browar za niecalego zeta).polecam...[/qb]
Też się natknąłem na to piwko tyle że w Leclercu i muszę przyznać że bardzo dobre (cena i smak). Osobiście na codzień wolę sikacze bo raczej ide na ilość (jak cena pozwoli) a nie na jakość i moim ulubionym jest PILSENER - biała puszka a napis na bordowym tle. Jest lekkie, wchodzi bez oporów i jest tanie. Godny jest też ZŁOTY KUR.

Pozdr.

#97407 29/12/2002 05:30
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
W takim razie z "piwek" których raczej nie polecam.
1. Gulczas - masakra na skale światową
2.DiT - Dobre i Tanie - zgodzę się jedynie do tego drugiego
3. Hammer - ponoć piwo mocne skutkujące nagłym skurczem żołądka.
4.No i bez obrazy dla lublinian, ale Perła Chmielowa - wybaczcie, ale tego nie powinni nazywać piwem.

Natomiast z "piw cienkich zwanych sikaczami" - zdarza mi się popijać Wigry - Browar Północny Suwałki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Można tego sporo wypić bo słabe i tanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#97408 29/12/2002 05:38
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Stanowczo odradzam wszystkie piwa typu mozgojeb: Imperatory, Hammery itp itd. To nie ma nic wspolnego z piwem i powoduje co najwyzej rozstroj zoladka.

#97409 29/12/2002 05:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Oryginalnie wysłał Jason:
[QBmoim ulubionym jest PILSENER - biała puszka a napis na bordowym tle. Jest lekkie, wchodzi bez oporów i jest tanie. QB]
z PILSENEREM, w starych, bez smuklej szyjki butelkach, mialem przyjemnosc w Swieta i faktycznie wchodzil elegancko-wyczulem jakis specyficzny posmak, jakby miodowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
nie pogardze rowniez 'biedronkowymi' KENIGEREM i FASBERGIEM chociaz za bardzo blacha wali, ale jak mawia Ferdek: 'grunt zeby sponiewieralo', czy jakos tam podobnie.
pozdrowienia dla wszystkich piwoszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#97410 22/01/2003 00:03
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
No coz, dla mnie najleszym piwem na swiecie jest zdecydowanie Corona Extra! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Polecam wszystkim ten wspanialy nektar, najlepiej sie go pije z kawalkiem limonki wkrojonej do butelki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
The best!!!
A z polskich to oczywiscie Żywiec i kiedys jeszcze byl taki fajny Piast obdarowywany nagrodami, ale cholera wie co sie z nim stalo, poprostu zniknal z polek w sklepach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> za to pojawil sie jakis nowy - syf, a ten obdarowany nagrodami jest chyba teraz robiony tylko na eksport.
Moze ktos wie co sie z nim stalo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Pozdrawiam wszystkich smakoszy browara!

#97411 22/01/2003 00:06
Dołączył: May 2002
Posty: 488
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 488
Dla mnie najlepsze to czeskie piwo SMADNY MNICH. Na drugim miejscu stawiam naszego "Leszka" oraz Carlsberg. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#97412 22/01/2003 04:46
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
panowie, a próbowaliście piwa z tequilą 'desperados'? 'wchodzi' idealnie i oryginalnie dobrze smakuje, ale nieco słabiej 'schodzi' bo jest dosyć drogie.

#97413 22/01/2003 12:28
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Jak dla mnie najlepszy jest Heineken i Calsberg.
Z polskich Lech i Zywiec.
Heineken kojarzy mi sie z pobytem we Wloszech (wtedy pierwszy raz go zakosztowalem), 36 stopni w cieniu, wchodzisz do przydroznego sklepiku i bierzesz Heinekenka z lodowki (ktory jest o kilkaset lirow drozszy od tego z nielodowki, chyba doliczaja kosztychlodzenia;)).

#97414 25/01/2003 00:07
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
Cze

Jak dla mnie na pierwszym miejscu jest Warka Strong. Tego piwa w Kanadzie prawie nie ma, tak wiec za kazdym razem jak jakis znajomy jedzie do Polski to dla mnie kilka butelek przywozi.

Nie wiem czy piliscie desperado?
Jest to piwo z tequila, mnie bardzo podchodzi, ale jego cena jest wysoka, wiec pije je tylko odswietnie.

A tak wogole to jestem kolekcjonerem "kapsli" od butelek. Mam juz spory zbior okolo 350 (kazdy oczywiscie inny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Jednak teraz ciezko mi jest zdobyc kapsle z polskich oraz europejskich piwek.
I mam do Was prosbe.
CZy nie moglibyscie przy okazji spozywania "napoju bogow" pomyslec o mnie i odlozyc kapsel gdzies do polki.

Latem bede w Polsce to moglibyscie mi je przeslac (oczywiscie pokrywam wszystkie koszta) albo sie umowic na jakis browar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
skala
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#97415 25/01/2003 00:19
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
skala, widzę że nam obu przypadło do gustu 'desperados', wobec czego proponuję po jednym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#97416 25/01/2003 00:57
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
Osobiście to gasze pragnienie chlodnym lub nawet zimnym Żywcem, koniecznie z butelki czasami sam przelewam do szklanki.

Dobry jest Pilsner Urquell a w knajpach gdzie nie ma powyższych popijam Lecha lub Tyskie.

B.dobry jest Guiness ale w moim mieście prakrycznie nie do kupienia.

#97417 25/01/2003 18:48
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
Najbardziej lubie Tyskie a najmocniejsze piwo jakie widzialem to DROZDOWSKIE DUBELTOWE-15% ALC.-smakuje jak zwykle piwko z 50ml czystego spirytusu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Brr... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#97418 29/01/2003 01:47
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
Wielkim znawcą nie jestem,bo latek mam troche za mało.Ale na Wareczke Strong nie ma bata! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#97419 29/01/2003 02:01
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb]Jak dla mnie najlepszy jest Heineken i Calsberg.[/qb]
U mnie jest podobnie. Carlsberg jest warzony w Polsce i jako "patriotyczny piwosz" uważam, że nie ma różnicy czy ktoś kupuje Carlsberga czy Okocimia bo to i tak ta sama firma.

P.S. Heinekena (i Żywca) akurat bojkotuję za wycofanie Krakusa z rynku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#97420 29/01/2003 13:04
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
[Linked Image] w Pradze to pewnie jakies czeskie pija

#97421 29/01/2003 17:46
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
Z polskich piw najbardziej lubią Lecha (zielony of course) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Z zagranicznych nie piłem za dużo piw ale lubię Belfast,Budweisera noi Heinekena <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A tak na marginesie to u mnie w Białym w sklepie LeaderPrice jest piwo marki piwo ,po prostu się nazywa "Piwo" i kosztuje .... 0.99 zł (ale chyba 0,33 l).Zna ktoś tańsze piwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ???

#97422 29/01/2003 21:15
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał Erico:
[qb]A tak na marginesie to u mnie w Białym w sklepie LeaderPrice jest piwo marki piwo ,po prostu się nazywa "Piwo" i kosztuje .... 0.99 zł (ale chyba 0,33 l).Zna ktoś tańsze piwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ???[/qb]
Erico - raj to Czechy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Za 10 koron (1,2 zl)kupujesz calkiem przyzwoite piwo...ale Wy macie do Pepiczkow daleko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Ja na szczescie wybieram sie w przyszlym tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdro
Kejsper

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, betowiec, Lukasz111, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,836 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1