Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#9753 09/10/2001 19:41
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
HI wszystkim jestem nowym użytkownikiem forum studiuję informatykę i ekonometrię, ale również strony poświęcone buk macherce i tak jak wszyscy próbuje coś zrobić, aby nie tylko bukmacherzy zarabiali na graczach, ale żebyśmy my (gracze) też nie chodzili goli.Dlatego chciałem zaproponować ten temat. W tym miejscu chciałbym żeby wszyscy przeglądający zagraniczne strony poświęcone bukmacherce podawali adresy do tych stron, na których trafność wyników przekracza 65% dla kursów od1.5 Lub odpowiednio mniej dla wyższych kursów Takich, które dają, chociaż minimalny zysk. Ponieważ sumowanie ich osiągnięć może przynieść jeszcze większy zysk przykład poniżej. Podajcie również adresy forum i nici, pod jakimi znajdują się ludzie dobrze znający się na typowaniu, (jeżeli to możliwe ich rekordy trafności), może powinniście podawać swoje rekordy przy typach, ale żeby były prawdziwe.Ponieważ prawie niemożliwe jest prześledzenie dokładne wszystkich pozycji i kursów umożliwi to jeszcze lepszą obróbkę tylko tych pewniejszych kursów
Poza tym można grać tak jak ja tzn. wybieram tylko te pozycje tylko te pozycje, które pokrywają się u tych lepszych tipsterów, ponieważ to powoduje zwiększenie prawdopodobieństwa trafnego wytypowania a na pewno nie gorszego niż to oni czynią, ale tylko wtedy, gdy typują z prawdopodobieństwem ponad 50% i gdy typują te same mecze
Przykład:
nr.meczu typ 1 typ 2 wynik
1 1 1 1
2 1 x 2
3 1 2 2
4 1 1 1
5 1 2 x

Na tym przykładzie widać, więc, z choć że choć typy tipstera1i2 wynoszą 60% to obstawiając ich wspólne pozycje prawdopodobieństwo wzrasta do 66% i nigdy nie będzie poniżej 60%
Proszę was o komentarze i ewentualne wytknięcie niedoskonałości, bo na razie jestem na plusie i niech ciał bym stracić forsy. Podajcie swoje sposoby gry, bo przecież w tej grze chodzi oto żebyśmy nie tracili, ktoś wam będzie na pewno za to wdzięczny. Więc każdy, kto wie o takich stronach niech podaje adresy może wspólnie uda nam się osiągnąć jeszcze więcej podaję na razie te strony do przejrzenia
Mam nadzieję, że nie będziecie trzymać swoich gwiazdeczek tylko dla siebie, bo to nie o to chodzi Podajcie też te strony, które waszym obiektywnym zdaniem źle oceniają szanse drożyn,a to w celu uniknięcia wchodzenia na nie. Podajcie linki do typów różnych dyscyplin

null [null]dania II [sportsindex.dk]niemcy I [sportindex.dk]

Bonus: Unibet
#9754 09/10/2001 20:30
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Bardzo ciekawy temat
Miej więcej w tym samym celu uruchomiłem typy na www.gradus.waw.pl [gradus.waw.pl]
Po kilku kolejkach będą wykresy trafialności oraz inne statystyki. Z uwagi na, na razie ograniczone możliwości wydawnicze typy na zakłady weekendowe /piątek, sobota i niedziela i ewentualnie poniedziałek w STS/.
Zapraszam do typowania...

#9755 09/10/2001 22:51
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
U siebie też uruchomiłem forum na którym podaje typy ktore gram w rzeczywistosci dot. one głownie Asian Handicap i Under/Over. Po kazdym tyg. będe robił staty procentowe moich typowań jeśli ktoś też obstawia to co ja zapraszam do współpracy. No i chyba nie spadne poniżej zakładanych 65% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

____________________

POLISH Betting Portal [bet.prv.pl]

#9756 09/10/2001 23:19
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Gdzie jest nasz mistrz Gucio,który jest najlepszym typerem na tym forum hehe

#9757 10/10/2001 01:38
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
SLAW
Bardzo dobry temat prawdę mowiac to chcialem otworzyc podobny.
Od pewnego czasu mnie rowniez interesuje skuteczność tipsterow ale dlaczego chcesz koncentrować sie tylko na typach o wysokim prawdopodobieństwie trafienia przecież na meczach o wyzszym kursie a mniejszym prawd.trafienia też mozna zarobić moim zdaniem nawet latwiej niż na tzw.pewniakach
przecież chodzi tylko o to by zakład ktory gram byl oplacalny matematycznie[korzystny kurs w stosunku do prawd. trafienia].A zaklady o mniejszym prawd.traf.niż 50% a wysokim kursie można znależć znacznie latwiej.
Mnie osobiście w tipsterach nie tyle interesują typy co wyliczenia procentowe.
Bardzo jestem ciekaw jaką metodologię sie przyjmuje przy obliczaniu prawd.%.

Również jestem za tym by tu wymienić bardzo wartościowych graczy z zagranicznych forow to nam wszystkim ulatwi pracę nad typami.
Pozdrawiam.

#9758 10/10/2001 19:28
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
Pozdrowionka wszystkim przejrzałem wasze stronki s¹ ok ale mam kilka uwag do Szakala podajesz typy z handicapami a żeby na nie grać trzeba mieć konto u buków internatowych , a większoœć użytkowników gra tylko w polskich punktach więc to się im nie przydaje , ale dzięki bo jak widzę pojawiaj¹ się u ciebie też typy HDA . CO do hpc to ma fajn¹ stronkę ale ja swoje typy będę podawał w tym miejscu i chyba tylko na weekend ale widzę że interesujesz się głównie wyspami więc może zamieœciłbyœ linki do dobrych tipsterów z wysp dzięki

#9759 10/10/2001 19:33
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
Cze jahu interesuj¹ mnie tylko tipsterzy typuj¹cy ponad 50 % ponieważ wtedy można eliminować ich błędne typy gdy typuj¹ poniżej 50 % oczywiœcie w długim okresie bo w pojedynczym każdy może mieć mniejsze nikt nie jest doskonały oczywiœcie mówi¹c np o65% mam na myœli takie typy które przynosz¹ zysk a nie przykładowo 1,2 na niektórych serwisach tipsterzy podaj¹ swoje zyski i straty tutaj mielibyœmy tylko tych z zyskiem
Już wkrótce podam swoich faworytów (pi¹tek b¹dŸ sobota )mam nadzieje ze każdy będzie podawał swoich zachęcajcie innych

#9760 10/10/2001 19:35
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
MAM DOWSZYSKICH JESZCZE PROSBĘ CZY MOGLIBYŒCIE PRZESYŁAĆ SWOJE SPOSTRZEŻENIA DOTYCZ¥CE JAKIŒ PRAWIDŁOWOŒCI NP DRUŻYNA WYGRYWA Z LEPSZ¥ NA WYJEŻDZIE TO WYGRYWA TEZ Z GORSZA U SIEBIE ITP.

#9761 10/10/2001 19:59
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał SLAW:
[qb][...]mam kilka uwag do Szakala podajesz typy z handicapami a żeby na nie grać trzeba mieć konto u buków internatowych , a większość użytkowników gra tylko w polskich punktach więc to się im nie przydaje , ale dzięki bo jak widzę pojawiaj¹ się u ciebie też typy HDA . [/qb]

Tu mozna się kłócic ale są tacy co koncentrują sie głownie na Asian bo mozna tu wygrawac w zaleznosci dla danej kombinacji nawet jak wygra 1 czy 2 czy bedzie remis (w odpowiednich propocjach wynikowych) Co do Under Over tez mozna na tym zarobic - ja gram to progresywnie. A dla tych co nie mają kont u zagranicznych jest dzial NASZE TYPY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Szakal
__________________
POLISH Betting Portal [bet.prv.pl]

#9762 10/10/2001 20:06
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Quote
Oryginalnie wysłał SLAW:
[qb]MAM DOWSZYSKICH JESZCZE PROSBĘ CZY MOGLIBYŒCIE PRZESYŁAĆ SWOJE SPOSTRZEŻENIA DOTYCZ¥CE JAKIŒ PRAWIDŁOWOŒCI NP DRUŻYNA WYGRYWA Z LEPSZ¥ NA WYJEŻDZIE TO WYGRYWA TEZ Z GORSZA U SIEBIE ITP.[/qb]

Bardzo ciezko znalesc taka dryzyne ale jest jedna taka ktora w pewnym stopniu spelnia warunki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Hokej Szwecja ta druzyna rzadko przegrywa na swiom lodowisku ostatnio zdazyl sie remis (niestety po dogrywce przegrali).

Djurgarden

Pozdrowko

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#9763 10/10/2001 20:15
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
SLAW ile razy można to samo pisać, napisłeś raz wystarczy, nie zaśmiecaj każdego tematu.

A wracając do tematu pewnie wileu z was tu zagląda- statystyki typerów ( Top Internet Tipster) robione przez Tony'ego Q. http://members.aol.com/fixedoddsdude/tit2.htm

#9764 10/10/2001 20:30
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
POCZ¥TKI ZAWSZE S¥ trudne postaram się niepowtarzać .Właœnie dostałem podobno pewniaka na chelsea-leicester 1 ale nie wiem jak te typy będ¹ wchodziły więc poczekam ale zastanowię się nad tym typem więc narazie czekam

#9765 10/10/2001 22:59
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał SLAW:
[qb]POCZ¥TKI ZAWSZE S¥ trudne postaram się niepowtarzać .Właœnie dostałem podobno pewniaka na chelsea-leicester 1 ale nie wiem jak te typy będ¹ wchodziły więc poczekam ale zastanowię się nad tym typem więc narazie czekam[/qb]

Witam spamera! Skąd dostałeś cynk, że Chelsea ma wygrać ten niezwykle ciężki do typowania pojedynek ? Aha i jeśli chodzi o %trafialności to wszystko zależy od kursu przecież, może być przecież ktoś kto ma 30% trafialności, ale za to kursy około 4,0.

PS. Wydaje mi się, że używasz Opery lub masz po prostu problemy z kodowaniem polskich znaków (miałem to samo, więc od razu mówie, że Twoje posty są bardzo nieczytelne)

#9766 11/10/2001 00:10
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
Polecam jesli chodzi o obstawianie finskiej pilki i hokeja:

http://www.sportfinland.gotoo.com/


Rzetelne opisy meczow(gosc podawal nawet nieraz prognoze pogody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), ostatnie wyniki, porownanie kursow z Finlandii ze srednimi z betbrain'a.

Zawodostwo 100% o czym swiadcza chocby typy na obecna kolejke:

away = Tampere Utd (2.26)
away = VPS (3.37)
away = Jazz (4.44)

2 pierwsze juz weszly; 3-ci mecz jutro, kurs w profie 5.4(4.86)

#9767 11/10/2001 01:05
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
Witam
SLAW czy możesz trochę jaśniej.
Czy intaresuja Cie tipstery ktore maja skutecznosć ponad 50% czy mecze o prawdop.zdarzenia ponad 50%.

Ja proponuje by skupic się na wszystkim na czym mozna zarobić a kazdy z nas niech sobie indywidualnie wybierze do grania to co mu odpowiada.

Myślę iż powinniśmy zacząć od podania linkow
do takich stron i omowienia tych o których juz cos wiemy.

SLAW podaj tipstery które Twoim zdaniem są dobre i napisz co o nich wiesz niebawem zrobie to samo choć moja wiedza tu nie jest największa ze wzgledu na problemy z j.angielskim.
Pozdro.

#9768 11/10/2001 01:19
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
Co do jakości to w dzień siedzę na uczelni i niestety kompy są, jakie są, znacznie lepsza będzie edycja wieczorna.Postaram się nadrobić to typami. Co do chelsea poczekamy zobaczymy, jeżeli wejdzie podam następne,sam nie wiem czy będę to grał?.Czy ktoś korzystał z
[url=http://www.puntersdream.com][/url]
proszę o opinie

#9769 11/10/2001 03:58
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
1
enthusiast
enthusiast
1 Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297

#9770 11/10/2001 18:48
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
Do tej pory NAJLEPSZE typy na lige niemiecką są tutajbundesliga [www.bahisklavuz.com]

#9771 11/10/2001 19:55
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
NFL [www.home.no.net]

GDZIE MOGE ZNALEŒC WYNIKI I TABELE NORWESKIEJ OD POCZ¥TKU SEZONU MECZE DOM -WYJAZD BRAMKI STRACONE I ZDOBYTE D-W WSZYSTKIE KOLEJKI PO KOLEII MOŻE KTOŒ MA PRYWATNE STATYSTYKI PROSZE PRZYŒLIJCIE E-MEILA

#9772 13/10/2001 15:51
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
MOJE TYPY
WIDZEW - ODRA 1
KUOPIO -ATLANTIS 1
AV-FULHAM 1
STOKE- N.C 1
PLYMOUTH -HELIFAX 1
BLACKBURN -WHU 1
CHELSEA LEICESTER 1
MC-STOCKPORT 1
KAISERSLAUTERN-HANSA 1
PETRA DRNOWICE-OPAWA 1
V.ZIZKOW-PRIBAM 1
HEERENWEEN -ALKMAR 1
FEYENORD-GRONINGEN 1
WATFORD-SW 1
MODENA- CAGLIARI 1
VERONA- BOLOGNA 1
MORHTWELL-CELTIC 2
WILLAREAL- MALAGA 1
SOUTHAMPTON-ARSENAL 2
OSASUNA-TENERIFE 1
ODD-TROMSO 1

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1