Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
haven #972065 18/02/2007 18:30
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Należy się zarejestrować na PartyBets.com , nie na PartyPoker.

Rejestracja przebiega bez jakichkolwiek problemów. smile Tutaj masz skany screenów podczas rejestracji, wszystko idzie jak po maśle...:

http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=916788&Main=15760#Post916788



============
100% bonus do $100 w PartyBets, wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocji NEWUSER100

Bonus: Unibet
haven #972402 18/02/2007 20:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Conrad, jeżeli wpłaciłem 100$, muszę obrócić 3 razy po kursie min 1.6 aby dostac bonus tak??? czy moge wtedy odrazu cały depozyt z bonusem wypłacić czy obracać dalej 3 razy depozytem lub bonusem lub oba ???

i wazne - czy MUSZE obrócić koniecznie te 3 razy czy mogę dopłacić kase np. z MB 600$ i zagrać 1.6 i wtedy też będzie się liczyć jako spełnienie warunków i będe mógł całość wypłacić ???


Loony25 #972419 18/02/2007 20:42
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
Witam ! Cd. moich problemów - oczywiście odpisali że nie ma supportu w języku polskim i mnie nie rozumieją.
Czy któryś z kolegów mógłby przetłumaczyć mi ten fragment na angielski (na priv ):
"Wpłaciłem do Was pieniądze via Moneybookers 17 lutego. Była to kwota XXXX $. Pieniądze z konta MB zostały ściągnięte a do dzisiaj (minęło ponad X h), nie ma ich w cashierze partybets !!! Podaję szczegóły transakcji z Moneybookers: XXXXX
Oczekuję na wyjaśnienie ! "

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Jeszcze jedno konkretne pytanie

Czy moge po prostu wplacic 600$ , wspisujac NEWUSER100 podczas resjestracji, zagram za 600$ kurs powyżej 1.60. Co sie stanie wtedy? czy ujawni sie bonus i wszystko można będzie wypłacić, czy jeszcze coś muszę robić z tym bonusem?

Ktokolwiek wie, prosze o pilna odp!

Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
Ponawiam prośbę !
Originally Posted by wtapiacz
Witam ! Cd. moich problemów - oczywiście odpisali że nie ma supportu w języku polskim i mnie nie rozumieją.
Czy któryś z kolegów mógłby przetłumaczyć mi ten fragment na angielski (na priv ):
"Wpłaciłem do Was pieniądze via Moneybookers 17 lutego. Była to kwota XXXX $. Pieniądze z konta MB zostały ściągnięte a do dzisiaj (minęło ponad X h), nie ma ich w cashierze partybets !!! Podaję szczegóły transakcji z Moneybookers: XXXXX
Oczekuję na wyjaśnienie ! "

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Wtapiacz priv.

Loony25 #973373 19/02/2007 13:23
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Looney25 - i jak wiesz już czy można wpłacić 600 dolków, od razu zagrać po kursie równym lub większym 1,60 za całą kwotę i wypłacić bonusa? Z góry dzieki za info!

quincy #973476 19/02/2007 14:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by quincy
Looney25 - i jak wiesz już czy można wpłacić 600 dolków, od razu zagrać po kursie równym lub większym 1,60 za całą kwotę i wypłacić bonusa? Z góry dzieki za info!


Zagrałem za 600$ , zaklady w toku, ale zadnego bonusa nie dostalem :-/ Conrad mozesz to wyjasnic? nie ma odp z Twojej strony zadnej:(

Loony25 #973518 19/02/2007 14:57
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Loony25
Originally Posted by quincy
Looney25 - i jak wiesz już czy można wpłacić 600 dolków, od razu zagrać po kursie równym lub większym 1,60 za całą kwotę i wypłacić bonusa? Z góry dzieki za info!


Zagrałem za 600$ , zaklady w toku, ale zadnego bonusa nie dostalem :-/ Conrad mozesz to wyjasnic? nie ma odp z Twojej strony zadnej:(

po rozliczeniu zakladow powinienes dostac bonus...

yaaho #973670 19/02/2007 16:16
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tak jest, poczekaj na rozliczenie zakładów. Wtedy bonus powinien zostać dopisany, choć nie wiem czy tam nie ma systemu jak w GB, gdzie np. wszystkie bonusy są dopisywane raz dziennie ("hurtowo") około 01:00 w nocy.

W każdym bądź razie (po zalogowaniu się na konto) w PartyBets masz chyba gdzieś podane info o tym jaki obrót należy jeszcze wykonać? Po rozliczeniu zakładu powinno wykazać zero.

============
100% bonus do $100 w PartyBets, wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocji NEWUSER100

Conrad #974257 19/02/2007 18:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Bonus dopisany jednak, mimo, ze zakłady są dalej w toku smile

Loony25 #975001 19/02/2007 23:19
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
O to gitarka. Też się chyba skuszę pomimo że trzeba ciachnąć aż za 600 dolków smile

quincy #975403 20/02/2007 12:05
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Cieszę się, że wszystko gra tak jak powinno. smile

Jak już otrzymacie bonus $100 to sprawdźcie czy przypadkiem dodatkowe 20% od pierwszej wpłaty nie pojawi się Wam albo na pokerze albo backgammonie jako dodatkowy bonus.

============
100% bonus do $100 w PartyBets, wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocji NEWUSER100

Conrad #975516 20/02/2007 13:14
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
Geeenialny buk! Po pierwsze, z 35$ zrobilem 1000$. Mialem pretensje do niskich limotow, ale gdyby nie one - przegralbym juz wszystko. Wczorajszy dzien, jak to poniedzialek, fatalny. Poza jednym typem - under 5 w rosyjskim hokeju za niecale 800$. Wynik koncowy - 1:3. Zaklad wygrany, ponad 1400% na koncie, postawilem 2-3 zaklady na sume ponad 750$, zostalo wiec tylko troche ponad 600$. Jakiez moje bylo zdziwienie, gdy wieczorem zaklad zostal rozstrzygniety jako przegrany, bylo niby 1:6. Ale kupony za te 750% juz poszly. Pisalem do supportu i... zamiast zwrotu za wygrana, tj. troche ponad 600 dostalem te.. 1400%, ktore wygralem poczatkowo. Rozumiecie? Bo ja juz sie pogubilem... W kazdym razie, ponad 700% do przodu, za ich pomylke!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Conrad - mozesz cos pomoc w sprawie limitow?
Bo sa zenujacy.....po miesiacu grania moge sobie pograc za 20-50$.
Nawet ich nie oskubalem zbytnio qrde.
Dodam tylko ze ich limity zbiegly sie w czasie z zaotrzeniem tych ktore mialem w Gamebookers, ktore i tak byly marniutkie.
Masakra.


Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
Po 3 mailach i ponad dwóch dobach wpłata poprzez MB w końcu zaksięgowana (jeszcze raz dzięki Loony25 !). Saretta zagrany - obót zrobiony - bonus dopisany (czyli z automatu)i wypłata poszła (mam nadzieję że bez problemów). I tyle chcę mieć wspólnego z tym bukiem ...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Marcin, na limity niestety nie mam wpływu u żadnego buka. smile

Wtapiacz, powinni byli Ci przyznać jakiś dodatkowy bonus za czekanie na zrealiwanie wpłaty do nich. Tak by postąpił support na najwyższym poziomie, tak więc firma musi się jeszcze nauczyć paru rzeczy... wink

============
100% bonus do $100 w PartyBets, wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocji NEWUSER100

Conrad #982176 22/02/2007 18:09
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Mam krótkie pytanie: czy osoby które wyrobiły już bonus NEWUSER100 dostały dodatkowy prezent np. na pokerze czy backgammon'ie , np. w postaci 20% od sumy pierwotnej wpłaty na PartyBets?

Loony25 #985070 23/02/2007 19:51
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
ktos pisal ze mozna sprawdzic na swoim koncie ile zostalo jeszcze do obrotu moze ten ktos napisac w jakim to jest miejscu ?

KaPrYs #985801 24/02/2007 09:06
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
Nie moge sie od dzisiaj rana zalogowac do tego buka, pisze ze:

Originally Posted by buk
Error

Wystąpił błąd podczas logowania!
Przepraazamy za niedogodności, PartyBets obecnie nie przyjmuje zakładów z tej lokalizacji.

Możesz przeglądać i eksplorować stronę lub wypróbować którąkolwiek z naszych innych ekscytujących gier.

czy ktos spotkal sie z podobnym problemem?

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,902 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,727
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1