|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Należy się zarejestrować na PartyBets.com , nie na PartyPoker. Rejestracja przebiega bez jakichkolwiek problemów.  Tutaj masz skany screenów podczas rejestracji, wszystko idzie jak po maśle...: http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=916788&Main=15760#Post916788============ 100% bonus do $100 w PartyBets, wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocji NEWUSER100
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Conrad, jeżeli wpłaciłem 100$, muszę obrócić 3 razy po kursie min 1.6 aby dostac bonus tak??? czy moge wtedy odrazu cały depozyt z bonusem wypłacić czy obracać dalej 3 razy depozytem lub bonusem lub oba ???
i wazne - czy MUSZE obrócić koniecznie te 3 razy czy mogę dopłacić kase np. z MB 600$ i zagrać 1.6 i wtedy też będzie się liczyć jako spełnienie warunków i będe mógł całość wypłacić ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
Witam ! Cd. moich problemów - oczywiście odpisali że nie ma supportu w języku polskim i mnie nie rozumieją. Czy któryś z kolegów mógłby przetłumaczyć mi ten fragment na angielski (na priv ): "Wpłaciłem do Was pieniądze via Moneybookers 17 lutego. Była to kwota XXXX $. Pieniądze z konta MB zostały ściągnięte a do dzisiaj (minęło ponad X h), nie ma ich w cashierze partybets !!! Podaję szczegóły transakcji z Moneybookers: XXXXX Oczekuję na wyjaśnienie ! "
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Jeszcze jedno konkretne pytanie
Czy moge po prostu wplacic 600$ , wspisujac NEWUSER100 podczas resjestracji, zagram za 600$ kurs powyżej 1.60. Co sie stanie wtedy? czy ujawni sie bonus i wszystko można będzie wypłacić, czy jeszcze coś muszę robić z tym bonusem?
Ktokolwiek wie, prosze o pilna odp!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
Ponawiam prośbę ! Witam ! Cd. moich problemów - oczywiście odpisali że nie ma supportu w języku polskim i mnie nie rozumieją. Czy któryś z kolegów mógłby przetłumaczyć mi ten fragment na angielski (na priv ): "Wpłaciłem do Was pieniądze via Moneybookers 17 lutego. Była to kwota XXXX $. Pieniądze z konta MB zostały ściągnięte a do dzisiaj (minęło ponad X h), nie ma ich w cashierze partybets !!! Podaję szczegóły transakcji z Moneybookers: XXXXX Oczekuję na wyjaśnienie ! "
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Looney25 - i jak wiesz już czy można wpłacić 600 dolków, od razu zagrać po kursie równym lub większym 1,60 za całą kwotę i wypłacić bonusa? Z góry dzieki za info!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Looney25 - i jak wiesz już czy można wpłacić 600 dolków, od razu zagrać po kursie równym lub większym 1,60 za całą kwotę i wypłacić bonusa? Z góry dzieki za info! Zagrałem za 600$ , zaklady w toku, ale zadnego bonusa nie dostalem :-/ Conrad mozesz to wyjasnic? nie ma odp z Twojej strony zadnej:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Looney25 - i jak wiesz już czy można wpłacić 600 dolków, od razu zagrać po kursie równym lub większym 1,60 za całą kwotę i wypłacić bonusa? Z góry dzieki za info! Zagrałem za 600$ , zaklady w toku, ale zadnego bonusa nie dostalem :-/ Conrad mozesz to wyjasnic? nie ma odp z Twojej strony zadnej:( po rozliczeniu zakladow powinienes dostac bonus...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak jest, poczekaj na rozliczenie zakładów. Wtedy bonus powinien zostać dopisany, choć nie wiem czy tam nie ma systemu jak w GB, gdzie np. wszystkie bonusy są dopisywane raz dziennie ("hurtowo") około 01:00 w nocy.
W każdym bądź razie (po zalogowaniu się na konto) w PartyBets masz chyba gdzieś podane info o tym jaki obrót należy jeszcze wykonać? Po rozliczeniu zakładu powinno wykazać zero.
============ 100% bonus do $100 w PartyBets, wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocji NEWUSER100
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Bonus dopisany jednak, mimo, ze zakłady są dalej w toku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
O to gitarka. Też się chyba skuszę pomimo że trzeba ciachnąć aż za 600 dolków 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Cieszę się, że wszystko gra tak jak powinno.  Jak już otrzymacie bonus $100 to sprawdźcie czy przypadkiem dodatkowe 20% od pierwszej wpłaty nie pojawi się Wam albo na pokerze albo backgammonie jako dodatkowy bonus. ============ 100% bonus do $100 w PartyBets, wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocji NEWUSER100
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204 |
Geeenialny buk! Po pierwsze, z 35$ zrobilem 1000$. Mialem pretensje do niskich limotow, ale gdyby nie one - przegralbym juz wszystko. Wczorajszy dzien, jak to poniedzialek, fatalny. Poza jednym typem - under 5 w rosyjskim hokeju za niecale 800$. Wynik koncowy - 1:3. Zaklad wygrany, ponad 1400% na koncie, postawilem 2-3 zaklady na sume ponad 750$, zostalo wiec tylko troche ponad 600$. Jakiez moje bylo zdziwienie, gdy wieczorem zaklad zostal rozstrzygniety jako przegrany, bylo niby 1:6. Ale kupony za te 750% juz poszly. Pisalem do supportu i... zamiast zwrotu za wygrana, tj. troche ponad 600 dostalem te.. 1400%, ktore wygralem poczatkowo. Rozumiecie? Bo ja juz sie pogubilem... W kazdym razie, ponad 700% do przodu, za ich pomylke!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Conrad - mozesz cos pomoc w sprawie limitow? Bo sa zenujacy.....po miesiacu grania moge sobie pograc za 20-50$. Nawet ich nie oskubalem zbytnio qrde. Dodam tylko ze ich limity zbiegly sie w czasie z zaotrzeniem tych ktore mialem w Gamebookers, ktore i tak byly marniutkie. Masakra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
Po 3 mailach i ponad dwóch dobach wpłata poprzez MB w końcu zaksięgowana (jeszcze raz dzięki Loony25 !). Saretta zagrany - obót zrobiony - bonus dopisany (czyli z automatu)i wypłata poszła (mam nadzieję że bez problemów). I tyle chcę mieć wspólnego z tym bukiem ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Marcin, na limity niestety nie mam wpływu u żadnego buka.  Wtapiacz, powinni byli Ci przyznać jakiś dodatkowy bonus za czekanie na zrealiwanie wpłaty do nich. Tak by postąpił support na najwyższym poziomie, tak więc firma musi się jeszcze nauczyć paru rzeczy...  ============ 100% bonus do $100 w PartyBets, wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocji NEWUSER100
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Mam krótkie pytanie: czy osoby które wyrobiły już bonus NEWUSER100 dostały dodatkowy prezent np. na pokerze czy backgammon'ie , np. w postaci 20% od sumy pierwotnej wpłaty na PartyBets?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
ktos pisal ze mozna sprawdzic na swoim koncie ile zostalo jeszcze do obrotu moze ten ktos napisac w jakim to jest miejscu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264 |
Nie moge sie od dzisiaj rana zalogowac do tego buka, pisze ze: Error Wystąpił błąd podczas logowania! Przepraazamy za niedogodności, PartyBets obecnie nie przyjmuje zakładów z tej lokalizacji.
Możesz przeglądać i eksplorować stronę lub wypróbować którąkolwiek z naszych innych ekscytujących gier. czy ktos spotkal sie z podobnym problemem?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|