|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Moze maly plebiscyt na najladniejsza aktorke na swiecie. [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Salma Hayek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . SLAV [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
No i Sandra Bullock. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Chyba już zauważyliście że raczej gustuje w brunetkach, ale powiedzcie czyż ta kobieta nie jest piękna, SLAV [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297 |
[ Linked Image] Przybylska rowniez daje rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
dla mnie bezkonkurencujna jest Denise Richards najlepsza chyba w filmie Wild Things z 1998 roku. [ Linked Image] Ale [ Linked Image] [ Linked Image] Tez w moim typie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Najpiekniejsza moze byc tylko jedna: "Kamerun Dijaz" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Ja tez zdecydowanie brunetki: Monika Belucci i Maria Grazia Cucinotta. Po zdjecia wystarczy wrzucic nazwisko do wyszukiwarki i enjoy...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
McKracken
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Mozy by tak zrobic konkurs na najladniejsza aktorke? Kazdy wstawilby po 1 zdjeciu i zrobimy sonde? Zajrzyjcie na strone: http://www.windsurfing.pl/konkurs?nr_k=11 Jakby ten link nie zadzialal to http://www.windsurfing.pl/ i jest link ze strony glownej. Jest konkurs na miss windsurfingu. Ja mam troche wypaczone spojrzenie bo panna ktora robi podwojnego loopa do przodu wydaja sie ladniejsza niz taka ktora robi pojedynczego ;-) Jestem ciekaw waszego zdania. Pozdrowienia Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Ja dla mnie to poproszę o dwójeczke na weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
nr 2 ok, Xeo, mam przykra wiadomosc, ona na wikent wpada do mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
Oczywiscie zapomnialem dodac ze to najsympatyczniejsza...zawodniczka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
W takim razie musze przyznac, ze moj gust nie jest wypaczony :-) Tez glosowalem na Daida Ruano Moreno a podwojne salto do przodu skoczyla jako pierwsze kobieta jej siostra (nr 4).
Z tym, ze zdjecia obu siostr Moreno sa z jakiejs profesjonalnej sesji i na przyklad Dorota Staszewska wypada przy nich slabo. A "na zywo" wyglada duzo lepiej niz na tym zdjeciu. No i do tego pewnie znowu bedzie najlepsza na swiecie w Formule Windsurfing.
Za to Jenna de Rosnay duzo lepiej wyglada w reklamach strojow windsurfingowych.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215 |
Witam A można głosować na Wojtka Brzozowskiego? :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Mi się podoba panienka z MI2 oraz ta z filmu Bunkier (ta blondyna). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka