|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2007
Posty: 29 |
Mam pytanie w sprawie ilości goli. Jeżeli postawię na under 2 i padną 2 gole, to przegrywam czy mam zwrot stawki ?
Pozdrawiam Agnieszka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2007
Posty: 29 |
To dobrze  Dzięki za odpowiedź 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
no wlasnie... nie chce mi sie screena wklejac, ale 9 grudnia zeszlego roku zagralem w Stan Jamesie over 2 w meczu Numancia - Gijon Sporting, kurs 2.5, mecz skonczyl sie wynikiem 2:0, wiec teoretycznie zwrot... ale rozliczyli jako przegrany.. napisalem do nich, nie odpowiedzieli, potem zapomnialem, ale przy okazji tego tematu sobie przypomnialem... wie ktos dlaczego?
-- pzdr.bcn1899 *Ole ole, ole ola, Somos los garreros, vamos a cantar Libertadores vamos a ganar*
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
Jako rzecze"bcn1899"...Należy dokładnie sprawdzać,bo odmienne są nie tylko zasady pomiędzy bukami netowymi a naziemnymi-ale także i róznymi firmami wśród netowych.Przykłady to:krecze w tenisie,a także ilość bramek w hokeju/albo w 60 minut-albo z OT i ew.rzutami karnymi/.Dotyczy to jako żywo także +2 w zakładach under/over.Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Kolejny raz dowiaduję się niepokojącej rzeczy o Stan Jamesie. Sam miałem z nimi różne historie. Bardzo często źle rozliczają wyniki, odniosłem wrażenie, że zakłady są u nich rozliczany nie komputerowo ale ręcznie tzn. jednemu rozliczą prawidłowo innemu nieprawidłowo. Mimo moich apeli nie poprawili kilku pomyłek na moich kuponach, akurat nie były wygrane (były inne błędy) ael mnie trochę odstraszyli tym brakiem profesjonalizmu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
no wlasnie... nie chce mi sie screena wklejac, ale 9 grudnia zeszlego roku zagralem w Stan Jamesie over 2 w meczu Numancia - Gijon Sporting, kurs 2.5, mecz skonczyl sie wynikiem 2:0, wiec teoretycznie zwrot... ale rozliczyli jako przegrany.. napisalem do nich, nie odpowiedzieli, potem zapomnialem, ale przy okazji tego tematu sobie przypomnialem... wie ktos dlaczego?
-- pzdr.bcn1899 *Ole ole, ole ola, Somos los garreros, vamos a cantar Libertadores vamos a ganar* SJ oferuje: powyżej 2 dokładnie 2 ponizej 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Kolejny raz dowiaduję się niepokojącej rzeczy o Stan Jamesie. Sam miałem z nimi różne historie. Bardzo często źle rozliczają wyniki, odniosłem wrażenie, że zakłady są u nich rozliczany nie komputerowo ale ręcznie tzn. jednemu rozliczą prawidłowo innemu nieprawidłowo. Mimo moich apeli nie poprawili kilku pomyłek na moich kuponach, akurat nie były wygrane (były inne błędy) ael mnie trochę odstraszyli tym brakiem profesjonalizmu. Sa 2 rozne sytuacje: linia na o/u podobna do handicapow azjatyckich tj. u/o 2,0 u/o 2,25 itd. i tam przy pewnej ilosci goli np. przy 2 jak gramy u/o 2,0 jest zwrot. Niektorzy bukmacherzy np. StanJames wystawiaja "zwykle" u/o 2,5 i dodatkowo zestaw mozliosci under 2 2-3 over 2, over 3 itp. Tam nie ma mozliwosc zwrotu przy zadnym wyniku. Zreszta zwykle kurs na o 2,5 i over 2,0 w SJ sa takie same. Jest to porownywalne z total goals w Betfair. Wojtek
|
|
|
Link skopiowany do schowka