|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2007
Posty: 29 |
Mam pytanie w sprawie handicapu. Powiedzmy, ze grają 2 drużyny (jak to zwykle bywa  ), drużyna A i drużyna B. Stawiam na drużynę B z handicapem +1. Wynik meczu wygląda tak: 2 gole drużyna A, 1 gol drużyna B. Po dodaniu 1 gola drużynie B mam remis więc (chyba) przegrywam zakład. Czy tak to wygląda? Czy może mam w tym wypadku zwrot stawki? Pozdrawiam Agnieszka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Jeśli miałaś do obstawienia tylko dwie możliwości, czyli: A-1 i B+1, to zwrot.
Jeśli były trzy możliwości, czyli A-1, remis oraz B+1, to przegrana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1 |
korzystajac z zalozonego tematu czy ktos moze mi wyjasnic na czym polegaja nastepujace handicapy: 1) Team A - Team B 0:1 1/2 2) Team A - Team B 0:1/2 3) Team A - Team B 0: 1/4 4) Team A - Team B 0: 3/4 5) Team A - Team B 1 1/2:0
Z GORY DZIEKI ZA odpowiedz i poswiecony czas. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka