Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#982051 22/02/2007 17:40
Dołączył: Jul 2004
Posty: 276
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 276
Planetarium Manager to internetowy, darmowy i międzynarodowy manager piłki nożnej. Gra powstała w 2005 roku i przez dwa lata stała się jednym z atrakcyjniejszych treściowo produktów tego typu na rynku.

Przystępując do rozgrywki, stajesz się managerem jednego z klubów i jako od Prezesa to od Ciebie zależy teraz przyszłość Twojego zespołu.

Kontraktowanie zawodników, prawo bosmana, rozbudowany system schematów taktycznych, interakcja z drużyną, rozgrywki międzynarodowe na kształt Ligi Mistrzów, Pucharu UEFA czy Pucharu Zdobywców Pucharów, warunkowe zmiany w trakcie meczu to tylko niektóre aspekty tej gry, które odróżniają ją od innych i wprowadzają nowych Prezesów w specyficzny i wciągający klimat.

Planetarium Manager to także rozgrywki reprezentacyjne, mistrzostwa świata na poziomie seniorskim i juniorskim, specyficzne reżimy treningowe dla juniorów, możliwość zatrudniania scoutów czy asystentów. To także dobrze dopracowana ekonomia gry pozwalająca zdolnym Prezesom na opracowanie swoich własnych koncepcji finansowych. Inwestowanie w szkolenie juniorów, profilowanie szkółek dla uzdolnionej młodzieży, przyjazny interfejs i aktywne forum to kolejne powody dla których powinieneś dołączyć do Planetarium Managera.

Planetarium Manager posiada w Polsce swój własny serwis internetowy.

Warto dodać, iż Planetarium Manager jest grą całkowicie darmową, a więc aby w nią grac nie musisz dokonywać żadnych płatności.

Planetarium Manager zrzesza tysiące użytkowników z całego świata i jest w fazie dynamicznego rozwoju. Już dziś możesz stać się jednym z nich.

Odwiedź Planetarium Managera i przekonaj się sam czy jest wart Twojej uwagi.

Oto adresy

Planetarium Manager - www.pmanager.org [pmanager.org]
SPAM- www.pm-serwis.com [pm-serwis.com]

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

Dołączył: Jul 2004
Posty: 276
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 276
myślę że nie ma potrzeby zamykać:) Tutaj jest więcej info o grze i TO I OWO jest czesciej odwiedzane wiec rozmowa sie bedize lepiej kleila:)


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1