|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
1. Legia Warszawa[ Linked Image] od 10 lat kocham nie tylko Legię i całą naszą piłkę . Trudna to miłość, ale są takie momenty dla których warto żyć. Te 5 minut w spotkaniu Legia-Szachtar kiedy to Legia prowadziła to był najlepszym moment w mojej karierze kibica.2. Artmedia Petrżalka Bratysław[ Linked Image] Artmedie lubię od czasu kiedy występowali w Lidze Mistrzów. Dlaczego ich lubię bo kocham Słowaków a po drugie zarobiłem na nich.3. Zagłębie Sosnowiec[ Linked Image] Sentyment i kilku znajomych.4. Pogoń Szczecin[ Linked Image] Współczuje kolegą z Pogoni. Ostatnie wydarzenia w "Portowym" klubie mnie martwią, ale tym bardziej trzymam kciuki za kibiców ze Szczecina.5. Wszystkie drużyny z PremiershipKocham Premiership, ale tak naprawdę ciężko mi powiedzieć kogo najbardziej lubię. Uwielbiam styl gry w tej lidze. Gdzie gra się twardą piłkę. Nikt nie udaje. Boska liga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Na zawsze dwa kluby : [Linked Image] [ imageshack.us] Od małego dzieciaka zaszczepiony wielkim sentymentem do Interu. Do konca Inter [Linked Image] [ imageshack.us] Podobnie jak z Interem. Od dzieciaka wielka miłosc do Barcy. Gdy grała wyśmienicie i gdy przegrywała zawsze z nią ! Pierwsza piłkarska koszulka jaką sobie kupiłem to koszulka #19 wielkiego Patricka Do końca Barca 
 San Antonio Spurs Denver Nuggets
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
[i] Podobnie jak z Interem. Od dzieciaka wielka miłosc do Barcy. Gdy grała wyśmienicie i gdy przegrywała zawsze z nią ! Pierwsza piłkarska koszulka jaką sobie kupiłem to koszulka #19 wielkiego Patricka Do końca Barca  u mnie podobnie z tym ze koszulke mialem z numerem 21 LUIS ENRIQUE Martinez Garcia  poznej jeszcze posiadalem slynnego w tamtych latach Chapuisata z 9 na plecach i barwach BVB, i mysle ze moge powiedziec ze do BVB tez zostal spory sentyment 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Kania gostyń
|
|
Kania gostyń
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841 |
Kania Gostyń.....Fc Barcelona.....Lech Poznań
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
GKS Katowice F.C BARCELONA
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Zagłębie Sosnowiec BKS Stal Bielsko-Biała Legia Warszawa Olimpia Elbląg  Niech będzie ta Olimpia  Dalej: Liverpool od marca 1983 roku, kiedy odpadli z Widzewem w ćwierćfinale Pucharu Mistrzów. Liverpool, Liverpool  Ah ... no i moją sympatię pozyskali Doncaster Rovers. Super kibice, super atomsfera. Come on Rovers, come on !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
GieKSa Katowice,FC Barcelona,Terrassa FC 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
[ Linked Image] Atletico MAdryt - od czasów Milinko Pantica [ Linked Image] od zawsze i na zawsze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
M A N C H E S T E R U N I T E D
D E T R O I T P I S T O N S
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 63 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
...Bilardowy z zimnym piwem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534 |
Najwspanialszy klub na swiecie co kibiców mnóstwo ma każdy kibic wie ze przeciez to jest Legia Warszawa ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Dobry jest ten ultra siurek nie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
AFC Ajax Amsterdam Valecia Betis Sevilla
:=)
Z Polski: Wisła Kraków oraz Górnik Zabrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
...Bilardowy z zimnym piwem. wreszcie ktos sie z sensem wypowiedzial  nie ma to jak partyjka snookera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
...Bilardowy z zimnym piwem. wreszcie ktos sie z sensem wypowiedzial  nie ma to jak partyjka snookera  hehe, dla mnie ostatnio: Viva, dzisiaj impreza pożegnalna. Chociaż jest tam troszke patologii,. Ostatnio to nawet laski się lały
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Tylko POLSKA i a reszta od zależy od tego jak postawie w buku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Kiedyś number one to Juve, teraz po aferze już troszkę mniej. A poza tym: Liverpool (od czasów Rusha, Barnsa) i Valencia.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|