|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
poprzedni temat przekroczył 200 postów (przy okazji dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem) więc czas na kontynuację...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Dzisiaj mam wolne po wczorajszej imprezce.Nie wiem jak to się stało ale grałem do 5:00 i teraz ledwo kumam co się dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Na wczorajszej imprezie dość dobrze przyjęły się:
Voyage voyage 2002 - Base Unique Stary francuski przebój w nowej aranązcji.Nawet wpada w ucho, zresztą jak oryginał. :1gw:
To france - Novaspace Kolejny cover, tym razem nieco szybciej 138bpm.Naprawdę fajny kawałek na odpowiedni moment imprezy i fajnei się przy nim gada :2gw:
The Summer Is Magic - Playahitty Vs Sasha De Vries Kiedyś ten utwór wykonywała Corona,teraz przyszedł czas na bardziej dyskotekową przeróbkę i wzięli się za to w/w.Nie wiem czy przypadkiem panowie z Dj's at work nie maczali w tym palców, bo dzwięki jakby znajome.Ten kawałek lubiłem już w oryginale a wersja na rok 2002 tez bardzo mi się podoba. :3gw:
Pozdrawiam DJ SOSNA
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
warto zwórcić tez uwagę na bardz świeżą kompozycję która ma wszelkie predyspozycje na hiciora
Dilemma - Nelly and Kelly Rowland Tutaj Nelly mnie zaskoczył "in plus".Nie dośc że sam ładnie się zaprezentował to zaangażował jeszcze wczesniej nie znaną mi Kelly Rowland.Duet wypadł wyśmienicie i tylko czekać jak ten kawałek bedzie wysoko na większości list przebojów.W klubie do ludzi przemawia a i w ucho wpada. :3gw:
Seniorita - Pezet & Noon Dla mnie Pezet jest nową twarza w polkim hip-hopie ale już mi się podoba (i nie tylko mi) jego szlagiorowy kawałek "Seniorita".Szczególnei oryginalny beat przemawia do wyobrażni.Ludziom podoba się bardzo,szczególnie pannny potrafią przy tych dzwiękach pokzazać że są "słodkie jak vegeta". :4gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 488
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 488 |
Z mojej strony polecam:
The Moon - In Your Mind
Fatboy Slim - Star 69 [Timo Maas Mix]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217 |
DJ SOSNA, czy to ty grasz w jednym z protectorow bo na www.klubprotector.com [ klubprotector.com] bodajze w uniejowie jest profil DJ SOSNY i jestem ciekaw czy to ty...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
Kelly Rowland nieznana daj spokój DJ przeciez to jedna z dziewczyn z Destinys Child Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA: [qb]
Seniorita - Pezet & Noon Dla mnie Pezet jest nową twarza w polkim hip-hopie ale już mi się podoba (i nie tylko mi) jego szlagiorowy kawałek "Seniorita".Szczególnei oryginalny beat przemawia do wyobrażni.Ludziom podoba się bardzo,szczególnie pannny potrafią przy tych dzwiękach pokzazać że są "słodkie jak vegeta". :4gw: [/qb] Pezet wcześniej współtworzył wraz z Onarem ("Od lat tu jestem, od lat...") zespół Płomień 81. A w tej piosence dziewczyny są "słodkie jak wendeta". tekst "Seniority" [ purehiphop.pl] Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2002
Posty: 98 |
Witam !!!
To i moze ja podrzuce pare kawalkow godnych wysluchania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
TONKA PRES. CHIP TUNES - HEARTJUMPA CHRISTINA MILIAN - AM TO PM (RMX) Kate Ryan - Desenchantee (Dance remix) Ian van Dahl - Reason Extended Mix) sonique - Feels So Good 2002 (TrackMasterDj2002 Multi-Mix) DJ Toka - Let Your Party Go ! (Club Mix) (fajne coverki): ATB - Aha Minor Earth Major Sky AKYRA FEAT MARIA RUBIA - HERE COMES THE RAIN AGAIN LAZARD VS. BEVERLY CRAVEN - 4 O`CLOCK IN THE MORNING
A teraz troche z innej beczki : Madonna - Die Another Day Fat Joe - Whats Love feat. Ja Rule and Ashanti ROHFF - Qui est l'exemple - - La Vie Avant La Mort. BRANDY - WHAT ABOUT US (RMX) De La Soul- it ain't all good Lutricia McNeal - Perfect Love
Mysle ze kawalki przypadna Wam do gustu
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704 |
Pomocy! Od pewnego czasu strasznie pociąga mnie kawałek zespłu Korn "Here to stay". Dziś pogrzebałem na necie szukając w mp3 ale nic nie znalezłem. Czy ktos zna adresik skąd mógłbym to ściągnąc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Wysłac moge ci go pocztą : ma 4,19 MB (128 kbps) . Moge go wysłac spakowany w rar i podzielony bo mi przez poczte nie przejdzie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Pepey - nie gram w protektorze.A poza tym jestem dużo ładniejszy od tamtego kolesia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Dopiero teraz dotarłem do domu , już wysyałam .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
DJ co tak cicho ostatnio w twoim topicu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , co polecisz od siebie do sluchania bo coś ostatnio mnie naszło na słuchanie techno (dziwne bo zawsze słucham raczej rocka bez róznicy jakiego, a tu nagle mi się bicików zachciało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) Ode mnie proponuję nowy kawałek (dla DJ napewno i tak już nie taki nowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Die another day - Madonny, bardzo fajny utworek, taki w sam raz na jakąś imprezkę.
Pozdrawiam DJSOSNA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
Czesc DJ. Probowalem wyslac Ci posta na priv, ale ta usluga jest w Twoim przypadku chwilowo niedostepna. Odezwij sie do mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
amRO - miałem za duzo "prywatnych wiadomości" i mecz.pl'owa skrzynka się zapchała... Spróbuj na mój adres e-mail sosna@skrzynka.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Oryginalnie wysłał slav007o: [qb]DJ co tak cicho ostatnio w twoim topicu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> SLAV[/qb] Slav, przygotowuję stronę "DJ Sosna i jego ulubione mp3" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Myślę że do końca miesiąca Listopada powinieniem się wyrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Pozdrawiam DJ SOSNA
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Byłem 30.XII na pierwszej w Polsce imprezie guru muzyki UK Garage - Artful Dodger.Jeżeli interesują was szczegóły lub po protsu kojarzycie gościa (uwielbiam go <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to dajcie tutaj znać,napiszę wam jak było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrawiam DJ SOSNA
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Nie wiem jak ten styl muzy się dokładnie nazywa, ale powiem szczerze że mnie takie spokojne klubowe klimaty też nieźle łechtają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Z tego co mi wiadomo to Artful Dodger pisał muzę dla niejakiego Craiga Davida, ale i tak wolę ich wykonania w oryginale, np. Rewind jest całkiem lajcikowym kawałkiem tylko on już chyba trochę stary jest. Jak możesz to zdaj jakąś chociaż króciutką relację DJ. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
SLAV
|
|
|
Link skopiowany do schowka