Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
#98372 13/10/2002 03:05
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
poprzedni temat przekroczył 200 postów (przy okazji dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem) więc czas na kontynuację...

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Dzisiaj mam wolne po wczorajszej imprezce.Nie wiem jak to się stało ale grałem do 5:00 i teraz ledwo kumam co się dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> :rolleyes:

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Na wczorajszej imprezie dość dobrze przyjęły się:

Voyage voyage 2002 - Base Unique
Stary francuski przebój w nowej aranązcji.Nawet wpada w ucho, zresztą jak oryginał. :1gw:

To france - Novaspace
Kolejny cover, tym razem nieco szybciej 138bpm.Naprawdę fajny kawałek na odpowiedni moment imprezy i fajnei się przy nim gada :2gw:

The Summer Is Magic - Playahitty Vs Sasha De Vries
Kiedyś ten utwór wykonywała Corona,teraz przyszedł czas na bardziej dyskotekową przeróbkę i wzięli się za to w/w.Nie wiem czy przypadkiem panowie z Dj's at work nie maczali w tym palców, bo dzwięki jakby znajome.Ten kawałek lubiłem już w oryginale a wersja na rok 2002 tez bardzo mi się podoba. :3gw:

Pozdrawiam
DJ SOSNA

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
warto zwórcić tez uwagę na bardz świeżą kompozycję która ma wszelkie predyspozycje na hiciora

Dilemma - Nelly and Kelly Rowland
Tutaj Nelly mnie zaskoczył "in plus".Nie dośc że sam ładnie się zaprezentował to zaangażował jeszcze wczesniej nie znaną mi Kelly Rowland.Duet wypadł wyśmienicie i tylko czekać jak ten kawałek bedzie wysoko na większości list przebojów.W klubie do ludzi przemawia a i w ucho wpada. :3gw:

Seniorita - Pezet & Noon
Dla mnie Pezet jest nową twarza w polkim hip-hopie ale już mi się podoba (i nie tylko mi) jego szlagiorowy kawałek "Seniorita".Szczególnei oryginalny beat przemawia do wyobrażni.Ludziom podoba się bardzo,szczególnie pannny potrafią przy tych dzwiękach pokzazać że są "słodkie jak vegeta". :4gw:

Dołączył: May 2002
Posty: 488
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 488
Z mojej strony polecam:

The Moon - In Your Mind

Fatboy Slim - Star 69 [Timo Maas Mix]

Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
DJ SOSNA, czy to ty grasz w jednym z protectorow bo na www.klubprotector.com [klubprotector.com] bodajze w uniejowie jest profil DJ SOSNY i jestem ciekaw czy to ty...

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Kelly Rowland nieznana daj spokój DJ przeciez to jedna z dziewczyn z Destinys Child
Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]

Seniorita - Pezet & Noon
Dla mnie Pezet jest nową twarza w polkim hip-hopie ale już mi się podoba (i nie tylko mi) jego szlagiorowy kawałek "Seniorita".Szczególnei oryginalny beat przemawia do wyobrażni.Ludziom podoba się bardzo,szczególnie pannny potrafią przy tych dzwiękach pokzazać że są "słodkie jak vegeta". :4gw: [/qb]
Pezet wcześniej współtworzył wraz z Onarem ("Od lat tu jestem, od lat...") zespół Płomień 81. A w tej piosence dziewczyny są "słodkie jak wendeta".tekst "Seniority" [purehiphop.pl]
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2002
Posty: 98
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 98
Witam !!!

To i moze ja podrzuce pare kawalkow godnych wysluchania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

TONKA PRES. CHIP TUNES - HEARTJUMPA
CHRISTINA MILIAN - AM TO PM (RMX)
Kate Ryan - Desenchantee (Dance remix)
Ian van Dahl - Reason Extended Mix)
sonique - Feels So Good 2002 (TrackMasterDj2002 Multi-Mix)
DJ Toka - Let Your Party Go ! (Club Mix)

(fajne coverki):
ATB - Aha Minor Earth Major Sky
AKYRA FEAT MARIA RUBIA - HERE COMES THE RAIN AGAIN
LAZARD VS. BEVERLY CRAVEN - 4 O`CLOCK IN THE MORNING

A teraz troche z innej beczki :
Madonna - Die Another Day
Fat Joe - Whats Love feat. Ja Rule and Ashanti
ROHFF - Qui est l'exemple - - La Vie Avant La Mort.
BRANDY - WHAT ABOUT US (RMX)
De La Soul- it ain't all good
Lutricia McNeal - Perfect Love

Mysle ze kawalki przypadna Wam do gustu

Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
Pomocy!
Od pewnego czasu strasznie pociąga mnie kawałek zespłu Korn "Here to stay". Dziś pogrzebałem na necie szukając w mp3 ale nic nie znalezłem. Czy ktos zna adresik skąd mógłbym to ściągnąc?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Wysłac moge ci go pocztą : ma 4,19 MB (128 kbps) .
Moge go wysłac spakowany w rar i podzielony bo mi przez poczte nie przejdzie .

Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
Ok. mój adres: olemario@interia.pl .

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Pepey - nie gram w protektorze.A poza tym jestem dużo ładniejszy od tamtego kolesia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hehe

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Quote
Oryginalnie wysłał terminator:
[qb]Ok. mój adres: olemario@interia.pl .[/qb]
Dopiero teraz dotarłem do domu , już wysyałam .

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
DJ co tak cicho ostatnio w twoim topicu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , co polecisz od siebie do sluchania bo coś ostatnio mnie naszło na słuchanie techno (dziwne bo zawsze słucham raczej rocka bez róznicy jakiego, a tu nagle mi się bicików zachciało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) Ode mnie proponuję nowy kawałek (dla DJ napewno i tak już nie taki nowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Die another day - Madonny, bardzo fajny utworek, taki w sam raz na jakąś imprezkę.

Pozdrawiam DJSOSNA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV

Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Czesc DJ. Probowalem wyslac Ci posta na priv, ale ta usluga jest w Twoim przypadku chwilowo niedostepna. Odezwij sie do mnie.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
amRO - miałem za duzo "prywatnych wiadomości" i mecz.pl'owa skrzynka się zapchała...

Spróbuj na mój adres e-mail
sosna@skrzynka.pl

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]DJ co tak cicho ostatnio w twoim topicu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
SLAV[/qb]
Slav, przygotowuję stronę "DJ Sosna i jego ulubione mp3" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Myślę że do końca miesiąca Listopada powinieniem się wyrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Pozdrawiam
DJ SOSNA

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Byłem 30.XII na pierwszej w Polsce imprezie guru muzyki UK Garage - Artful Dodger.Jeżeli interesują was szczegóły lub po protsu kojarzycie gościa (uwielbiam go <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to dajcie tutaj znać,napiszę wam jak było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdrawiam
DJ SOSNA

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Nie wiem jak ten styl muzy się dokładnie nazywa, ale powiem szczerze że mnie takie spokojne klubowe klimaty też nieźle łechtają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Z tego co mi wiadomo to Artful Dodger pisał muzę dla niejakiego Craiga Davida, ale i tak wolę ich wykonania w oryginale, np. Rewind jest całkiem lajcikowym kawałkiem tylko on już chyba trochę stary jest. Jak możesz to zdaj jakąś chociaż króciutką relację DJ. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

SLAV

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, Sensei, betowiec, Lukasz111, latajaca_holenderka), 2,097 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,479
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1