a tak ogulnie to polecam CLUB ROBBERS - I L..."> a tak ogulnie to polecam CLUB ROBBERS - I L...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
DJ SZOSNA proste ze jakies trance, haouse, ITD <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a tak ogulnie to polecam CLUB ROBBERS - I Like it loud.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173
DJu, w ktorych klubach mozna Cie napotkac?

to ja tez sobie rzuce swietnymi utworkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> :

Mystikal & Moby 'Gettin' Agressive'
Kosheen 'Hide U'
Junior Senior 'Move your feet'
Underworld 'Bron Slippy'

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Hehe,stary leń Sosna nadal guzdrze sie nad swoja stroną z mp3 (może Swięta pomogą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dzisiaj widzialem fajne video do kawałka:

Boogie Pimps "Somebody to Love

Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
http://www.dj-playlist.de/gkgdp/?gk...f679fc7793b&GKR=top 200_1&GKEB=2 [dj-playlist.de]

Fajny link, polecam go wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
mnóstwo clubowych mp3 :
www.electronicscene.com [electronicscene.com]

stałe kawałki imprezowe:

Olav Basoski - Aha
Artful Dodger & Craig David - It Ain't Enough
Artful Dodger & Craig David - Are You Ready
Artful Dodger & Romina Johnson - Movin Too Fast
Young MC - Bust a move (DJ I.C.O.N RMX)
ATB - Bring if Back
Bob Sinclar - My only love
Bob Sinclar - I can feel it (rmx)
Cassius - Feeling For You
Brandy & Monica vs. Architects - The Boy Is Mine (uk garage rmx)
DJ Icey - Dooms Night (Timo Maas Remix)
DJ Red - Enta da dragon
Daniel Bedingfield - Gotta Get Thru This
DJ Tonka - Keep Klimbing (funk mix)
DJ Tonka - Security
Gardeweg - The Groove
Groove Armada - Fogma
Jazzy M - Jazzin' The Way You Know
Kosheen - Hide U (Sandstorm remix)
M&S - Salsoul Nugget
Mantronik vs. EPMD - Strictly Buisness
Madison Avenue - Don't call me baby (speed garage rmx)
Nightcrawlers - Let's push it
Nightcrawlers - Push the feeling on
Snap - Rhythm is a Dancer 2001 (Club Mix)
Superfunk - The Young MC
Shakatak vs. Wackside - Down on the street 2001
Gus Gus - David (Medicine 8 remix)
POLECAM !!!

od razu mam prośbę:
poszukuje kawałka
DJ Mick - Always be mine...baby
Jeżeli ktoś posiada na cd, vinylu, mp3, na czymkolwiek to prosze o kontakt na priv .

PS.DJ Sosna pewnie że słucham uk garagu !!! Ogólnie wszystkie klimaty clubowe z plusem w stronę housu, uk garagu, speed garagu i 2stepu.
pozdrawiam !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
DJ SOSNA co ze stronką ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moze ktos mi wyslac ten kawalek Kate Ryan - Desenchantee ?
tks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
I jeszcze coś wygrzebałem:
David Morales - Needin' U
Jennifer Paige - Crush (David Morales Alt Club Body Remix)
Shola Ama feat. Craig David - Imagine (2-Step Garage mix)

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Kto zna tytuł kozackiego kawałka z reklamy Toyoty Yaris (tam co UFO jadą samochodem) ?

...::: TUGOK :::...

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał poziom:
[qb]PS.DJ Sosna pewnie że słucham uk garagu !!! Ogólnie wszystkie klimaty clubowe z plusem w stronę housu, uk garagu, speed garagu i 2stepu.
pozdrawiam !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Dzieki za liste w/w - jak juz bede w domu to pszeszukam swoje zasoby i zobacze czy mam cos z tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co do samego garage to mimo ze nie gram tego rodzaju muzyki (w moich okolicach triumfy swieci mniej ambitny rodzaj dzwieków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to dla mnie jest to absoultny numer jeden muzy klubowej.Nie wiem czy byles niedawno w klubie Skarpa w W-wie na imprezce 2-step with Artful Dodger bo to bylo wlasnie cos co Sosenki lubia najbardziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Co do mojej stronki to juz jest gotowa i teraz tylko musze wybrac jakie 5 kawalków na dobry poczatek.Chyba garage,co? :rolleyes: Mam troche tego,ostatnio nawet mi troche koles z samego Lodynu kapnął więc powinno być OK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam SeLeCta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
kilka bardzo fajnych kawałków - polecam !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Room 5 - Make Luv
Miss Dynamite - Dynamite (Dancehall Queen Garage mix)
DJ Jean & Peran - Move Your Body (Speed Garage mix)
Zoom & DBX - Coming again (2step mix)
Gabrielle - Dreams (David Morales Development Arrested Club Mix)

i jeszcze coś z zupełnie innej beczki:
Nav Sarao & Dj Lion - Hasdi Hasdi (Hit Squad Mix)
Fat Man Scoop & Crooklyn Clan - Be Faithfull

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
sory, ze w tym temacie ale nie chcialem zakladac nowego.
napewno widzieliscie reklame ERY omnix.wie ktos moze czy muza z tej reklamy to czyjs kawalek (jesli tak, to czyj) czy tylko zostalo to zrobione na potrzebe reklamy? i'll be appreciate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 488
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 488
Ostatnio spodobały mi się następujące kawałki (nie wiem czy to stare czy nowe utworki):

Hypertraxx - Paranoid (DJ Scott Project Remix)
Keemo - The Dawn (The Joker Club Mix)
Kai Tracid - 4 Just 1 Day (Radio Final)
Latin Lovers - La Fiesta (Promo Edit)
Talla 2XLC - Can You Feel The Silence
DJ ROCK - Sometimes My Heart (Full Vocal Mix)

Polecam również Koziołka Matołka w wersji techno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Sorki Sosna , że w twoim temacie o muzyce napewno nie klubowej , ale nie chciałem zakladac nowego tematu .

Poszukuje 2 utworów , a właściwie i wykonawców lub tytułów .

Pierwszy to hymn mundialu Mexico 1986 (o ile sie niemyle) zaczynał się "La la lalalalala lala "

Drugi to kawałek bradzo stary ostatnio pojawił sie w jakiejs reklamie a refren to " If you`re going to San Francisko"

Jak ktos wie coś o tych kwalkach to czekam na info.

Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Quote
Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]sory, ze w tym temacie ale nie chcialem zakladac nowego.
napewno widzieliscie reklame ERY omnix.wie ktos moze czy muza z tej reklamy to czyjs kawalek (jesli tak, to czyj) czy tylko zostalo to zrobione na potrzebe reklamy? i'll be appreciate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
No i jak ktoś wie to niech poda tytuł pisoenki z reklamy Motoroli HelloMoto (tam co lody spadają na klate dal typka i to niby ma być śmieszne).

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Scott Mckenzie - San Francisco

A tez bym chcial znac piosenke z Motoroli- I'm gonna play some games, play, play....

Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
Quote
Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]Sorki Sosna , że w twoim temacie o muzyce napewno nie klubowej , ale nie chciałem zakladac nowego tematu .

Poszukuje 2 utworów , a właściwie i wykonawców lub tytułów .

Pierwszy to hymn mundialu Mexico 1986 (o ile sie niemyle) zaczynał się "La la lalalalala lala "

Drugi to kawałek bradzo stary ostatnio pojawił sie w jakiejs reklamie a refren to " If you`re going to San Francisko"

Jak ktos wie coś o tych kwalkach to czekam na info.

Pozdrawiam[/qb]
co do tego kawałka z reklamy to znalazłem go też pod nazwą:
"Mama's & Papa's - San Francisco"

Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH:
piosenka z reklamy motoroli to:
"Brassy - Play Some D" z płyty "Got It Made"

..play, play, play <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdro

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]sory, ze w tym temacie ale nie chcialem zakladac nowego.
napewno widzieliscie reklame ERY omnix.wie ktos moze czy muza z tej reklamy to czyjs kawalek (jesli tak, to czyj) czy tylko zostalo to zrobione na potrzebe reklamy? i'll be appreciate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
no to ja sie przypomne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Quote
Oryginalnie wysłał poziom:
[qb]DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH:
piosenka z reklamy motoroli to:
"Brassy - Play Some D" z płyty "Got It Made"

..play, play, play <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdro[/qb]
Już ją znalazłem. Dzięki. A co do piosenki z reklamy Era.OMNIX to autorem piosenki jest Smolik a tytuł to Young. Jest jeden problem: nigdzie nie można znaleść tej piosenki. Wysłąłem maila do Ery i odpisali, że nie udostępniają na razie, ale może w przyszłości udostępnią w celach komercyjnych. To tyle.
Plej plej plej plej sam dej łona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

...:::TUGOK:::...

Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, burbon, aker), 1,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,279
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1