Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał ralf5:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Don:
[qb]witam
czy orientuje sie ktos co to za utwor z reklamy napoju - Burn energy drink <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ??[/qb]
rowniez sie nad tym niedawno zastanawialem.. czy ktos wie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :zobacz: [/qb]
slyszalem ze to Madonna spiewa.. ale nie mam pojecia jaki tytul..
Zna ktos jej maila ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A tu garść bardzo fajnych kawałków. Trance ofkors <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

DJ Tiesto - Traffic (Orginal mix) - Troszke inny niż inne kawałki Tiesty, lekki hadrtrance nawet powiedzieć
Ronski Speed - iris (original mix) - Bardzo fajny kawałek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Digital Pressure - Aftershokk (alphazone remix) - Orginal mix Paul Van Dyk wykorzystuje często jako intro w swoich setach, lecz Alphazone zrobił remix w bardzo mocny stylu ...
Alphazone - Stay - Bardzo mocny, szybki i energiczny utwór
Blank and Jones - Summer Sun - Cover swego starszego utworu, zrobiony na nature one...
Delerium - Euphoria (Firefly) - polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Delerium Feat. Leigh Nash - Innocente (Falling In Love) - równiez polecam, bardzo fajny wocal i klimat
Delirium feat. Sarah McLachlan - Silence (dj tiesto remix) - Moja ulubiona wokalista czyli Sarah razem w remixsie DJ Tiesto...
Sarah McLachlan - Arms On Angel - To nie jest Trance napewno. Bardzo fajny wolny utwór i ten wokal przedewszystkim. Na Albumie Relax Blank and Jones'a znlazł sie remix tego utwóru który zwie się Angel.
Nalin & Kane - Beachball 2003 (Extended Vocal Mix) - Bardzo przyjemnie się bedzie przy tym utworze wspominac lato ...

Po za tym polecam Mobego ... Jakos sie niegdy nie skupałem na nim ale po przesłuchaniu takich kawałków jak : In My Heart, czy Extreme Ways lub Natural Blues wymiekłem poprostu ...

Jeszcze polecam równiez najnowszą komplikacje Blank and Jones'a The Mix vol.2 . Jest to zbiór kawalków Trancowych zebranych w jeden mixs. Wiecej na ten temat jest na mojej stronie o nich pod tym linkiem ... [dff.friko.pl]

Tu zamieszczam cała playliste 3 płyt :

CD - 1

01. Blank & Jones - The Mix Intro
02. Evolution - Walking On Fire (Blank & Jones RMX)
03. Blank & Jones - Summer Sun
04. System F - Spaceman (Matti Laamanen RMX)
05. RMB Vs. B&J - Re-Reality (Blank & Jones RMX)
06. Pulser - Cloudwalking (Astral RMX)
07. Aalto - Rush (Original Mix)
08. Wellenrausch - On The Run (TMT Remix)
09. The Mystery - Feel 4 You (Dub Mix)
10. A Force - Spectral Spike (Original Mix)
11. Duderstadt - Sunrise (Original Mix)
12. The Disco Brother - First Contact (Regenr. RMX)
13. Floyd - 4 Ever (Original Mix)
14. Charger - Turtle Beach (Original Mix)
15. NU NRG - Connective (Original Mix)
16. B&J - A Night To Remember (Brutus & N. RMX)
17. Ron van den Beuken - Timeless (Floyd RMX)
18. A. Clark - Sleeper In Metropolis 3000 (B&N RMX)
19. Blank & Jones feat. Robert Smith - A Forest (Snippet)

CD - 2

01. Motorcycle - As The Rush Comes (G&D RMX)
02. B&J - Unknown Treasure (Mr. Sam RMX)
03. Holden & Thompson - Nothing (H&H RMX)
04. Cultivate - Broken Pieces (Dale Askew RMX)
05. LL m. Ernesto Vs. Bast. - Being Single (LL RMX)
06. Rapid Eye - Stealing Beauty (R.E. Mix)
07. Chicane - Love On The Run (B&J RMX)
08. Rusch & Murray - Epic (Above & Beyond RMX)
09. Goldenscan - Of Our Times (Original Mix)
10. B&J - Flaming June (B&J Reconstruction Mix)
11. T. Bones Vs. F. Baker - Return To Innocence (Mr. Sam RMX)
12. Cor Fijneman - Venus (DJ Tiesto RMX)
13. Project Medusa Vs. Exor - Eclipse (Soho RMX)
14. Insigma - Avalon (Midway RMX)
15. Mr. S. Vs. T. Coltrane - One More Day (RMX)
16. Wolfsheim - Wundervoll (Blank & Jones RMX)

CD - 3 LMT - Limitowana seria ...

01. Blank & Jones - The Chill Mix Intro
02. Blank & Jones - Counting Clouds (Sunset Session Mix)
03. Rapid Eye - Circa Forever (Chill Seeking Mix)
04. Evolution - Walking on Fire (Ambient Mix)
05. Blank & Jones - Relax (Revisited Mix)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 31
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 31
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]Ma ktoś płytę Moby, ta z której pochodzi kawałek "Jam for the ladies" ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Witam

Posiadam tą płytę ale wyłącznie w formacie mp3.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Hello

Mam prośbę mógłby ktoś mi powiedzieć skąd mogę sciągnąć .mp3 Project Sigma - Rain, może się ktoś orientuje...

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Polecam kawałek 2DJs And One - I Engineer (DJ Neo Rmx) ... jazda !!! ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Michaos:
[qb]Polecam kawałek 2DJs And One - I Engineer (DJ Neo Rmx) ... jazda !!! ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Jazdowicz jakiś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
[qb]
Quote
Jazdowicz jakiś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
no proste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... jazdaaaa to podstawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> heheh ...

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Ponawiam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Czy ktoś może mi powiedzieć skąd mogę ściągnąć Project Stigma -Rain albo Digital Guerilla - Bring The Noise <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
DJ, a co uwazasz o naszych poznanskich DJ ach z Pussydoga, wookim i shamucie? Ale szczerze...

Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
no to jodam linka do kilku ich setow, muzyczka zajebista...do sciagniecia 4 seciki po ok 20 - 70mb, polecam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
a gdzie link <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Quote
Oryginalnie wysłał Elgato:
[qb]no to jodam linka do kilku ich setow, muzyczka zajebista...do sciagniecia 4 seciki po ok 20 - 70mb, polecam[/qb]
Zgoda, ale ja nie widzę linka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Nie wiem co sie ze mna dzieje ostatnio, sory chlopaki:
http://www.pussydog.pl/menu_pl_sound.html

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Oryginalnie wysłał Elgato:
[qb]Nie wiem co sie ze mna dzieje ostatnio, sory chlopaki:
http://www.pussydog.pl/menu_pl_sound.html [/qb]
szkoda ze taka jakosc slaba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Quote
Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Elgato:
[qb]Nie wiem co sie ze mna dzieje ostatnio, sory chlopaki:
http://www.pussydog.pl/menu_pl_sound.html [/qb]
szkoda ze taka jakosc slaba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Ten na samym dole ma 44, wiec nie najgorzej...ale rzeczywiscie, nie najlepsza jakosc....22khz

Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
Wyszperałem gdzieś starszy kawałek ale wpada w ucho : "Nigtwatchers - Insomnia (club mix)". Oryginał chyba Faithless.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
navet na pevno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 813
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813
Qrde że ja dopiero teraz wyczaiłem ten temat na tym forum. A skoro już zauważyłem to się podzielę z Wami tym co u mnie nie schodzi z playlisty od dluższego już czasu:

1) MARISA TURNER - Don't Need To Know Your Name (Extended Mix) - trochę dance, trochę club i na prawdę porażający vocal. :5gw:

2) TRACY - Show Me Love (Arnie's Classic Mix) - też na pograniczu dance i club z wspaniale brzmiącym beat'em i oryginalnym vocalem. :5gw:

3) ENERJAY - If Your Believe (Original Mix) - dance prosto ze Szwecji. Na imprezach totalny odjazd. Sprawdza się idealnie od na prawdę długiego czasu. :5gw:

4) BMR Feat. FELICIA - Check It Out (Extended Mix) - to z kolei taki trochę house'owy, a trochę dance'owy kawałek dla miłośników lekkiej muzyczki. :5gw:

A teraz coś dla miłośników szerokopojętego house, do których i ja się zaliczam:
1) DIFFERENT GEAR - Drink To Get Drunk (Extended Mix)
2) MARASCIA - A Bailar Mi Gente (Extended Mix)
3) DAMIEN J. CARTER Feat. ANGIE BROWN - Never Say Never (Damien's Endless Summer Mix).
4) ANDREW - If You Want Me (Extended Mix)
5) DJ ANTOINE - I Can't Stop (Sandy Rivera Mix)
6) DJ ANTOINE Feat. MAD MARK - Reachin' 4 The Top (Extended Mix)
7) DJ ANTOINE Feat. MAD MARK - Now That You're Gone (Extended Mix)
8) DJ PIPPI - Fatal Fatal! (Pacha Mix)
9) LEE CABRERA - Shake It (Alex Mucho Drum Mix)
10) MAMBANA - Libre (Axwell Vocal Mix)
11) SARAH WHATMORE - Automatic (Almighty Mix)
12) SILICON SOUL - Right On (Extended Vocal Mix)
13) SILVERSTONE - If I Had A Choice (Extended Mix)
14) STITCH Feat. JOCELYN BROWN - Suspicious Minds (Extended Mix)
15) SAM OBERNIK - Mr. Butterfly (M.Factor Vocal Mix)
16) TOM NOVY Feat. LIMA - Without Your Love (Extended Mix)

Niektóre z tych kawałków są dosyć trudno dostępne, więc jak ktoś by był zainteresowany i nie mógł zdobyć to niech skrobnie jakiegoś priva to z przyjemnością podeślę.
Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
HellO,
Wie może ktos z was kto wykonuje kawałek który jest tłem reklamy Statoil? Utwór zaczyna się od słów "If i ruled the world..." a głos niski coś a'la Barry White.Byłbym bardzo wdzięczny za jakies wskazówki które pomogą w zidentyfikowaniu wykonawcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

DJ SOSNA -> polecam plyte Reni Jusis która przeszła naprawde pozytywna metamorfozę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po pierwszym singlu "Kiedys Cię znajdę" mam nadzieje że wybór padnie na "Ostatni raz (Nim Zniknę)" Dla mniwe ten kawałek to 9/10 i dawno nei slyszałem takich nutek od polskich wokalistek...BRAWO RENI ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
teraz na mnie kolej... podam kilka fajnych ostatnio utworqw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
DJ Shog - Another World
Future Pop - The morning (Future Pop mix)
Gigi D'Agostino - Bing Bong
Not Complete Djs - Uno Due (Mauser Rmx)
Orion too ft. Caitlyn - Hope and Wait
Phil Dinner - Elements of summer
QED Love Bites
Rocco - Generation Of Love
BCD Project - SweetHeart
Clubringer Feat. Kate Lesing - Go West 2003 (Extended Mix)
Klubbingman - No Limit On The Beach (Club mix)
...ta muza musi ruszyc najwiekszego ponuraka,jaaaaaaaazzzzzddaaaaaaaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
z pozostalych jakie lubie:
The Rasmus - In The Shadows ( Dance Mix )
DJ BoBo - Somebody Dance with Me (Italian remix)
Glide - Time To Breath
Groove Coverage - Poison (Promo Version)
Q-BASS & DJ BRUSH - Sexu Smak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Stok - Tylko Ty Kochanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Scooter - The Logical Song
i wiele wiele innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
sami sciagnijcie i ocencie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> pozdrawiam i do nastepnego...

Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, forty, JelineK, kamel, donic, rymoholik, aker), 1,136 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,629
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1